Horrorscenario voor Hazard: meer details bekend

door
Horrorscenario voor Hazard: meer details bekend

De deugddoende derbyzege tegen Union kreeg een wrange nasmaak voor kersvers koploper Anderlecht, dat de jacht op de titel zonder Thorgan Hazard tot een goed einde moet brengen. Intussen geraakten meer details bekend over zijn zware knieblessure.

Daags nadat hij het Lotto Park op krukken verliet bevestigde een MRI-scan dat de 31-jarige flankaanvaller een letsel aan zijn voorste kruisband heeft opgelopen. "Dat betekent dat het seizoen van Thorgan er op zit en hij langere tijd onbeschikbaar zal zijn."

LEES OOK: DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

Minstens zes maanden out

"De komende dagen staan er verdere onderzoeken gepland om de precieze periode van onbeschikbaarheid te bepalen", klinkt het op de clubwebsite van Paars-Wit. Voorlopig weigeren de Brusselaars dus om een exacte datum te plakken op zijn terugkeer.

Zelfs in het meest gunstige scenario staat Hazard, die tot medio 2026 vastligt in het Lotto Park, wellicht echter lang aan de kant. Volgens onder meer Het Nieuwsblad en Le Soir zal zijn revalidatie in het beste geval zeker een zestal maanden in beslag nemen.

Operatie voor Hazard

Al kan het ook ruim acht maanden duren vooraleer de 47-voudige Rode Duivel opnieuw klaar zal zijn voor de strijd. Het Laatste Nieuws gaat alvast uit van die laatste inschatting. In dat geval ligt Hazard tot de winterstop van volgend seizoen in de lappenmand.

Ongacht de verdere resultaten sowieso een bijzonder zwaar verdict dus. Verschillende media melden ondertussen ook dat een operatie onvermijdelijk is. Eind deze week of ten laatste begin volgende week zal de pechvogel naar verluidt onder het mes gaan.

Gelooft u dat Hazard nog zal schitteren bij RSCA?

Meest recent

Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

44
44
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

13
13
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

15
15
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

55
55
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

317
317
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

38
38
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

120
120
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

148
148
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

98
98
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

267
267
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

100
100
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

188
188
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1020
1020
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

409
409
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

56
56
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

226
226
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

119
119
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

406
406
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

78
78
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

67
67
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

647
647
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

650
650
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

410
410
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

549
549
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

693
693

Meer sportnieuws