TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending bij Barça, Anderlecht vindt aanwinst'

door
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending bij Barça, Anderlecht vindt aanwinst'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht maken ze nu al werk van volgend seizoen, ondanks dat ze nog volop in de titelstrijd verwikkeld zijn. Daarbij zou CEO Sports Jesper Fredberg zijn oog laten vallen hebben op een jonge Zweed, want Samuel Dahl zou in beeld zijn. De 21-jarige linksachter is momenteel nog in zijn thuisland aan de slag bij Djurgardens en moet 3 à 4 miljoen euro gaan kosten.

Voor Union dreigt de titeldroom dan weer te vervliegen en zij dreigen in de zomer weer de nodige sterkhouders te verliezen. Zo blijft Mohamed Amoura grof wild op de transfermarkt. De Algerijnse spits is vooral in de Premier League gegeerd. Brighton en Wolverhampton zouden interesse tonen, terwijl Tottenham en West Ham zelfs al een bod uitgebracht zouden hebben. Union wil echter minstens 20 miljoen euro vangen voor zijn goalgetter.

Buitenland

Enkele maanden geleden kondigde Xavi aan dat hij na dit seizoen zal vertrekken bij FC Barcelona. Sindsdien presteren de Catalanen echter een stuk beter en dat zorgt ervoor dat er alsmaar meer stemmen opgaan om die beslissing te herzien. Xavi zou alvast zelf een langer verblijf niet langer uitsluiten, maar dan eist hij wel de nodige transfergaranties van het bestuur. De trainer wil graag onder meer Bernardo Silva naar Camp Nou zien komen.

In Duitsland vierde Bayer Leverkusen afgelopen weekend zijn allereerste landstitel, maar mogelijk maken ze snel kennis met de keerzijde van dat succes. Zo moeten ze vrezen voor een vertrek van goudhaantje Florian Wirtz, want de jonge spelmaker zou bovenaan het wenslijstje van Bayern München staan. Daar zien ze in Wirtz de ideale opvolger van Jamal Musiala, die dan weer het hof gemaakt zou worden door Manchester City.

Heeft Anderlecht een nieuwe linksachter nodig?

Meest recent

Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

0
0
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

5
5
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

49
49
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

180
180
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

117
117
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

85
85
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

239
239
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

138
138
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

261
261
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

136
136
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

77
77
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

575
575
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

257
257
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

646
646
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

445
445
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

290
290
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

173
173
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

129
129
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

101
101
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

72
72
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

175
175
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

187
187
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

400
400
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

122
122

Meer sportnieuws