KBVB maakt scheidsrechters voor speeldag 4 én 5 bekend

door
KBVB maakt scheidsrechters voor speeldag 4 én 5 bekend

Ondanks een foutje hier en daar heeft de Belgische arbitrage tot dusver vrij degelijke play-offs achter de rug. Intussen maakte het Referee Department bekend welke refs die lijn de komende weken mogen proberen door te trekken.

Op de website van de voetbalbond werden in één klap de aanduidingen bekendgemaakt voor zowel de vierde als de vijfde speeldag van de Champions' en Europe Play-Offs, die tijdens de week zullen plaatsvinden. In de Relegation Play-Offs staan er enkel zondag matchen op het programma.

LEES OOK: Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Dubbele speeldag voor de boeg

Jan Boterberg neemt dan KV Kortrijk tegen RWDM voor zijn rekening, terwijl Wim Smet het duel tussen Charleroi en Eupen in goede banen moet leiden. In de Europe Play-Offs fluiten Brent Staessens en Simon Bourdeaud'hui daags voordien respectievelijk OHL-STVV en Westerlo-Standard.

De topper tussen AA Gent en KV Mechelen is dan weer voor Erik Lambrechts. Aanstaande dinsdag mag Bourdeaud'hui opnieuw aan de bak voor STVV tegen AA Gent. Standard tegen KV Mechelen werd dan toegewezen aan Michiel Allaerts, Wesli De Cremer tot slot fluit Westerlo versus OHL.

Drukke dagen voor arbitrage

In de Champions' Play-Offs werd Jonathan Lardot zaterdag aangeduid voor KRC Genk tegen Anderlecht, terwijl Nathan Verboomen een dag later het duel tussen Cercle Brugge en Antwerp voor zijn rekening neemt. Union versus Club Brugge wordt in goede banen geleid door Jasper Vergoote.

Op woensdag is het de beurt aan Bram Van Driessche, Lothar D'Hondt en Nicolas Laforge om respectievelijk Anderlecht-Cercle Brugge, Club Brugge-Genk en Antwerp-Union in goede banen te leiden. Veel van hen komen vrijdag ook op de slotspeeldag van de Challenger Pro League in actie. 

Logisch dat de refs dubbele shifts moeten draaien?

Meest recent

'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

24
24
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

198
198
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

95
95
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

31
31
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

130
130
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

235
235
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

74
74
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

634
634
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

138
138
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

311
311
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

112
112
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

148
148
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

352
352
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

489
489
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

852
852
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

290
290
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

136
136
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

106
106
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

189
189
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

282
282
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

141
141
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

113
113
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

432
432

Meer sportnieuws