'Antwerp licht optie en wil cashen'

door
'Antwerp licht optie en wil cashen'

De voorbije maanden is er al heel wat inkt gevloeid over de financiële beperkingen waarmee Antwerp momenteel lijkt te kampen. De Great Old investeerde de voorbije jaren zwaar en dat leverde hen vorig seizoen de dubbel op, maar stilaan lijkt het plafond bereikt te zijn. De club moet nu spelers gaan verkopen om de clubkas te spijzen.

Dat leidde in januari al tot het vertrek van Arthur Vermeeren naar Atletico Madrid en ook in de zomer zal Antwerp enkele sterkhouders te gelde maken. Vooral Mandela Keita en George Ilenikhena lijken grote kandidaten te zijn om een lucratieve transfer te maken. Maar ook op een andere jonge speler hoopt Antwerp nog onverhoopt te cashen.

LEES OOK: ‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Antwerp legt Dwomoh langer vast...

Gazet van Antwerpen weet immers dat Antwerp de optie in het contract van Pierre Dwomoh gelicht heeft. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder zag zijn overeenkomst in de zomer aflopen, maar die werd nu verlengd tot 2025. Nochtans wordt er op de Bosuil niet gerekend op de jeugdinternational.

Antwerp wou Dwomoh echter niet gratis de deur uit laten lopen en hoopt komende zomer nog een mooie transfersom te vangen voor de speler, die enkele jaren geleden nog als een enorm talent gezien werd. Hij promoveeerde al op zijn vijftiende naar de A-kern van KRC Genk en debuteerde er als 16-jarige in de hoofdmacht.

...maar wil hem in de zomer verkopen

Daarna liep het echter fout na een incident met toenmalig beloftecoach Hans Somers. Antwerp nam Dwomoh in 2021 voor 2 miljoen euro, maar na een degelijk eerste seizoen werd hij ook door Mark van Bommel opzijgeschoven. Uitleenbeurten aan Braga en KV Oostende werden vorig seizoen geen succes, maar dit seizoen dwong Dwomoh bij RWDM wel een basisplaats af.

De jongeling kwam er de voorbije maanden 32 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde en een assist gaf. Desondanks lichtten de Brusselaars de aankoopoptie niet, maar Antwerp hoopt dat Dwomoh wel voldoende getoond heeft om andere geïnteresseerde clubs te verleiden. Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 2,5 miljoen euro.

Zou Antwerp hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

19
19
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

35
35
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

39
39
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

44
44
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

175
175
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

26
26
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

106
106
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

258
258
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

65
65
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

335
335
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

300
300
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

180
180
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

506
506
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

176
176
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

209
209
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

146
146
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

241
241
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

276
276
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

134
134
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

434
434
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

106
106
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

100
100
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

846
846

Meer sportnieuws