KBVB maakt scheidsrechters voor speeldag 4 én 5 bekend

300 stemmen
KBVB maakt scheidsrechters voor speeldag 4 én 5 bekend

Ondanks een foutje hier en daar heeft de Belgische arbitrage tot dusver vrij degelijke play-offs achter de rug. Intussen maakte het Referee Department bekend welke refs die lijn de komende weken mogen proberen door te trekken.

Op de website van de voetbalbond werden in één klap de aanduidingen bekendgemaakt voor zowel de vierde als de vijfde speeldag van de Champions' en Europe Play-Offs, die tijdens de week zullen plaatsvinden. In de Relegation Play-Offs staan er enkel zondag matchen op het programma.

LEES OOK: ‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

Dubbele speeldag voor de boeg

Jan Boterberg neemt dan KV Kortrijk tegen RWDM voor zijn rekening, terwijl Wim Smet het duel tussen Charleroi en Eupen in goede banen moet leiden. In de Europe Play-Offs fluiten Brent Staessens en Simon Bourdeaud'hui daags voordien respectievelijk OHL-STVV en Westerlo-Standard.

De topper tussen AA Gent en KV Mechelen is dan weer voor Erik Lambrechts. Aanstaande dinsdag mag Bourdeaud'hui opnieuw aan de bak voor STVV tegen AA Gent. Standard tegen KV Mechelen werd dan toegewezen aan Michiel Allaerts, Wesli De Cremer tot slot fluit Westerlo versus OHL.

Drukke dagen voor arbitrage

In de Champions' Play-Offs werd Jonathan Lardot zaterdag aangeduid voor KRC Genk tegen Anderlecht, terwijl Nathan Verboomen een dag later het duel tussen Cercle Brugge en Antwerp voor zijn rekening neemt. Union versus Club Brugge wordt in goede banen geleid door Jasper Vergoote.

Op woensdag is het de beurt aan Bram Van Driessche, Lothar D'Hondt en Nicolas Laforge om respectievelijk Anderlecht-Cercle Brugge, Club Brugge-Genk en Antwerp-Union in goede banen te leiden. Veel van hen komen vrijdag ook op de slotspeeldag van de Challenger Pro League in actie. 

Logisch dat de refs dubbele shifts moeten draaien?

Meest recent

‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

13
13
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

80
80
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

17
17
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

81
81
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

284
284
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

448
448
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

41
41
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

70
70
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

83
83
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

227
227
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

47
47
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

14
14
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

42
42
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

354
354
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

119
119
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

559
559
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

478
478
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

176
176
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

91
91
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

93
93
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

211
211
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

76
76
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

134
134
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

443
443

Meer sportnieuws