'Leverkusen richt vizier op peperdure Rode Duivel'

door
'Leverkusen richt vizier op peperdure Rode Duivel'

Bayer Leverkusen pakte op indrukwekkende wijze de landstitel. De kersverse Duitse kampioen wil nu echter bevestigen en trekt daarom de transfermarkt op. Verkast een Rode Duivel naar de club van coach Xabi Alonso?

Leverkusen legde dit seizoen knap voetbal op de mat en koppelde daar uitstekende resultaten aan. De titel is dan ook oververdiend, en al zeker als je met nog vijf wedstrijden voor de boeg een voorsprong hebt van 16 punten op de eerste achtervolgers. Maar de honger van Leverkusen is nog niet gestild.

LEES OOK: 'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Leverkusen wil Rode Duivel halen

Volgens Fichajes is Leverkusen al volop bezig met volgend seizoen, waarin het wil schitteren in de Champions League. Het medium weet dat de Duitsers er daarom aan denken om Johan Bakayoko (20) binnen te halen.

De Rode Duivel is aan een uitstekend seizoen bezig bij PSV en zit aan 12 goals en 14 assists in 44 optredens in alle competities. Hij heeft daarmee een groot aandeel in de nakende titel voor de Eindhovenaren, die op moment van schrijven een bonus hebben van negen punten op eerste achtervolger Feyenoord.

PSV wil boter bij de vis voor Bakayoko

PSV wil naar verluidt wel boter bij de vis voor Bakayoko, die nog een contract heeft tot midden 2026. Hier en daar wordt gewag gemaakt van een transferbedrag van 60 miljoen euro, 20 miljoen meer dan het prijskaartje dat Transfermarkt momenteel aan onze landgenoot hangt.

Daarnaast zou Leverkusen volgens Fichajes ook mikken op de komst Lutsharel Geertruida (Feyenoord) en Arda Güler (Real Madrid). Afwachten wie van de drie de overstap maakt naar de BayArena.

Moet Bakayoko naar Leverkusen trekken?

Meest recent

'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

46
46
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

14
14
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

107
107
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

61
61
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

336
336
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

131
131
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

70
70
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

136
136
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

45
45
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

318
318
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

400
400
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

128
128
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

189
189
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

74
74
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

83
83
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

155
155
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

90
90
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

265
265
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

229
229
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

145
145
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

95
95
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

72
72

Meer sportnieuws