'Gheysens richting exit: akkoord met Mintjens in de maak?'

door
'Gheysens richting exit: akkoord met Mintjens in de maak?'

Terwijl het op sportief vlak even niet wil lukken voor Antwerp eist op de achtergrond ook de financiële ademnood nog altijd de aandacht op. Vermits zijn bedrijf Ghelamco krap bij kas zit wordt hier en daar zelfs gesuggereerd dat Paul Gheysens zich wil terugtrekken bij het stamnummer één.

Zo merkt KBC-econoom Tom Simonts bij VRT NWS op dat de Great Old wel eens kan delen in de klappen die de voorzitter tegenwoordig in de privésector krijgt. "Ghelamco moet zorgen dat de rekeningen of de kredieten betaald worden. En dan kan ik mij voorstellen dat Antwerp niet bovenaan de prioriteitenlijst staat", klinkt het onder meer.  

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

Gheysens blijft Antwerp trouw

Zulk een vaart zal het allicht echter niet lopen: hoewel hij zelf niet voor commentaar bereikbaar is lijkt de voorzitter volgens Gazet van Antwerpen "geenszins van plan om de club van de hand te doen of overkop te laten gaan". Alleen al vanuit zakelijk standpunt is het nu niet het moment om zijn investering van 150 miljoen terug te verdienen.

Ook het feit dat de tribunes eigendom zijn van een dochteronderneming van Ghelamco zou een eventuele overname bemoeilijken. En dan is er natuurlijk nog de hele discussie rond Tribune 2, die Gheysens niet wil verbouwen zolang de grond eigendom is van Tania Mintjens. Dat dossier zit volgens Het Laatste Nieuws nog altijd muurvast.

Geen gesprekken met Mintjens

"Supportersfora meldden de voorbije weken dat er een akkoord in de maak zou zijn tussen de twee partijen. Dat is volgens onze informatie zeker niet het geval. Sinds het najaar van 2023, toen de gesprekken na voorzichtige positieve contacten opnieuw stokten, is er zelfs geen enkele officiële communicatie meer geweest", schrijft de krant.

Bijna een jaar na de historische dubbel blijft de status quo dus gewoon behouden in Deurne-Noord, wat mede door de perikelen bij Ghelamco wellicht niet snel zal veranderen. "Zo zal de Bosuil al zeker volgend seizoen en vermoedelijk langer onafgewerkt blijven", besluit HLN. Iets waar de trouwe abonnees helaas mee de dupe van zijn.

Gelooft u dat Gheysens nog lang bij Antwerp zal blijven?

Meest recent

Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

8
8
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

144
144
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

37
37
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

205
205
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

97
97
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

53
53
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

102
102
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

226
226
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

54
54
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

61
61
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

21
21
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

58
58
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

82
82
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Club droomt nog van Duivel, strijd Standard en Genk'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

130
130
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

FC Barcelona kreeg in de heenwedstrijd van de Champions League tegen Atlético Madrid een pak ...

301
301
Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

Kevin De Bruyne ging afgelopen zomer van Manchester City naar Napoli. De middenvelder werd ook ...

100
100
Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Youri Tielemans kampte met blessureleed, maar koos er toch voor om met de Rode Duivels op stage te ...

97
97
Opmerkelijke beelden: Nederlandse ref is Godts helemaal beu

Het is dezer dagen alsmaar meer een trend om ook scheidsrechters van een camera en microfoon te ...

89
89
Garcia krijgt hulp aangeboden uit verrassende hoek

Rudi Garcia zal momenteel al met zijn gedachten volledig bij de voorbereiding op het WK zitten. ...

109
109
Coucke breekt na tragedie: Verlies gaat door merg en been

Marc Coucke is een van de meest opvallende ondernemers van België. Als selfmade miljonair ...

130
130
'Charleroi pikt nieuwe trainer in JPL op'

De trainerswals in de Jupiler Pro League gaat ook tijdens de play-offs vrolijk verder. Na de eerste ...

94
94
Na bizar penaltygeval: Flick haalt keihard uit

Voor FC Barcelona dreigen de kwartfinales het eindstation te worden in de Champions League. Ze ...

121
121
'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Na een teleurstellend seizoen staat KRC Genk ongetwijfeld voor een boeiende transferzomer. Het zal ...

275
275
'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

167
167

Meer sportnieuws