KBVB maakt scheidsrechters voor speeldag 4 én 5 bekend

300 stemmen
KBVB maakt scheidsrechters voor speeldag 4 én 5 bekend

Ondanks een foutje hier en daar heeft de Belgische arbitrage tot dusver vrij degelijke play-offs achter de rug. Intussen maakte het Referee Department bekend welke refs die lijn de komende weken mogen proberen door te trekken.

Op de website van de voetbalbond werden in één klap de aanduidingen bekendgemaakt voor zowel de vierde als de vijfde speeldag van de Champions' en Europe Play-Offs, die tijdens de week zullen plaatsvinden. In de Relegation Play-Offs staan er enkel zondag matchen op het programma.

LEES OOK: Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Dubbele speeldag voor de boeg

Jan Boterberg neemt dan KV Kortrijk tegen RWDM voor zijn rekening, terwijl Wim Smet het duel tussen Charleroi en Eupen in goede banen moet leiden. In de Europe Play-Offs fluiten Brent Staessens en Simon Bourdeaud'hui daags voordien respectievelijk OHL-STVV en Westerlo-Standard.

De topper tussen AA Gent en KV Mechelen is dan weer voor Erik Lambrechts. Aanstaande dinsdag mag Bourdeaud'hui opnieuw aan de bak voor STVV tegen AA Gent. Standard tegen KV Mechelen werd dan toegewezen aan Michiel Allaerts, Wesli De Cremer tot slot fluit Westerlo versus OHL.

Drukke dagen voor arbitrage

In de Champions' Play-Offs werd Jonathan Lardot zaterdag aangeduid voor KRC Genk tegen Anderlecht, terwijl Nathan Verboomen een dag later het duel tussen Cercle Brugge en Antwerp voor zijn rekening neemt. Union versus Club Brugge wordt in goede banen geleid door Jasper Vergoote.

Op woensdag is het de beurt aan Bram Van Driessche, Lothar D'Hondt en Nicolas Laforge om respectievelijk Anderlecht-Cercle Brugge, Club Brugge-Genk en Antwerp-Union in goede banen te leiden. Veel van hen komen vrijdag ook op de slotspeeldag van de Challenger Pro League in actie. 

Logisch dat de refs dubbele shifts moeten draaien?

Meest recent

Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

4
4
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

319
319
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

50
50
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

87
87
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

180
180
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

51
51
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

317
317
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

76
76
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

139
139
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

85
85
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

61
61
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

206
206
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

77
77
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

62
62
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

188
188
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

162
162
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

37
37
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

59
59
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

68
68
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

407
407
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

206
206
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

61
61
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

280
280
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

173
173

Meer sportnieuws