'Antwerp licht optie en wil cashen'

door
'Antwerp licht optie en wil cashen'

De voorbije maanden is er al heel wat inkt gevloeid over de financiële beperkingen waarmee Antwerp momenteel lijkt te kampen. De Great Old investeerde de voorbije jaren zwaar en dat leverde hen vorig seizoen de dubbel op, maar stilaan lijkt het plafond bereikt te zijn. De club moet nu spelers gaan verkopen om de clubkas te spijzen.

Dat leidde in januari al tot het vertrek van Arthur Vermeeren naar Atletico Madrid en ook in de zomer zal Antwerp enkele sterkhouders te gelde maken. Vooral Mandela Keita en George Ilenikhena lijken grote kandidaten te zijn om een lucratieve transfer te maken. Maar ook op een andere jonge speler hoopt Antwerp nog onverhoopt te cashen.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Antwerp legt Dwomoh langer vast...

Gazet van Antwerpen weet immers dat Antwerp de optie in het contract van Pierre Dwomoh gelicht heeft. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder zag zijn overeenkomst in de zomer aflopen, maar die werd nu verlengd tot 2025. Nochtans wordt er op de Bosuil niet gerekend op de jeugdinternational.

Antwerp wou Dwomoh echter niet gratis de deur uit laten lopen en hoopt komende zomer nog een mooie transfersom te vangen voor de speler, die enkele jaren geleden nog als een enorm talent gezien werd. Hij promoveeerde al op zijn vijftiende naar de A-kern van KRC Genk en debuteerde er als 16-jarige in de hoofdmacht.

...maar wil hem in de zomer verkopen

Daarna liep het echter fout na een incident met toenmalig beloftecoach Hans Somers. Antwerp nam Dwomoh in 2021 voor 2 miljoen euro, maar na een degelijk eerste seizoen werd hij ook door Mark van Bommel opzijgeschoven. Uitleenbeurten aan Braga en KV Oostende werden vorig seizoen geen succes, maar dit seizoen dwong Dwomoh bij RWDM wel een basisplaats af.

De jongeling kwam er de voorbije maanden 32 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde en een assist gaf. Desondanks lichtten de Brusselaars de aankoopoptie niet, maar Antwerp hoopt dat Dwomoh wel voldoende getoond heeft om andere geïnteresseerde clubs te verleiden. Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 2,5 miljoen euro.

Zou Antwerp hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

'Anderlecht wil stunten met terugkeer chouchou: details bekend'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

0
0
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

44
44
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

288
288
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

142
142
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

28
28
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

223
223
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

170
170
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

143
143
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

202
202
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

198
198
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

107
107
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

357
357
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

351
351
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

198
198
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

159
159
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

509
509
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

95
95
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

154
154
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

78
78
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

85
85
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

115
115
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

285
285
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

211
211
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

340
340

Meer sportnieuws