Hayen puzzelt: minstens vier wijzigingen bij Club Brugge

door
Hayen puzzelt: minstens vier wijzigingen bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de goede flow waarin het zich bevindt donderdag te verzilveren met een ticket voor de halve finale van de Conference League. Alle ogen zijn dus gericht op Nicky Hayen, die in Griekenland een aantal lastige knopen moet doorhakken.

Ten opzichte van de heenmatch tegen PAOK, toen Blauw-Zwart met 1-0 aan het langste eind trok, ontbreken tenslotte maar liefst vier titularissen. Brandon Mechele, Igor Thiago en Maxim De Cuyper zijn geschorst, terwijl Jorne Spileers in de lappenmand ligt.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Hayen puzzelt achterin

Vooral in de defensie wordt het dus puzzelen geblazen. Bjorn Meijer is de logische vervanger van De Cuyper, ook Joel Ordóñez lijkt zeker van een basisplaats. De vraag is echter wie er dan centraal achterin naast de jonge Ecuadoraan zal mogen postvatten.

Dedryck Boyata lijkt de meest aangewezen optie, maar naar verluidt komen ook Éder Balanta en Denis Odoi in aanmerking. Indien die laatste volledig fit blijkt tenminste, wat ook voor Andreas Skov Olsen, Casper Nielsen en Simon Mignolet een vraagteken is.

Skov Olsen & Mignolet

Die eerste kan op de flank de plek overnemen van Ferran Jutglà, die door de afwezigheid van Thiago nagenoeg zeker naar de punt van de aanval verhuist. Al lijkt de kans groot dat Hayen terug voor Antonio Nusa opteert en Michal Skoras op rechts houdt.

Net zoals Jutglà moet de Pool overigens opletten voor een gele kaart, want in dat geval missen zij een eventuele halve finale. Tot slot dringt er zich met Mignolet mogelijk zelfs nog een vijfde wissel op. Of behoudt Nordin Jackers gewoon het vertrouwen?

Zou u Jackers gewoon laten staan?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

112
112
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

195
195
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

102
102
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

97
97
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

261
261
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

59
59
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

139
139
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

466
466
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

145
145
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

294
294
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

496
496
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

184
184
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

102
102
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

169
169
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

150
150
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

416
416
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

194
194
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

753
753
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

678
678
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

368
368
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

615
615
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

196
196
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

424
424
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

648
648

Meer sportnieuws