Goor ziedend na bizarre rode kaart: "Gewoon hopeloos"

door
Goor ziedend na bizarre rode kaart:

Voor Westerlo blijven de play-offs een calvarietocht. Ook in hun derde wedstrijd liepen de Kemphanen tegen een nederlaag aan, al had dat deze keer toch anders kunnen lopen. In Mechelen zagen ze immers nog een dubbele voorsprong door de vingers glippen om met 3-2 te verliezen.

Hét kantelpunt van de wedstrijd vond net voor de rust plaats. Westerlo stond op dat moment 0-2 voor dankzij goals van Alcocer en Vermant, maar die laatste moest in het slot van de eerste helft na een bizarre fase vroegtijdig gaan douchen. De jonge aanvaller pakte op enkele seconden tijd twee gele kaarten.

LEES OOK: Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Goor trekt van leer tegen Denil

Zijn eerste geel kreeg Vermant omdat hij bij een Mechelse vrije trap voor de bal bleef staan ondanks de vermaningen van scheidsrechter Denil. Die trok daarna meteen opnieuw geel omdat Vermant hem nog iets zei, nadat Denil zelf tegen diens arm aangelopen was.

Met tien man ging Westerlo nog helemaal kopje onder en dus was trainer Bart Goor achteraf uiteraard niet te spreken. "Ik was tevreden over onze eerste helft, maar toen gebeurde er iets dat totaal niets met voetbal te maken heef", foeterde hij bij Het Laatste Nieuws.

Hopeloze arbitrage

"Ik ga dit niet goed praten, want hier is ook gewoon geen uitleg voor. Dit is een wedstrijd kapot fluiten", was Goor snoeihard. "Het was een faire match, maar de scheidsrechter voelde het totaal niet aan. Wij moeten rustig blijven aan de kant, maar dan verwacht je ook een zeker niveau van de leiding op het veld. Nu was het gewoon hopeloos!"

Voor de jonge Denil (27) was het pas zijn tweede wedstrijd in 1A dit seizoen - zijn vorige optreden dateerde al van augustus. Hij lijkt dus geen goede indruk gemaakt te hebben en dus wordt het afwachten wanneer zijn volgende kans op het hoogste niveau zal komen.

Is zijn woede terecht?

Meest recent

'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

21
21
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

230
230
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

120
120
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

22
22
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

207
207
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

143
143
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

140
140
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

195
195
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

193
193
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

106
106
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

345
345
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

339
339
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

191
191
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

153
153
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

505
505
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

95
95
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

164
164
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

153
153
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

78
78
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

111
111
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

284
284
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

210
210
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

340
340
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

552
552

Meer sportnieuws