'Brighton wil volgende transferslag in JPL slaan'

door
'Brighton wil volgende transferslag in JPL slaan'

De voorbije jaren groeide Brighton uit tot één van de revelaties in de Premier League. Dat deed de Engelse club onder meer met een uitgekiende transferstrategie, waarin ook een belangrijke rol weggelegd was voor de Jupiler Pro League.

De Seagulls stalden de voorbije seizoenen verschillende spelers in België, zoals Percy Tau, Kaoru Mitoma, Simon Adingra en Moises Caicedo. Daarnaast kwamen ze ook meermaals shoppen bij Belgische clubs. Zo haalden ze Deniz Undav weg bij Union en telden ze vorige zomer nog een slordige 20 miljoen euro neer om Bart Verbruggen over te nemen van Anderlecht.

LEES OOK: Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

Brighton vindt nog een doelwit in JPL

En ook voor de komende zomermercato verliest Brighton onze competitie niet uit het oog. Zo worden ze gelinkt aan Mohamed Amoura (Union), maar de Algerijnse sensatie is niet de enige speler die dit seizoen de aandacht van de nummer tien in de Premier League wist te trekken.

Volgens journalist Nicolo Schira heeft Brighton immers ook zijn oog laten vallen op Emin Bayram. De 21-jarige centrale verdediger maakte dit seizoen indruk bij Westerlo, waar hij tot dusver 24 keer in actie kwam. Daarbij was hij goed voor één doelpunt en twee assists.

Westerlo zal niet cashen op Bayram

De Kemphanen zullen echter geen garen spinnen bij een eventuele transfer. Bayram speelt immers slechts op huurbasis in 't Kuipje en Westerlo beschikt niet over een aankoopoptie. De Turkse belofteninternational is eigendom van Galatasaray, waar hij nog een contract tot 2026 heeft.

Het is dus met de Turkse topclub dat Brighton aan tafel zal moeten om een transfer te bespreken. Transfermarkt schat de waarde van Bayram op een slordige 1,5 miljoen euro, maar na zijn sterke seizoen in Westerlo zal er ongetwijfeld een hogere som nodig zijn om hem binnen te halen.

Zou hij een optie kunnen zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

11
11
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

7
7
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

13
13
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

25
25
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

37
37
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

27
27
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

502
502
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

99
99
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

74
74
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

103
103
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

60
60
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

80
80
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

167
167
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

50
50
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

10
10
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

95
95
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

88
88
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

99
99
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

118
118
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

159
159
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

20
20
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

395
395
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

106
106
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

310
310
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

273
273

Meer sportnieuws