De Winter spreekt klare taal over zomertransfer

door
De Winter spreekt klare taal over zomertransfer

De komende maanden zal Domenico Tedesco nog enkele stevige knopen moeten doorhakken om de selectie van de Rode Duivels voor het EK samen te stellen. Hij greep de oefeninterlands tegen Ierland en Engeland in maart alvast aan om nog enkele laatste experimenten uit te voeren. Zo mocht één speler zijn debuut maken.

Tegen Ierland kreeg namelijk Koni De Winter zijn kans in de defensie. De 21-jarige is dit seizoen een vaste waarde in de Serie A bij Genoa, dat hem dit seizoen huurt van Juventus. Als hij maandagavond tegen Fiorentina minstens 45 minuten speelt, wordt de aankoopoptie van 8 miljoen euro automatisch gelicht en maakt hij in de zomer dus definitief de overstap.

LEES OOK: ‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

De Winter denkt niet aan zomertransfer

Toch hoeft dat niet noodzakelijk te betekenen dat De Winter ook volgend seizoen nog bij Genoa zal spelen. De club zou ervoor kunnen kiezen om de kersverse Rode Duivel meteen met winst door te verkopen. Er zou alvast interesse uit de Premier League zijn, want in de Italiaanse en Britse pers werd De Winter de voorbije weken gelinkt aan Wolverhampton en Everton.

Maar een zomertransfer lijkt niet tot de plannen van onze landgenoot te behoren. "Mijn definitieve transfer van Juventus is slechts een formaliteit en daar ben ik blij om. Ik wil ook volgend seizoen hier nog spelen", maakt hij immers duidelijk in een interview met Il Secolo XIX.

Genoa de juiste club voor De Winter

De Winter voelt zich immers uitstekend bij Genoa, waar hij vrijwel altijd speelt en met Thiago Motta een veelbelovende jonge trainer als leermeester heeft. Bij Juventus kwam de jonge verdediger als tiener twee keer in actie in de hoofdmacht, maar perspectieven op een echte doorbraak had hij niet meteen. Vorig seizoen werd hij al verhuurd aan Empoli.

"Juve is een grote club, maar het is er moeilijk om een plaats af te dwingen", beseft De Winter. "Ik had speelminuten nodig, ik wou kunnen tonen wat ik waard ben. Toen ik de interesse van Genoa vernam, wist ik meteen dat dat de juiste oplossing voor mij zou zijn."

Moet De Winter in de zomer een stap hogerop zetten?

Meest recent

KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

10
10
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

42
42
Twee wissels bij Antwerp, Fink zet sterkhouder uit de ploeg

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

18
18
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

61
61
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

231
231
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

156
156
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

72
72
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

68
68
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

39
39
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

142
142
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

85
85
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

682
682
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

80
80
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

382
382
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

138
138
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

229
229
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

245
245
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

185
185
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

497
497
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

337
337
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

100
100
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

181
181
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

351
351

Meer sportnieuws