'Van Bommel stevent af op breuk met Antwerp'

928 stemmen
'Van Bommel stevent af op breuk met Antwerp'

Hoewel hij het hoofd zeker niet laat hangen maakte Mark van Bommel na de 3-0 nederlaag tegen Club Brugge een enigszins gelaten indruk. De immer beredeneerde coach van Antwerp lijkt alsmaar meer op weg naar de uitgang in Deurne-Noord.

Na de dubbel van vorig seizoen voegde Van Bommel afgelopen zomer ook nog de Supercup toe aan zijn palmares, terwijl er in de Champions League een stuntzege tegen zijn ex-club FC Barcelona werd geboekt. Daarmee won de Nederlander zowat alles wat er te winnen valt in België.

LEES OOK: Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Van Bommel richting exit

Hoewel hij nog vastligt tot medio 2025 bij het stamnummer één, waar hij zich als trainer terug op de kaart zette na mislukte passages bij PSV en Wolfsburg, lijkt Van Bommel dan ook klaar om opnieuw een stapje hogerop te wagen. Dat wordt nu nogmaals bevestigd door Het Nieuwsblad.

"Het wordt steeds waarschijnlijker dat hij aan zijn laatste maanden op de Bosuil bezig is", klinkt het in de krant, die wel opmerkt dat Van Bommel van het bestuur zeker niet weg moet. Van een concrete aanbieding zou voorlopig ook geen sprake zijn, al lijkt dat slechts een kwestie van tijd.

Leegloop op de Bosuil

Niet alleen spreken zijn prestaties bij de Great Old voor zich, zijn reputatie als voormalig topvoetballer van onder meer Bayern München en AC Milan openen ongetwijfeld ook nog altijd deuren voor Van Bommel. Een tijdje geleden werd hij al eens gelinkt aan een verhuis naar Saudi-Arabië.

Ongeacht de afloop van het seizoen dreigen zijn ambities niet meer te passen bij de financiële situatie van Antwerp, dat de tering naar de nering moet zetten. Bovendien vertrekt assistent Andries Ulderink en is Marc Overmars geschorst. Hij mag dus niet mee zoeken naar een nieuwe T1.

Van Bommel is Antwerp ontgroeid

Meest recent

'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

12
12
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

77
77
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

30
30
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

24
24
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

123
123
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

69
69
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

80
80
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

69
69
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

38
38
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

148
148
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

57
57
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

256
256
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

109
109
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

235
235
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

36
36
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

311
311
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

192
192
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

953
953
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1221
1221
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

413
413
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

195
195
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

214
214
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

65
65

Meer sportnieuws