'Man United draait City pijnlijke transferloer'

190 stemmen
'Man United draait City pijnlijke transferloer'

Manchester United bleef zaterdag op 2-2 steken op het veld van Bournemouth. Stadsgenoot City won dan weer overtuigend van Luton Town met 5-1. De waardeverhoudingen op het veld lijken duidelijk, maar United gaat vol de strijd aan op de transfermarkt.

De Red Devils willen een nieuwe topploeg bouwen, en na de komst van Sir Jim Ratcliffe mikken ze op Old Trafford op enkele topaanwinsten. United zou nu zijn zinnen gezet hebben op een toptarget van City dat momenteel het mooie weer maakt in de Premier League.

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Man United wil Lucas Paqueta

Zo zou United volgens Fichajes zijn pijlen richten op Lucas Paqueta (26), de Braziliaanse smaakmaker van West Ham United. Erik ten Hag en co zien Paqueta als de ideale creatieve aanwinst op het middenveld en wil hem uit de handen van City houden.

Paqueta was dit seizoen goed voor 8 goals en 7 assists in 37 optredens in alle competities. Hij heeft nog een contract tot midden 2027 en moet volgens Transfermarkt momenteel 65 miljoen euro kosten. Al werden er al veel hogere bedragen genoemd bij een eventuele transfer.

City biedt meer dan 100 miljoen

Het genoemde medium schreef eerder immers al dat City meer dan 100 miljoen euro zou willen bieden. Een stevig bedrag, waarmee het United mogelijk afschrikt. West Ham rekent zich ondertussen al voor de tweede keer rijk, na ook de toptransfer van Declan Rice naar Arsenal in de zomer van 2023.

Ondertussen focust Paqueta zich op het huidige seizoen waarin hij Europees voetbal wil afdwingen met West Ham en nog mooie dingen wil laten zien in de Europa League. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Wie zal Paqueta strikken?

Meest recent

Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

12
12
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

19
19
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

60
60
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

71
71
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

29
29
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

263
263
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

237
237
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

58
58
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

218
218
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

287
287
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

95
95
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

56
56
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

367
367
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

54
54
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

244
244
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

464
464
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

134
134
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

753
753
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

298
298
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

385
385
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

630
630
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

158
158
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

104
104

Meer sportnieuws