KBVB maakt scheidsrechters voor speeldag 4 én 5 bekend

door
KBVB maakt scheidsrechters voor speeldag 4 én 5 bekend

Ondanks een foutje hier en daar heeft de Belgische arbitrage tot dusver vrij degelijke play-offs achter de rug. Intussen maakte het Referee Department bekend welke refs die lijn de komende weken mogen proberen door te trekken.

Op de website van de voetbalbond werden in één klap de aanduidingen bekendgemaakt voor zowel de vierde als de vijfde speeldag van de Champions' en Europe Play-Offs, die tijdens de week zullen plaatsvinden. In de Relegation Play-Offs staan er enkel zondag matchen op het programma.

LEES OOK: Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

Dubbele speeldag voor de boeg

Jan Boterberg neemt dan KV Kortrijk tegen RWDM voor zijn rekening, terwijl Wim Smet het duel tussen Charleroi en Eupen in goede banen moet leiden. In de Europe Play-Offs fluiten Brent Staessens en Simon Bourdeaud'hui daags voordien respectievelijk OHL-STVV en Westerlo-Standard.

De topper tussen AA Gent en KV Mechelen is dan weer voor Erik Lambrechts. Aanstaande dinsdag mag Bourdeaud'hui opnieuw aan de bak voor STVV tegen AA Gent. Standard tegen KV Mechelen werd dan toegewezen aan Michiel Allaerts, Wesli De Cremer tot slot fluit Westerlo versus OHL.

Drukke dagen voor arbitrage

In de Champions' Play-Offs werd Jonathan Lardot zaterdag aangeduid voor KRC Genk tegen Anderlecht, terwijl Nathan Verboomen een dag later het duel tussen Cercle Brugge en Antwerp voor zijn rekening neemt. Union versus Club Brugge wordt in goede banen geleid door Jasper Vergoote.

Op woensdag is het de beurt aan Bram Van Driessche, Lothar D'Hondt en Nicolas Laforge om respectievelijk Anderlecht-Cercle Brugge, Club Brugge-Genk en Antwerp-Union in goede banen te leiden. Veel van hen komen vrijdag ook op de slotspeeldag van de Challenger Pro League in actie. 

Logisch dat de refs dubbele shifts moeten draaien?

Meest recent

Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

6
6
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

23
23
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

372
372
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

29
29
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

32
32
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

53
53
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

209
209
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

211
211
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

340
340
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

409
409
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

179
179
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

236
236
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

405
405
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

346
346
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

259
259
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

216
216
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

240
240
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

116
116
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

386
386
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

490
490
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

354
354
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

118
118
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

649
649
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

32
32
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

643
643

Meer sportnieuws