De Winter spreekt klare taal over zomertransfer

door
De Winter spreekt klare taal over zomertransfer

De komende maanden zal Domenico Tedesco nog enkele stevige knopen moeten doorhakken om de selectie van de Rode Duivels voor het EK samen te stellen. Hij greep de oefeninterlands tegen Ierland en Engeland in maart alvast aan om nog enkele laatste experimenten uit te voeren. Zo mocht één speler zijn debuut maken.

Tegen Ierland kreeg namelijk Koni De Winter zijn kans in de defensie. De 21-jarige is dit seizoen een vaste waarde in de Serie A bij Genoa, dat hem dit seizoen huurt van Juventus. Als hij maandagavond tegen Fiorentina minstens 45 minuten speelt, wordt de aankoopoptie van 8 miljoen euro automatisch gelicht en maakt hij in de zomer dus definitief de overstap.

De Winter denkt niet aan zomertransfer

Toch hoeft dat niet noodzakelijk te betekenen dat De Winter ook volgend seizoen nog bij Genoa zal spelen. De club zou ervoor kunnen kiezen om de kersverse Rode Duivel meteen met winst door te verkopen. Er zou alvast interesse uit de Premier League zijn, want in de Italiaanse en Britse pers werd De Winter de voorbije weken gelinkt aan Wolverhampton en Everton.

Maar een zomertransfer lijkt niet tot de plannen van onze landgenoot te behoren. "Mijn definitieve transfer van Juventus is slechts een formaliteit en daar ben ik blij om. Ik wil ook volgend seizoen hier nog spelen", maakt hij immers duidelijk in een interview met Il Secolo XIX.

Genoa de juiste club voor De Winter

De Winter voelt zich immers uitstekend bij Genoa, waar hij vrijwel altijd speelt en met Thiago Motta een veelbelovende jonge trainer als leermeester heeft. Bij Juventus kwam de jonge verdediger als tiener twee keer in actie in de hoofdmacht, maar perspectieven op een echte doorbraak had hij niet meteen. Vorig seizoen werd hij al verhuurd aan Empoli.

"Juve is een grote club, maar het is er moeilijk om een plaats af te dwingen", beseft De Winter. "Ik had speelminuten nodig, ik wou kunnen tonen wat ik waard ben. Toen ik de interesse van Genoa vernam, wist ik meteen dat dat de juiste oplossing voor mij zou zijn."

Moet De Winter in de zomer een stap hogerop zetten?

Meest recent

Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

0
0
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

55
55
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

360
360
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

103
103
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

113
113
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

177
177
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

291
291
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

81
81
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

375
375
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

106
106
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

69
69
Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

AA Gent heeft zaterdagavond een gouden zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Offs. De ...

98
98
"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

271
271
Nieuwe bondscoach na WK? Garcia-afspraak onthuld

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

295
295
Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Real Madrid heeft zaterdagavond voorlopig weer beslag gelegd op de leidersplaats in La Liga. De ...

88
88
Transferdeal Club en Barça? Makelaar doet boekje open

Club Brugge KV wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten vanuit de eigen opleiding richting ...

247
247
Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

429
429
Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

688
688
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

147
147
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

726
726
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

99
99
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

66
66
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

595
595
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

676
676

Meer sportnieuws