'Gheysens richting exit: akkoord met Mintjens in de maak?'

door
'Gheysens richting exit: akkoord met Mintjens in de maak?'

Terwijl het op sportief vlak even niet wil lukken voor Antwerp eist op de achtergrond ook de financiële ademnood nog altijd de aandacht op. Vermits zijn bedrijf Ghelamco krap bij kas zit wordt hier en daar zelfs gesuggereerd dat Paul Gheysens zich wil terugtrekken bij het stamnummer één.

Zo merkt KBC-econoom Tom Simonts bij VRT NWS op dat de Great Old wel eens kan delen in de klappen die de voorzitter tegenwoordig in de privésector krijgt. "Ghelamco moet zorgen dat de rekeningen of de kredieten betaald worden. En dan kan ik mij voorstellen dat Antwerp niet bovenaan de prioriteitenlijst staat", klinkt het onder meer.  

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

Gheysens blijft Antwerp trouw

Zulk een vaart zal het allicht echter niet lopen: hoewel hij zelf niet voor commentaar bereikbaar is lijkt de voorzitter volgens Gazet van Antwerpen "geenszins van plan om de club van de hand te doen of overkop te laten gaan". Alleen al vanuit zakelijk standpunt is het nu niet het moment om zijn investering van 150 miljoen terug te verdienen.

Ook het feit dat de tribunes eigendom zijn van een dochteronderneming van Ghelamco zou een eventuele overname bemoeilijken. En dan is er natuurlijk nog de hele discussie rond Tribune 2, die Gheysens niet wil verbouwen zolang de grond eigendom is van Tania Mintjens. Dat dossier zit volgens Het Laatste Nieuws nog altijd muurvast.

Geen gesprekken met Mintjens

"Supportersfora meldden de voorbije weken dat er een akkoord in de maak zou zijn tussen de twee partijen. Dat is volgens onze informatie zeker niet het geval. Sinds het najaar van 2023, toen de gesprekken na voorzichtige positieve contacten opnieuw stokten, is er zelfs geen enkele officiële communicatie meer geweest", schrijft de krant.

Bijna een jaar na de historische dubbel blijft de status quo dus gewoon behouden in Deurne-Noord, wat mede door de perikelen bij Ghelamco wellicht niet snel zal veranderen. "Zo zal de Bosuil al zeker volgend seizoen en vermoedelijk langer onafgewerkt blijven", besluit HLN. Iets waar de trouwe abonnees helaas mee de dupe van zijn.

Gelooft u dat Gheysens nog lang bij Antwerp zal blijven?

Meest recent

Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

28
28
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

59
59
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

181
181
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

33
33
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

103
103
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

58
58
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

55
55
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

164
164
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

95
95
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

361
361
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

151
151
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

74
74
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

369
369
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

161
161
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

623
623
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

65
65
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

84
84
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

294
294
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

187
187
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

165
165
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

232
232
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

329
329

Meer sportnieuws