'Anderlecht krijgt bod op Debast: dit voorstel werd geweigerd'

290
'Anderlecht krijgt bod op Debast: dit voorstel werd geweigerd'

Dat Zeno Debast RSC Anderlecht in de zomer gaat verlaten, dat staat vast. Het is alleen de vraag waar hij naartoe zal trekken. Buitenlandse media gewag van zeer concrete interesse en zelfs aanbiedingen. Anderlecht werkt niet zomer mee.

LEES OOK: Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

Sporting CP wil Debast

De Portugese topclub Sporting CP voert de forcing voor Debast. Volgens Het Nieuwsblad hebben de Portugeze een bod van 15 miljoen euro neergelegd voor de verdediger. Dat bedrag zou via bonussen nog kunnen oplopen tot 18 à 20 miljoen euro. Dat werd echter geweigerd door de Brusselaars. De onderhandelingen gaan wellicht verder. 

De centrale verdediger is aan een ijzersterk seizoen bezig en Sporting CP wil het EK niet afwachten en wil meteen handelen. Als Debast een sterk EK zou spelen, zou zijn waarde alleen maar gaan toenemen. Sporting CP staat bovenaan de Portugese competitie en speelt volgend jaar in de Champions League.

Naar topclub of topcompetitie?

Het is alleen de vraag of Debast niet naar een absolute topcompetitie wil, genre La Liga, Bundesliga of Premier League. Daar zou hij dan wekelijks getest worden. Sporting CP is uiteraard een stap hogerop, maar de Portugese competitie staat niet al te hoog aangeschreven. 

Bij Anderlecht hopen ze dat er nog meer clubs in de dans springen, waardoor de prijs zou stijgen. De Brusselaars zouden om en bij de 20 miljoen euro willen voor het talent, mogelijk met bonussen daar nog bij. Benfica scoutte hem ook al, net als andere ploegen uit de Serie A, Bundesliga en Premier League.

Gaat Sporting CP een akkoord vinden met RSCA?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

41
41
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

46
46
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

212
212
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

108
108
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

84
84
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

71
71
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

225
225
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

129
129
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

256
256
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

185
185
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

168
168
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

154
154
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

117
117
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

212
212
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

274
274
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

129
129
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

105
105
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

130
130
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

92
92
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

244
244
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

135
135
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

120
120

Meer sportnieuws