Antwerp moet zijn fans teleurstellen voor volgend seizoen

door
Antwerp moet zijn fans teleurstellen voor volgend seizoen

Antwerp heeft zondag tegen Club Brugge iets recht te zetten, want de Great Old heeft zijn start in de play-offs helemaal gemist. Na een nul op zes is de uittredende kampioen zelfs weggezakt naar de zesde plaats. De titel verlengen lijkt dan ook een zeer moeilijke zaak te gaan worden.

Zelfs een Europees ticket wordt nog een helse karwei, al speelt Antwerp op 9 mei wel nog de bekerfinale tegen Union. Dat zal wellicht de enige kans op een prijs worden dit seizoen, verder zal de club zijn pijlen vooral op volgend seizoen moeten richten.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Veranderingen op til bij Antwerp

Er staan dan mogelijk heel wat veranderingen op til op de Bosuil. Het lijkt nog een open vraag te zijn of Mark van Bommel zal aanblijven als trainer en daarna zal Antwerp wellicht weer enkele smaakmakers verliezen. Nadat ze in januari al Arthur Vermeeren moesten laten vertrekken, hintte CEO Sven Jaecques al naar transfers voor Mandela Keita en George Ilenikhena.

Eén zaak die al zeker zal veranderen, zijn de abonnementsprijzen. De club startte zaterdag officieel met de verkoop voor het seizoen 2024/25, maar moest zijn fans daarbij toch tegenvallend nieuws brengen. De prijs van een seizoenskaart gaat immers omhoog.

Fans moeten meer betalen

"De afgelopen drie seizoenen bleef de prijs van de abonnementen dezelfde. Voor komend seizoen is dat niet meer mogelijk. Onze club is immers ook onderhevig aan de gestegen kosten door de inflatie van de afgelopen jaren", verklaren ze bij Antwerp de beslissing.

Huidige abonnees krijgen tot 12 juni de kans om hun abonnement te verlengen, daarna gaat de vrije verkoop van start. De thuiswedstrijden in de play-offs zijn ook inbegrepen in het abonnement.

Kan je begrijpen dat de prijzen omhoog gaan?

Meest recent

Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

40
40
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

50
50
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

80
80
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

142
142
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

49
49
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

108
108
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

376
376
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

34
34
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

333
333
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

111
111
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

116
116
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

294
294
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

208
208
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

101
101
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

243
243
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

21
21
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

101
101
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

494
494
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

237
237
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

350
350
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

196
196
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

178
178
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

549
549

Meer sportnieuws