TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending bij Barça, Anderlecht vindt aanwinst'

385 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending bij Barça, Anderlecht vindt aanwinst'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht maken ze nu al werk van volgend seizoen, ondanks dat ze nog volop in de titelstrijd verwikkeld zijn. Daarbij zou CEO Sports Jesper Fredberg zijn oog laten vallen hebben op een jonge Zweed, want Samuel Dahl zou in beeld zijn. De 21-jarige linksachter is momenteel nog in zijn thuisland aan de slag bij Djurgardens en moet 3 à 4 miljoen euro gaan kosten.

Voor Union dreigt de titeldroom dan weer te vervliegen en zij dreigen in de zomer weer de nodige sterkhouders te verliezen. Zo blijft Mohamed Amoura grof wild op de transfermarkt. De Algerijnse spits is vooral in de Premier League gegeerd. Brighton en Wolverhampton zouden interesse tonen, terwijl Tottenham en West Ham zelfs al een bod uitgebracht zouden hebben. Union wil echter minstens 20 miljoen euro vangen voor zijn goalgetter.

Buitenland

Enkele maanden geleden kondigde Xavi aan dat hij na dit seizoen zal vertrekken bij FC Barcelona. Sindsdien presteren de Catalanen echter een stuk beter en dat zorgt ervoor dat er alsmaar meer stemmen opgaan om die beslissing te herzien. Xavi zou alvast zelf een langer verblijf niet langer uitsluiten, maar dan eist hij wel de nodige transfergaranties van het bestuur. De trainer wil graag onder meer Bernardo Silva naar Camp Nou zien komen.

In Duitsland vierde Bayer Leverkusen afgelopen weekend zijn allereerste landstitel, maar mogelijk maken ze snel kennis met de keerzijde van dat succes. Zo moeten ze vrezen voor een vertrek van goudhaantje Florian Wirtz, want de jonge spelmaker zou bovenaan het wenslijstje van Bayern München staan. Daar zien ze in Wirtz de ideale opvolger van Jamal Musiala, die dan weer het hof gemaakt zou worden door Manchester City.

Heeft Anderlecht een nieuwe linksachter nodig?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

22
22
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

62
62
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

123
123
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

25
25
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

40
40
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

50
50
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

93
93
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

77
77
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

168
168
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

209
209
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

449
449
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

212
212
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

321
321
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

182
182
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

214
214
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

28
28
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

510
510
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

48
48
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

137
137

Meer sportnieuws