'Antwerp licht optie en wil cashen'

431
'Antwerp licht optie en wil cashen'

De voorbije maanden is er al heel wat inkt gevloeid over de financiële beperkingen waarmee Antwerp momenteel lijkt te kampen. De Great Old investeerde de voorbije jaren zwaar en dat leverde hen vorig seizoen de dubbel op, maar stilaan lijkt het plafond bereikt te zijn. De club moet nu spelers gaan verkopen om de clubkas te spijzen.

Dat leidde in januari al tot het vertrek van Arthur Vermeeren naar Atletico Madrid en ook in de zomer zal Antwerp enkele sterkhouders te gelde maken. Vooral Mandela Keita en George Ilenikhena lijken grote kandidaten te zijn om een lucratieve transfer te maken. Maar ook op een andere jonge speler hoopt Antwerp nog onverhoopt te cashen.

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Antwerp legt Dwomoh langer vast...

Gazet van Antwerpen weet immers dat Antwerp de optie in het contract van Pierre Dwomoh gelicht heeft. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder zag zijn overeenkomst in de zomer aflopen, maar die werd nu verlengd tot 2025. Nochtans wordt er op de Bosuil niet gerekend op de jeugdinternational.

Antwerp wou Dwomoh echter niet gratis de deur uit laten lopen en hoopt komende zomer nog een mooie transfersom te vangen voor de speler, die enkele jaren geleden nog als een enorm talent gezien werd. Hij promoveeerde al op zijn vijftiende naar de A-kern van KRC Genk en debuteerde er als 16-jarige in de hoofdmacht.

...maar wil hem in de zomer verkopen

Daarna liep het echter fout na een incident met toenmalig beloftecoach Hans Somers. Antwerp nam Dwomoh in 2021 voor 2 miljoen euro, maar na een degelijk eerste seizoen werd hij ook door Mark van Bommel opzijgeschoven. Uitleenbeurten aan Braga en KV Oostende werden vorig seizoen geen succes, maar dit seizoen dwong Dwomoh bij RWDM wel een basisplaats af.

De jongeling kwam er de voorbije maanden 32 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde en een assist gaf. Desondanks lichtten de Brusselaars de aankoopoptie niet, maar Antwerp hoopt dat Dwomoh wel voldoende getoond heeft om andere geïnteresseerde clubs te verleiden. Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 2,5 miljoen euro.

Zou Antwerp hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

13
13
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

72
72
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

88
88
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

60
60
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

147
147
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

214
214
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

198
198
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

85
85
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

61
61
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

200
200
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

39
39
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

107
107
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

203
203
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

768
768
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

94
94
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

153
153
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

195
195
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

208
208
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

74
74
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

130
130
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

135
135
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

236
236
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

451
451
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

255
255

Meer sportnieuws