'Man United draait City pijnlijke transferloer'

190 stemmen
'Man United draait City pijnlijke transferloer'

Manchester United bleef zaterdag op 2-2 steken op het veld van Bournemouth. Stadsgenoot City won dan weer overtuigend van Luton Town met 5-1. De waardeverhoudingen op het veld lijken duidelijk, maar United gaat vol de strijd aan op de transfermarkt.

De Red Devils willen een nieuwe topploeg bouwen, en na de komst van Sir Jim Ratcliffe mikken ze op Old Trafford op enkele topaanwinsten. United zou nu zijn zinnen gezet hebben op een toptarget van City dat momenteel het mooie weer maakt in de Premier League.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Man United wil Lucas Paqueta

Zo zou United volgens Fichajes zijn pijlen richten op Lucas Paqueta (26), de Braziliaanse smaakmaker van West Ham United. Erik ten Hag en co zien Paqueta als de ideale creatieve aanwinst op het middenveld en wil hem uit de handen van City houden.

Paqueta was dit seizoen goed voor 8 goals en 7 assists in 37 optredens in alle competities. Hij heeft nog een contract tot midden 2027 en moet volgens Transfermarkt momenteel 65 miljoen euro kosten. Al werden er al veel hogere bedragen genoemd bij een eventuele transfer.

City biedt meer dan 100 miljoen

Het genoemde medium schreef eerder immers al dat City meer dan 100 miljoen euro zou willen bieden. Een stevig bedrag, waarmee het United mogelijk afschrikt. West Ham rekent zich ondertussen al voor de tweede keer rijk, na ook de toptransfer van Declan Rice naar Arsenal in de zomer van 2023.

Ondertussen focust Paqueta zich op het huidige seizoen waarin hij Europees voetbal wil afdwingen met West Ham en nog mooie dingen wil laten zien in de Europa League. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Wie zal Paqueta strikken?

Meest recent

'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

81
81
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

23
23
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

62
62
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

118
118
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

20
20
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

381
381
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

130
130
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

122
122
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

43
43
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

79
79
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

60
60
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

387
387
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

232
232
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

521
521
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

167
167
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

108
108
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

134
134
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

522
522
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

624
624
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

985
985
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

282
282

Meer sportnieuws