'Brighton wil volgende transferslag in JPL slaan'

door
'Brighton wil volgende transferslag in JPL slaan'

De voorbije jaren groeide Brighton uit tot één van de revelaties in de Premier League. Dat deed de Engelse club onder meer met een uitgekiende transferstrategie, waarin ook een belangrijke rol weggelegd was voor de Jupiler Pro League.

De Seagulls stalden de voorbije seizoenen verschillende spelers in België, zoals Percy Tau, Kaoru Mitoma, Simon Adingra en Moises Caicedo. Daarnaast kwamen ze ook meermaals shoppen bij Belgische clubs. Zo haalden ze Deniz Undav weg bij Union en telden ze vorige zomer nog een slordige 20 miljoen euro neer om Bart Verbruggen over te nemen van Anderlecht.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Brighton vindt nog een doelwit in JPL

En ook voor de komende zomermercato verliest Brighton onze competitie niet uit het oog. Zo worden ze gelinkt aan Mohamed Amoura (Union), maar de Algerijnse sensatie is niet de enige speler die dit seizoen de aandacht van de nummer tien in de Premier League wist te trekken.

Volgens journalist Nicolo Schira heeft Brighton immers ook zijn oog laten vallen op Emin Bayram. De 21-jarige centrale verdediger maakte dit seizoen indruk bij Westerlo, waar hij tot dusver 24 keer in actie kwam. Daarbij was hij goed voor één doelpunt en twee assists.

Westerlo zal niet cashen op Bayram

De Kemphanen zullen echter geen garen spinnen bij een eventuele transfer. Bayram speelt immers slechts op huurbasis in 't Kuipje en Westerlo beschikt niet over een aankoopoptie. De Turkse belofteninternational is eigendom van Galatasaray, waar hij nog een contract tot 2026 heeft.

Het is dus met de Turkse topclub dat Brighton aan tafel zal moeten om een transfer te bespreken. Transfermarkt schat de waarde van Bayram op een slordige 1,5 miljoen euro, maar na zijn sterke seizoen in Westerlo zal er ongetwijfeld een hogere som nodig zijn om hem binnen te halen.

Zou hij een optie kunnen zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

29
29
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

108
108
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

18
18
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

69
69
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

119
119
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

283
283
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

71
71
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

196
196
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

221
221
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

84
84
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1702
1702
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

468
468
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

198
198
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

154
154
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

657
657
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

62
62
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

41
41
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

390
390
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

247
247
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

655
655
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

86
86

Meer sportnieuws