KBVB maakt scheidsrechters voor speeldag 4 én 5 bekend

door
KBVB maakt scheidsrechters voor speeldag 4 én 5 bekend

Ondanks een foutje hier en daar heeft de Belgische arbitrage tot dusver vrij degelijke play-offs achter de rug. Intussen maakte het Referee Department bekend welke refs die lijn de komende weken mogen proberen door te trekken.

Op de website van de voetbalbond werden in één klap de aanduidingen bekendgemaakt voor zowel de vierde als de vijfde speeldag van de Champions' en Europe Play-Offs, die tijdens de week zullen plaatsvinden. In de Relegation Play-Offs staan er enkel zondag matchen op het programma.

LEES OOK: Anderlecht in de wolken: enorme opsteker uit ziekenboeg

Dubbele speeldag voor de boeg

Jan Boterberg neemt dan KV Kortrijk tegen RWDM voor zijn rekening, terwijl Wim Smet het duel tussen Charleroi en Eupen in goede banen moet leiden. In de Europe Play-Offs fluiten Brent Staessens en Simon Bourdeaud'hui daags voordien respectievelijk OHL-STVV en Westerlo-Standard.

De topper tussen AA Gent en KV Mechelen is dan weer voor Erik Lambrechts. Aanstaande dinsdag mag Bourdeaud'hui opnieuw aan de bak voor STVV tegen AA Gent. Standard tegen KV Mechelen werd dan toegewezen aan Michiel Allaerts, Wesli De Cremer tot slot fluit Westerlo versus OHL.

Drukke dagen voor arbitrage

In de Champions' Play-Offs werd Jonathan Lardot zaterdag aangeduid voor KRC Genk tegen Anderlecht, terwijl Nathan Verboomen een dag later het duel tussen Cercle Brugge en Antwerp voor zijn rekening neemt. Union versus Club Brugge wordt in goede banen geleid door Jasper Vergoote.

Op woensdag is het de beurt aan Bram Van Driessche, Lothar D'Hondt en Nicolas Laforge om respectievelijk Anderlecht-Cercle Brugge, Club Brugge-Genk en Antwerp-Union in goede banen te leiden. Veel van hen komen vrijdag ook op de slotspeeldag van de Challenger Pro League in actie. 

Logisch dat de refs dubbele shifts moeten draaien?

Meest recent

'Anfield in rep en roer: Real slaat wéér genadeloos toe'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

15
15
Paul Gascoigne breekt volledig: "Hij stierf in mijn armen"

De Engelse voetballegende Paul Gascoigne (58) was ooit een van de grootste sterren op het veld, maar ...

4
4
'De Bruyne niet tevreden: Garcia maakt kemel met Vanaken'

Rudi Garcia staat op punt om de Rode Duivels te verzekeren van hun plek op het WK 2026. Desondanks ...

139
139
Anderlecht in de wolken: enorme opsteker uit ziekenboeg

RSC Anderlecht staat na één derde van de reguliere competitie op de derde plaats in de ...

104
104
Atalanta in shock: De Ketelaere-bommetje slaat keihard in

Tijdens de interlandbreak gaf Charles De Ketelaere een onverwacht signaal van ...

114
114
'Club Brugge zet zich schrap: monstertransfer in januari'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een waslijst aan sterkhouders. ...

171
171
WK 2026: Deze Duivels nu al zeker van plaats in selectie

Behoudens een enorme schok tegen Liechtenstein en Kazachstan, treden de Rode Duivels straks voor de ...

198
198
Verschueren voorzitter? 'Vandenhaute beslist over veto'

Bij RSC Anderlecht staat woensdag een uiterst belangrijke afspraak op het programma. Op een speciale ...

131
131
Garcia bekoort: "Dat was een goede tactische vondst"

De Rode Duivels wonnen na een sterke prestatie met 2-4 op het veld van Wales. Het WK is zo goed als ...

78
78
Union met verrassende transfer: "Dacht dat het om te lachen was"

Union SG verraste met de komst van David Hubert als nieuwe trainer. Nog groter was de verrassing ...

74
74
Gaat OH Leuven voor stunt met nieuwe coach?

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe coach. Ze zagen David Hubert naar Union SG verkassen ...

124
124
Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

De Rode Duivels gaan al bij al nog vlot richting WK. Ze boekten een 14 op 18 en het WK-ticket ligt ...

134
134
Engeland naar WK, Ronaldo baalt ondanks nieuw record

Vanavond stonden er nog heel wat WK-kwalificatiematchen op het programma. Onder meer Italië, ...

97
97
Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

208
208
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

134
134
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

351
351
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

180
180
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

119
119
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

125
125
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

272
272
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

297
297
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

264
264
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

245
245
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

276
276
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

1081
1081

Meer sportnieuws