De Winter spreekt klare taal over zomertransfer

door
De Winter spreekt klare taal over zomertransfer

De komende maanden zal Domenico Tedesco nog enkele stevige knopen moeten doorhakken om de selectie van de Rode Duivels voor het EK samen te stellen. Hij greep de oefeninterlands tegen Ierland en Engeland in maart alvast aan om nog enkele laatste experimenten uit te voeren. Zo mocht één speler zijn debuut maken.

Tegen Ierland kreeg namelijk Koni De Winter zijn kans in de defensie. De 21-jarige is dit seizoen een vaste waarde in de Serie A bij Genoa, dat hem dit seizoen huurt van Juventus. Als hij maandagavond tegen Fiorentina minstens 45 minuten speelt, wordt de aankoopoptie van 8 miljoen euro automatisch gelicht en maakt hij in de zomer dus definitief de overstap.

De Winter denkt niet aan zomertransfer

Toch hoeft dat niet noodzakelijk te betekenen dat De Winter ook volgend seizoen nog bij Genoa zal spelen. De club zou ervoor kunnen kiezen om de kersverse Rode Duivel meteen met winst door te verkopen. Er zou alvast interesse uit de Premier League zijn, want in de Italiaanse en Britse pers werd De Winter de voorbije weken gelinkt aan Wolverhampton en Everton.

Maar een zomertransfer lijkt niet tot de plannen van onze landgenoot te behoren. "Mijn definitieve transfer van Juventus is slechts een formaliteit en daar ben ik blij om. Ik wil ook volgend seizoen hier nog spelen", maakt hij immers duidelijk in een interview met Il Secolo XIX.

Genoa de juiste club voor De Winter

De Winter voelt zich immers uitstekend bij Genoa, waar hij vrijwel altijd speelt en met Thiago Motta een veelbelovende jonge trainer als leermeester heeft. Bij Juventus kwam de jonge verdediger als tiener twee keer in actie in de hoofdmacht, maar perspectieven op een echte doorbraak had hij niet meteen. Vorig seizoen werd hij al verhuurd aan Empoli.

"Juve is een grote club, maar het is er moeilijk om een plaats af te dwingen", beseft De Winter. "Ik had speelminuten nodig, ik wou kunnen tonen wat ik waard ben. Toen ik de interesse van Genoa vernam, wist ik meteen dat dat de juiste oplossing voor mij zou zijn."

Moet De Winter in de zomer een stap hogerop zetten?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

22
22
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

2
2
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

56
56
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord drukt door voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

149
149
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

30
30
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

180
180
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

49
49
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

256
256
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

143
143
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

81
81
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

61
61
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

104
104
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

337
337
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

71
71
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

171
171
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

62
62
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

372
372
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

243
243
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

743
743
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

151
151
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

412
412
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

78
78
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

450
450
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

575
575

Meer sportnieuws