'Antwerp luidt alarmbel: zomerplannen onthullen crisis'

door
'Antwerp luidt alarmbel: zomerplannen onthullen crisis'

Na de gemiste start in de play-offs zijn alle ogen bij Antwerp al op de bekerfinale gericht. En op volgende zomer, wanneer er weer heel wat werk aan de winkel is op de Bosuil. Zowel op uitgaand als inkomend gebied.

Om de financiële problemen te overbruggen ziet de Great Old zich straks genoodzaakt om te cashen op een aantal smaakmakers. Dat werd eerder ook al min of meer bevestigd door CEO Sven Jaecques, die samen met hoofdscout Joachim Vercaigne het takenpakket van Marc Overmars tijdelijk op zich neemt.

LEES OOK: ‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Leegloop op de Bosuil

Hij liet onder meer verstaan dat Mandela Keita en George Ilenikhena heel wat interesse genieten, wat volgens Het Nieuwsblad ook voor Michel-Ange Balikwisha het geval is. Het Laatste Nieuws schuift behalve Jean Butez ook Jurgen Ekkelenkamp naar voren als een kandidaat om andere oorden op te zoeken.

Daarnaast moeten er ook over de huurlingen knopen worden doorgehakt. Owen Wijndal keert normaal gezien terug naar Ajax, de peperdure optie op Soumaïla Coulibaly lijkt niet te worden gelicht. Maar wat met smaakmaker Chidera Ejuke, wiens contract in Moskou afloopt. Kan hij definitief worden vastgelegd?

Kunststukje van Jaecques

Veel centen om te spenderen zijn er in ieder geval niet meer. "Basisspelers die komende zomer zullen vertrekken, zullen één op één vervangen worden. Dat moet wel gebeuren met een beperkt transferbudget", aldus HLN, dat de kans klein acht dat Antwerp nog zwaar zal uitpakken tijdens de zomermercato.

Jaecques zal zijn kunststukje van afgelopen seizoen, toen hij amper 10 miljoen uitgaf en de duurdere aankopen stuk voor stuk een schot in de roos waren, dus moeten herhalen. Daarvoor richt hij zijn vizier volgens Het Nieuwsblad vooral op transfervrije spelers zoals KV Mechelen-doelman Gaëtan Coucke.

Denkt u dat Antwerp volgend seizoen terug mee zal doen om de titel?

Meest recent

'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

21
21
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

49
49
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

129
129
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

144
144
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

89
89
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

165
165
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

280
280
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

100
100
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

490
490
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

253
253
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

435
435
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

368
368
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

384
384
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

73
73
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

62
62
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

97
97
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

231
231
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

344
344
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

216
216
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

97
97
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

175
175
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

231
231
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

83
83

Meer sportnieuws