'Anderlecht krijgt bod op Debast: dit voorstel werd geweigerd'

door
'Anderlecht krijgt bod op Debast: dit voorstel werd geweigerd'

Dat Zeno Debast RSC Anderlecht in de zomer gaat verlaten, dat staat vast. Het is alleen de vraag waar hij naartoe zal trekken. Buitenlandse media gewag van zeer concrete interesse en zelfs aanbiedingen. Anderlecht werkt niet zomer mee.

LEES OOK: Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Sporting CP wil Debast

De Portugese topclub Sporting CP voert de forcing voor Debast. Volgens Het Nieuwsblad hebben de Portugeze een bod van 15 miljoen euro neergelegd voor de verdediger. Dat bedrag zou via bonussen nog kunnen oplopen tot 18 à 20 miljoen euro. Dat werd echter geweigerd door de Brusselaars. De onderhandelingen gaan wellicht verder. 

De centrale verdediger is aan een ijzersterk seizoen bezig en Sporting CP wil het EK niet afwachten en wil meteen handelen. Als Debast een sterk EK zou spelen, zou zijn waarde alleen maar gaan toenemen. Sporting CP staat bovenaan de Portugese competitie en speelt volgend jaar in de Champions League.

Naar topclub of topcompetitie?

Het is alleen de vraag of Debast niet naar een absolute topcompetitie wil, genre La Liga, Bundesliga of Premier League. Daar zou hij dan wekelijks getest worden. Sporting CP is uiteraard een stap hogerop, maar de Portugese competitie staat niet al te hoog aangeschreven. 

Bij Anderlecht hopen ze dat er nog meer clubs in de dans springen, waardoor de prijs zou stijgen. De Brusselaars zouden om en bij de 20 miljoen euro willen voor het talent, mogelijk met bonussen daar nog bij. Benfica scoutte hem ook al, net als andere ploegen uit de Serie A, Bundesliga en Premier League.

Gaat Sporting CP een akkoord vinden met RSCA?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

17
17
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

54
54
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

45
45
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

153
153
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

44
44
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

172
172
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

28
28
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

44
44
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

201
201
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

159
159
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

97
97
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

163
163
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

238
238
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

138
138
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

179
179
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

303
303
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

215
215
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

570
570
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

294
294
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

346
346
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

307
307
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

348
348
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

166
166
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

230
230

Meer sportnieuws