'Man United draait City pijnlijke transferloer'

190 stemmen
'Man United draait City pijnlijke transferloer'

Manchester United bleef zaterdag op 2-2 steken op het veld van Bournemouth. Stadsgenoot City won dan weer overtuigend van Luton Town met 5-1. De waardeverhoudingen op het veld lijken duidelijk, maar United gaat vol de strijd aan op de transfermarkt.

De Red Devils willen een nieuwe topploeg bouwen, en na de komst van Sir Jim Ratcliffe mikken ze op Old Trafford op enkele topaanwinsten. United zou nu zijn zinnen gezet hebben op een toptarget van City dat momenteel het mooie weer maakt in de Premier League.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

Man United wil Lucas Paqueta

Zo zou United volgens Fichajes zijn pijlen richten op Lucas Paqueta (26), de Braziliaanse smaakmaker van West Ham United. Erik ten Hag en co zien Paqueta als de ideale creatieve aanwinst op het middenveld en wil hem uit de handen van City houden.

Paqueta was dit seizoen goed voor 8 goals en 7 assists in 37 optredens in alle competities. Hij heeft nog een contract tot midden 2027 en moet volgens Transfermarkt momenteel 65 miljoen euro kosten. Al werden er al veel hogere bedragen genoemd bij een eventuele transfer.

City biedt meer dan 100 miljoen

Het genoemde medium schreef eerder immers al dat City meer dan 100 miljoen euro zou willen bieden. Een stevig bedrag, waarmee het United mogelijk afschrikt. West Ham rekent zich ondertussen al voor de tweede keer rijk, na ook de toptransfer van Declan Rice naar Arsenal in de zomer van 2023.

Ondertussen focust Paqueta zich op het huidige seizoen waarin hij Europees voetbal wil afdwingen met West Ham en nog mooie dingen wil laten zien in de Europa League. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

🚀

Wie zal Paqueta strikken?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

52
52
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

99
99
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

23
23
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

150
150
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

144
144
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

126
126
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

212
212
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

59
59
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

188
188
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

192
192
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

270
270
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

591
591
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

151
151
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

234
234
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

314
314
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

301
301
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

590
590
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

176
176

Meer sportnieuws