'Van Bommel stevent af op breuk met Antwerp'

928 stemmen
'Van Bommel stevent af op breuk met Antwerp'

Hoewel hij het hoofd zeker niet laat hangen maakte Mark van Bommel na de 3-0 nederlaag tegen Club Brugge een enigszins gelaten indruk. De immer beredeneerde coach van Antwerp lijkt alsmaar meer op weg naar de uitgang in Deurne-Noord.

Na de dubbel van vorig seizoen voegde Van Bommel afgelopen zomer ook nog de Supercup toe aan zijn palmares, terwijl er in de Champions League een stuntzege tegen zijn ex-club FC Barcelona werd geboekt. Daarmee won de Nederlander zowat alles wat er te winnen valt in België.

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Van Bommel richting exit

Hoewel hij nog vastligt tot medio 2025 bij het stamnummer één, waar hij zich als trainer terug op de kaart zette na mislukte passages bij PSV en Wolfsburg, lijkt Van Bommel dan ook klaar om opnieuw een stapje hogerop te wagen. Dat wordt nu nogmaals bevestigd door Het Nieuwsblad.

"Het wordt steeds waarschijnlijker dat hij aan zijn laatste maanden op de Bosuil bezig is", klinkt het in de krant, die wel opmerkt dat Van Bommel van het bestuur zeker niet weg moet. Van een concrete aanbieding zou voorlopig ook geen sprake zijn, al lijkt dat slechts een kwestie van tijd.

Leegloop op de Bosuil

Niet alleen spreken zijn prestaties bij de Great Old voor zich, zijn reputatie als voormalig topvoetballer van onder meer Bayern München en AC Milan openen ongetwijfeld ook nog altijd deuren voor Van Bommel. Een tijdje geleden werd hij al eens gelinkt aan een verhuis naar Saudi-Arabië.

Ongeacht de afloop van het seizoen dreigen zijn ambities niet meer te passen bij de financiële situatie van Antwerp, dat de tering naar de nering moet zetten. Bovendien vertrekt assistent Andries Ulderink en is Marc Overmars geschorst. Hij mag dus niet mee zoeken naar een nieuwe T1.

🚀

Van Bommel is Antwerp ontgroeid

Meest recent

‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

63
63
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

174
174
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

114
114
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

71
71
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

150
150
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

98
98
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

404
404
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

60
60
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

94
94
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

136
136
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

473
473
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

73
73
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

460
460
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

268
268
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

108
108
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

202
202
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

610
610
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

167
167
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

84
84
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

241
241
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

514
514
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

245
245
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

112
112
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

92
92

Meer sportnieuws