De Winter spreekt klare taal over zomertransfer

door
De Winter spreekt klare taal over zomertransfer

De komende maanden zal Domenico Tedesco nog enkele stevige knopen moeten doorhakken om de selectie van de Rode Duivels voor het EK samen te stellen. Hij greep de oefeninterlands tegen Ierland en Engeland in maart alvast aan om nog enkele laatste experimenten uit te voeren. Zo mocht één speler zijn debuut maken.

Tegen Ierland kreeg namelijk Koni De Winter zijn kans in de defensie. De 21-jarige is dit seizoen een vaste waarde in de Serie A bij Genoa, dat hem dit seizoen huurt van Juventus. Als hij maandagavond tegen Fiorentina minstens 45 minuten speelt, wordt de aankoopoptie van 8 miljoen euro automatisch gelicht en maakt hij in de zomer dus definitief de overstap.

De Winter denkt niet aan zomertransfer

Toch hoeft dat niet noodzakelijk te betekenen dat De Winter ook volgend seizoen nog bij Genoa zal spelen. De club zou ervoor kunnen kiezen om de kersverse Rode Duivel meteen met winst door te verkopen. Er zou alvast interesse uit de Premier League zijn, want in de Italiaanse en Britse pers werd De Winter de voorbije weken gelinkt aan Wolverhampton en Everton.

Maar een zomertransfer lijkt niet tot de plannen van onze landgenoot te behoren. "Mijn definitieve transfer van Juventus is slechts een formaliteit en daar ben ik blij om. Ik wil ook volgend seizoen hier nog spelen", maakt hij immers duidelijk in een interview met Il Secolo XIX.

Genoa de juiste club voor De Winter

De Winter voelt zich immers uitstekend bij Genoa, waar hij vrijwel altijd speelt en met Thiago Motta een veelbelovende jonge trainer als leermeester heeft. Bij Juventus kwam de jonge verdediger als tiener twee keer in actie in de hoofdmacht, maar perspectieven op een echte doorbraak had hij niet meteen. Vorig seizoen werd hij al verhuurd aan Empoli.

"Juve is een grote club, maar het is er moeilijk om een plaats af te dwingen", beseft De Winter. "Ik had speelminuten nodig, ik wou kunnen tonen wat ik waard ben. Toen ik de interesse van Genoa vernam, wist ik meteen dat dat de juiste oplossing voor mij zou zijn."

Moet De Winter in de zomer een stap hogerop zetten?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

31
31
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

30
30
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

63
63
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

30
30
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

139
139
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

55
55
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

189
189
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

577
577
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

248
248
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

202
202
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

103
103
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

108
108
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

65
65
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

116
116
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

742
742
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

198
198
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

330
330
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

51
51
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

694
694
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

284
284
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

151
151

Meer sportnieuws