'Antwerp licht optie en wil cashen'

door
'Antwerp licht optie en wil cashen'

De voorbije maanden is er al heel wat inkt gevloeid over de financiële beperkingen waarmee Antwerp momenteel lijkt te kampen. De Great Old investeerde de voorbije jaren zwaar en dat leverde hen vorig seizoen de dubbel op, maar stilaan lijkt het plafond bereikt te zijn. De club moet nu spelers gaan verkopen om de clubkas te spijzen.

Dat leidde in januari al tot het vertrek van Arthur Vermeeren naar Atletico Madrid en ook in de zomer zal Antwerp enkele sterkhouders te gelde maken. Vooral Mandela Keita en George Ilenikhena lijken grote kandidaten te zijn om een lucratieve transfer te maken. Maar ook op een andere jonge speler hoopt Antwerp nog onverhoopt te cashen.

LEES OOK: 'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Antwerp legt Dwomoh langer vast...

Gazet van Antwerpen weet immers dat Antwerp de optie in het contract van Pierre Dwomoh gelicht heeft. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder zag zijn overeenkomst in de zomer aflopen, maar die werd nu verlengd tot 2025. Nochtans wordt er op de Bosuil niet gerekend op de jeugdinternational.

Antwerp wou Dwomoh echter niet gratis de deur uit laten lopen en hoopt komende zomer nog een mooie transfersom te vangen voor de speler, die enkele jaren geleden nog als een enorm talent gezien werd. Hij promoveeerde al op zijn vijftiende naar de A-kern van KRC Genk en debuteerde er als 16-jarige in de hoofdmacht.

...maar wil hem in de zomer verkopen

Daarna liep het echter fout na een incident met toenmalig beloftecoach Hans Somers. Antwerp nam Dwomoh in 2021 voor 2 miljoen euro, maar na een degelijk eerste seizoen werd hij ook door Mark van Bommel opzijgeschoven. Uitleenbeurten aan Braga en KV Oostende werden vorig seizoen geen succes, maar dit seizoen dwong Dwomoh bij RWDM wel een basisplaats af.

De jongeling kwam er de voorbije maanden 32 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde en een assist gaf. Desondanks lichtten de Brusselaars de aankoopoptie niet, maar Antwerp hoopt dat Dwomoh wel voldoende getoond heeft om andere geïnteresseerde clubs te verleiden. Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 2,5 miljoen euro.

Zou Antwerp hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

0
0
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

15
15
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

27
27
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

180
180
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

9
9
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

152
152
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

234
234
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

485
485
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

138
138
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

534
534
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

277
277
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

111
111
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

106
106
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

427
427
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

444
444
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

506
506
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

603
603
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

248
248
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

968
968
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

488
488
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

137
137
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

212
212
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

145
145
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

124
124

Meer sportnieuws