Antwerp moet zijn fans teleurstellen voor volgend seizoen

door
Antwerp moet zijn fans teleurstellen voor volgend seizoen

Antwerp heeft zondag tegen Club Brugge iets recht te zetten, want de Great Old heeft zijn start in de play-offs helemaal gemist. Na een nul op zes is de uittredende kampioen zelfs weggezakt naar de zesde plaats. De titel verlengen lijkt dan ook een zeer moeilijke zaak te gaan worden.

Zelfs een Europees ticket wordt nog een helse karwei, al speelt Antwerp op 9 mei wel nog de bekerfinale tegen Union. Dat zal wellicht de enige kans op een prijs worden dit seizoen, verder zal de club zijn pijlen vooral op volgend seizoen moeten richten.

LEES OOK: Alderweireld doet tranen rollen: Woorden raken héél diep

Veranderingen op til bij Antwerp

Er staan dan mogelijk heel wat veranderingen op til op de Bosuil. Het lijkt nog een open vraag te zijn of Mark van Bommel zal aanblijven als trainer en daarna zal Antwerp wellicht weer enkele smaakmakers verliezen. Nadat ze in januari al Arthur Vermeeren moesten laten vertrekken, hintte CEO Sven Jaecques al naar transfers voor Mandela Keita en George Ilenikhena.

Eén zaak die al zeker zal veranderen, zijn de abonnementsprijzen. De club startte zaterdag officieel met de verkoop voor het seizoen 2024/25, maar moest zijn fans daarbij toch tegenvallend nieuws brengen. De prijs van een seizoenskaart gaat immers omhoog.

Fans moeten meer betalen

"De afgelopen drie seizoenen bleef de prijs van de abonnementen dezelfde. Voor komend seizoen is dat niet meer mogelijk. Onze club is immers ook onderhevig aan de gestegen kosten door de inflatie van de afgelopen jaren", verklaren ze bij Antwerp de beslissing.

Huidige abonnees krijgen tot 12 juni de kans om hun abonnement te verlengen, daarna gaat de vrije verkoop van start. De thuiswedstrijden in de play-offs zijn ook inbegrepen in het abonnement.

Kan je begrijpen dat de prijzen omhoog gaan?

Meest recent

Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

10
10
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

33
33
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

76
76
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

26
26
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

158
158
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

182
182
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

97
97
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

144
144
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

539
539
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

60
60
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

406
406
Seizoensverrassing duidelijk over toekomst bij Club

Bij Club Brugge mogen we in de zomer weer heel wat beweging gaan verwachten. Heel wat smaakmakers ...

230
230
Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Voor de Rode Duivels staan de komende maanden volledig in het teken van het WK. In maart staat er al ...

87
87
'Standard schuift titularis plots opzij: transfer op komst'

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Ook Standard is nog niet uitgeteld, al ...

139
139
'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

115
115
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

79
79
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

402
402
Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Union SG is de titelverdediger in de Jupiler Pro League en de Brusselse club prijkt weer bovenaan ...

86
86
Alderweireld doet tranen rollen: Woorden raken héél diep

Toby Alderweireld stapte ongeveer twee jaar geleden een heel nieuw leven in. Eén van de ...

84
84
Nieuw trainersontslag in België: officiële bevestiging

De Belgische clubs lachen er niet mee. Dit seizoen werden al verschillende trainers ontslagen met ...

135
135
Romelu Lukaku afgemaakt na misser: 'Napoli grijpt in'

Romelu Lukaku is nog op zoek naar zijn beste vorm na een slepende blessure. Antonio Conte brengt de ...

236
236
'Club Brugge maakt kans: ex-JPL-topper in moeilijk parket'

Club Brugge gaat in de zomer bijna een halve basisploeg moeten vervangen. De Bruggelingen zijn ...

756
756
Aster Nzeyimana openhartig na zwaar verlies

Aster Nzeyimana en Lize Feryn verwachten samen een kindje. Dat nieuws raakte afgelopen weekend ...

15
15
Grote zorgen om Debast: wat is er aan de hand?

Bondscoach Rudi Garcia mag zich stilaan zorgen maken. De Rode Duivels vallen als vliegen en het valt ...

206
206

Meer sportnieuws