'Van Bommel stevent af op breuk met Antwerp'

door
'Van Bommel stevent af op breuk met Antwerp'

Hoewel hij het hoofd zeker niet laat hangen maakte Mark van Bommel na de 3-0 nederlaag tegen Club Brugge een enigszins gelaten indruk. De immer beredeneerde coach van Antwerp lijkt alsmaar meer op weg naar de uitgang in Deurne-Noord.

Na de dubbel van vorig seizoen voegde Van Bommel afgelopen zomer ook nog de Supercup toe aan zijn palmares, terwijl er in de Champions League een stuntzege tegen zijn ex-club FC Barcelona werd geboekt. Daarmee won de Nederlander zowat alles wat er te winnen valt in België.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

Van Bommel richting exit

Hoewel hij nog vastligt tot medio 2025 bij het stamnummer één, waar hij zich als trainer terug op de kaart zette na mislukte passages bij PSV en Wolfsburg, lijkt Van Bommel dan ook klaar om opnieuw een stapje hogerop te wagen. Dat wordt nu nogmaals bevestigd door Het Nieuwsblad.

"Het wordt steeds waarschijnlijker dat hij aan zijn laatste maanden op de Bosuil bezig is", klinkt het in de krant, die wel opmerkt dat Van Bommel van het bestuur zeker niet weg moet. Van een concrete aanbieding zou voorlopig ook geen sprake zijn, al lijkt dat slechts een kwestie van tijd.

Leegloop op de Bosuil

Niet alleen spreken zijn prestaties bij de Great Old voor zich, zijn reputatie als voormalig topvoetballer van onder meer Bayern München en AC Milan openen ongetwijfeld ook nog altijd deuren voor Van Bommel. Een tijdje geleden werd hij al eens gelinkt aan een verhuis naar Saudi-Arabië.

Ongeacht de afloop van het seizoen dreigen zijn ambities niet meer te passen bij de financiële situatie van Antwerp, dat de tering naar de nering moet zetten. Bovendien vertrekt assistent Andries Ulderink en is Marc Overmars geschorst. Hij mag dus niet mee zoeken naar een nieuwe T1.

Van Bommel is Antwerp ontgroeid

Meest recent

Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

21
21
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

668
668
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

215
215
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

6
6
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

53
53
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

123
123
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

67
67
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

197
197
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

98
98
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

112
112
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

86
86
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

102
102
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

297
297
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

36
36
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

538
538
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

320
320
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

117
117
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

152
152
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

261
261
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

112
112
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

78
78
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

173
173
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

46
46
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

104
104
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

118
118

Meer sportnieuws