Hayen puzzelt: minstens vier wijzigingen bij Club Brugge

door
Hayen puzzelt: minstens vier wijzigingen bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de goede flow waarin het zich bevindt donderdag te verzilveren met een ticket voor de halve finale van de Conference League. Alle ogen zijn dus gericht op Nicky Hayen, die in Griekenland een aantal lastige knopen moet doorhakken.

Ten opzichte van de heenmatch tegen PAOK, toen Blauw-Zwart met 1-0 aan het langste eind trok, ontbreken tenslotte maar liefst vier titularissen. Brandon Mechele, Igor Thiago en Maxim De Cuyper zijn geschorst, terwijl Jorne Spileers in de lappenmand ligt.

Hayen puzzelt achterin

Vooral in de defensie wordt het dus puzzelen geblazen. Bjorn Meijer is de logische vervanger van De Cuyper, ook Joel Ordóñez lijkt zeker van een basisplaats. De vraag is echter wie er dan centraal achterin naast de jonge Ecuadoraan zal mogen postvatten.

Dedryck Boyata lijkt de meest aangewezen optie, maar naar verluidt komen ook Éder Balanta en Denis Odoi in aanmerking. Indien die laatste volledig fit blijkt tenminste, wat ook voor Andreas Skov Olsen, Casper Nielsen en Simon Mignolet een vraagteken is.

Skov Olsen & Mignolet

Die eerste kan op de flank de plek overnemen van Ferran Jutglà, die door de afwezigheid van Thiago nagenoeg zeker naar de punt van de aanval verhuist. Al lijkt de kans groot dat Hayen terug voor Antonio Nusa opteert en Michal Skoras op rechts houdt.

Net zoals Jutglà moet de Pool overigens opletten voor een gele kaart, want in dat geval missen zij een eventuele halve finale. Tot slot dringt er zich met Mignolet mogelijk zelfs nog een vijfde wissel op. Of behoudt Nordin Jackers gewoon het vertrouwen?

Zou u Jackers gewoon laten staan?

Meest recent

Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

22
22
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

242
242
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

25
25
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

129
129
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

32
32
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

58
58
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

63
63
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

50
50
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

91
91
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

371
371
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

14
14
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

217
217
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

313
313
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

669
669
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

150
150
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

597
597
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

333
333
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

130
130
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

117
117
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

483
483
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

502
502
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

581
581
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

641
641
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

257
257
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1110
1110

Meer sportnieuws