'Van Bommel stevent af op breuk met Antwerp'

door
'Van Bommel stevent af op breuk met Antwerp'

Hoewel hij het hoofd zeker niet laat hangen maakte Mark van Bommel na de 3-0 nederlaag tegen Club Brugge een enigszins gelaten indruk. De immer beredeneerde coach van Antwerp lijkt alsmaar meer op weg naar de uitgang in Deurne-Noord.

Na de dubbel van vorig seizoen voegde Van Bommel afgelopen zomer ook nog de Supercup toe aan zijn palmares, terwijl er in de Champions League een stuntzege tegen zijn ex-club FC Barcelona werd geboekt. Daarmee won de Nederlander zowat alles wat er te winnen valt in België.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

Van Bommel richting exit

Hoewel hij nog vastligt tot medio 2025 bij het stamnummer één, waar hij zich als trainer terug op de kaart zette na mislukte passages bij PSV en Wolfsburg, lijkt Van Bommel dan ook klaar om opnieuw een stapje hogerop te wagen. Dat wordt nu nogmaals bevestigd door Het Nieuwsblad.

"Het wordt steeds waarschijnlijker dat hij aan zijn laatste maanden op de Bosuil bezig is", klinkt het in de krant, die wel opmerkt dat Van Bommel van het bestuur zeker niet weg moet. Van een concrete aanbieding zou voorlopig ook geen sprake zijn, al lijkt dat slechts een kwestie van tijd.

Leegloop op de Bosuil

Niet alleen spreken zijn prestaties bij de Great Old voor zich, zijn reputatie als voormalig topvoetballer van onder meer Bayern München en AC Milan openen ongetwijfeld ook nog altijd deuren voor Van Bommel. Een tijdje geleden werd hij al eens gelinkt aan een verhuis naar Saudi-Arabië.

Ongeacht de afloop van het seizoen dreigen zijn ambities niet meer te passen bij de financiële situatie van Antwerp, dat de tering naar de nering moet zetten. Bovendien vertrekt assistent Andries Ulderink en is Marc Overmars geschorst. Hij mag dus niet mee zoeken naar een nieuwe T1.

Van Bommel is Antwerp ontgroeid

Meest recent

Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

4
4
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

173
173
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

97
97
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

80
80
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

204
204
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

23
23
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

193
193
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

78
78
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

257
257
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

83
83
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

476
476
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

39
39
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

83
83
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

173
173
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

636
636
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

103
103
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

339
339
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

289
289
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1386
1386
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

542
542
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

154
154
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

637
637
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

348
348
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

418
418

Meer sportnieuws