De Bruyne onder de indruk: "Hij kan geschiedenis schrijven"

door
De Bruyne onder de indruk:

Manchester City deed vorig weekend een gouden zaak in de Premier League, want het demonstreerde zelf tegen Luton en zag concurrenten Liverpool en Arsenal verrassende thuisnederlagen lijden. Dinsdag kan het een nieuwe stap richting een tweede treble op rij zetten door zich voor de halve finale van de Champions League te plaatsen.

Daarvoor zal het wel afstand moeten zien te nemen van Real Madrid, nadat de heenmatch in het Bernabeu op een sensationele 3-3 eindigde. Pep Guardiola zal straks in het Etihad echter opnieuw kunnen rekenen op Kevin De Bruyne, die vorige week door ziekte nog aan de bank gekluisterd bleef.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Foden manifesteert zich dit seizoen helemaal

Zaterdag tegen Luton stond de Rode Duivel echter gewoon weer in de basis en de verwachting is dat dat ook woensdagavond zal gebeuren. Op zijn 32ste blijft De Bruyne immers van vitaal belang voor City, ook al stonden de voorbije maanden in zijn afwezigheid enkele andere spelers op.

Zo zette bijvoorbeeld Phil Foden weer enkele stappen vooruit in zijn ontwikkeling. Op zijn 23ste lijkt de Engelsman stilaan klaar om het stokje over te nemen, want hij schitterde dit seizoen al regelmatig in een centrale rol. Met 22 goals en tien assists in 45 wedstrijden ogen ook zijn statistieken geweldig.

De Bruyne is zwaar onder de indruk

De Bruyne is zelf ook zwaar onder de indruk van zijn ploegmaat. "Foden is één van de grootste talenten met wie ik ooit samengespeeld heb", verklaart hij immers aan Téléfoot. "Hij kan in de volgende vijftien jaar voetbalgeschiedenis schrijven."

Foden kan alvast beginnen tegen Real, nadat hij vorige week in de heenmatch al scoorde. Vorig weekend gunde Pep Guardiola zijn chouchou nog rust, want tegen Luton bleef Foden de hele wedstrijd op de bank scoorde. Hij zal woensdagavond dus fris zitten.

🚀

Ben je het eens met De Bruyne?

Meest recent

'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

0
0
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

69
69
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

70
70
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

128
128
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

47
47
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

202
202
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

356
356
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

156
156
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

50
50
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

453
453
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

100
100
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

102
102
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

54
54
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

210
210
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

132
132
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

103
103
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

168
168
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

80
80
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

184
184
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147

Meer sportnieuws