'Gheysens richting exit: akkoord met Mintjens in de maak?'

door
'Gheysens richting exit: akkoord met Mintjens in de maak?'

Terwijl het op sportief vlak even niet wil lukken voor Antwerp eist op de achtergrond ook de financiële ademnood nog altijd de aandacht op. Vermits zijn bedrijf Ghelamco krap bij kas zit wordt hier en daar zelfs gesuggereerd dat Paul Gheysens zich wil terugtrekken bij het stamnummer één.

Zo merkt KBC-econoom Tom Simonts bij VRT NWS op dat de Great Old wel eens kan delen in de klappen die de voorzitter tegenwoordig in de privésector krijgt. "Ghelamco moet zorgen dat de rekeningen of de kredieten betaald worden. En dan kan ik mij voorstellen dat Antwerp niet bovenaan de prioriteitenlijst staat", klinkt het onder meer.  

LEES OOK: Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Gheysens blijft Antwerp trouw

Zulk een vaart zal het allicht echter niet lopen: hoewel hij zelf niet voor commentaar bereikbaar is lijkt de voorzitter volgens Gazet van Antwerpen "geenszins van plan om de club van de hand te doen of overkop te laten gaan". Alleen al vanuit zakelijk standpunt is het nu niet het moment om zijn investering van 150 miljoen terug te verdienen.

Ook het feit dat de tribunes eigendom zijn van een dochteronderneming van Ghelamco zou een eventuele overname bemoeilijken. En dan is er natuurlijk nog de hele discussie rond Tribune 2, die Gheysens niet wil verbouwen zolang de grond eigendom is van Tania Mintjens. Dat dossier zit volgens Het Laatste Nieuws nog altijd muurvast.

Geen gesprekken met Mintjens

"Supportersfora meldden de voorbije weken dat er een akkoord in de maak zou zijn tussen de twee partijen. Dat is volgens onze informatie zeker niet het geval. Sinds het najaar van 2023, toen de gesprekken na voorzichtige positieve contacten opnieuw stokten, is er zelfs geen enkele officiële communicatie meer geweest", schrijft de krant.

Bijna een jaar na de historische dubbel blijft de status quo dus gewoon behouden in Deurne-Noord, wat mede door de perikelen bij Ghelamco wellicht niet snel zal veranderen. "Zo zal de Bosuil al zeker volgend seizoen en vermoedelijk langer onafgewerkt blijven", besluit HLN. Iets waar de trouwe abonnees helaas mee de dupe van zijn.

Gelooft u dat Gheysens nog lang bij Antwerp zal blijven?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

13
13
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

29
29
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

29
29
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

84
84
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

99
99
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

53
53
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

269
269
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

128
128
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

249
249
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

198
198
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

254
254
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

167
167
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

191
191
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

128
128
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

170
170
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

151
151
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

246
246
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

278
278
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

389
389
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

228
228
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

183
183

Meer sportnieuws