TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending bij Barça, Anderlecht vindt aanwinst'

385 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending bij Barça, Anderlecht vindt aanwinst'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht maken ze nu al werk van volgend seizoen, ondanks dat ze nog volop in de titelstrijd verwikkeld zijn. Daarbij zou CEO Sports Jesper Fredberg zijn oog laten vallen hebben op een jonge Zweed, want Samuel Dahl zou in beeld zijn. De 21-jarige linksachter is momenteel nog in zijn thuisland aan de slag bij Djurgardens en moet 3 à 4 miljoen euro gaan kosten.

Voor Union dreigt de titeldroom dan weer te vervliegen en zij dreigen in de zomer weer de nodige sterkhouders te verliezen. Zo blijft Mohamed Amoura grof wild op de transfermarkt. De Algerijnse spits is vooral in de Premier League gegeerd. Brighton en Wolverhampton zouden interesse tonen, terwijl Tottenham en West Ham zelfs al een bod uitgebracht zouden hebben. Union wil echter minstens 20 miljoen euro vangen voor zijn goalgetter.

Buitenland

Enkele maanden geleden kondigde Xavi aan dat hij na dit seizoen zal vertrekken bij FC Barcelona. Sindsdien presteren de Catalanen echter een stuk beter en dat zorgt ervoor dat er alsmaar meer stemmen opgaan om die beslissing te herzien. Xavi zou alvast zelf een langer verblijf niet langer uitsluiten, maar dan eist hij wel de nodige transfergaranties van het bestuur. De trainer wil graag onder meer Bernardo Silva naar Camp Nou zien komen.

In Duitsland vierde Bayer Leverkusen afgelopen weekend zijn allereerste landstitel, maar mogelijk maken ze snel kennis met de keerzijde van dat succes. Zo moeten ze vrezen voor een vertrek van goudhaantje Florian Wirtz, want de jonge spelmaker zou bovenaan het wenslijstje van Bayern München staan. Daar zien ze in Wirtz de ideale opvolger van Jamal Musiala, die dan weer het hof gemaakt zou worden door Manchester City.

Heeft Anderlecht een nieuwe linksachter nodig?

Meest recent

'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

90
90
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

197
197
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

82
82
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

205
205
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

43
43
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

50
50
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

128
128
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

137
137
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

79
79
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

144
144
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

57
57
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

165
165
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

149
149
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

183
183
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

413
413
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

278
278
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

79
79
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

883
883
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

517
517
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

578
578
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

398
398
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

727
727
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

356
356
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

558
558

Meer sportnieuws