'Gheysens richting exit: akkoord met Mintjens in de maak?'

door
'Gheysens richting exit: akkoord met Mintjens in de maak?'

Terwijl het op sportief vlak even niet wil lukken voor Antwerp eist op de achtergrond ook de financiële ademnood nog altijd de aandacht op. Vermits zijn bedrijf Ghelamco krap bij kas zit wordt hier en daar zelfs gesuggereerd dat Paul Gheysens zich wil terugtrekken bij het stamnummer één.

Zo merkt KBC-econoom Tom Simonts bij VRT NWS op dat de Great Old wel eens kan delen in de klappen die de voorzitter tegenwoordig in de privésector krijgt. "Ghelamco moet zorgen dat de rekeningen of de kredieten betaald worden. En dan kan ik mij voorstellen dat Antwerp niet bovenaan de prioriteitenlijst staat", klinkt het onder meer.  

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

Gheysens blijft Antwerp trouw

Zulk een vaart zal het allicht echter niet lopen: hoewel hij zelf niet voor commentaar bereikbaar is lijkt de voorzitter volgens Gazet van Antwerpen "geenszins van plan om de club van de hand te doen of overkop te laten gaan". Alleen al vanuit zakelijk standpunt is het nu niet het moment om zijn investering van 150 miljoen terug te verdienen.

Ook het feit dat de tribunes eigendom zijn van een dochteronderneming van Ghelamco zou een eventuele overname bemoeilijken. En dan is er natuurlijk nog de hele discussie rond Tribune 2, die Gheysens niet wil verbouwen zolang de grond eigendom is van Tania Mintjens. Dat dossier zit volgens Het Laatste Nieuws nog altijd muurvast.

Geen gesprekken met Mintjens

"Supportersfora meldden de voorbije weken dat er een akkoord in de maak zou zijn tussen de twee partijen. Dat is volgens onze informatie zeker niet het geval. Sinds het najaar van 2023, toen de gesprekken na voorzichtige positieve contacten opnieuw stokten, is er zelfs geen enkele officiële communicatie meer geweest", schrijft de krant.

Bijna een jaar na de historische dubbel blijft de status quo dus gewoon behouden in Deurne-Noord, wat mede door de perikelen bij Ghelamco wellicht niet snel zal veranderen. "Zo zal de Bosuil al zeker volgend seizoen en vermoedelijk langer onafgewerkt blijven", besluit HLN. Iets waar de trouwe abonnees helaas mee de dupe van zijn.

Gelooft u dat Gheysens nog lang bij Antwerp zal blijven?

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

39
39
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

31
31
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

73
73
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

42
42
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

289
289
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

274
274
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

92
92
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

422
422
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

285
285
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

106
106
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

268
268
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

527
527
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

91
91
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

66
66
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

46
46
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

383
383
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

586
586
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

286
286
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

92
92
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

83
83
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

490
490
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

223
223
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

321
321
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

205
205
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

149
149

Meer sportnieuws