Goor ziedend na bizarre rode kaart: "Gewoon hopeloos"

214 stemmen
Goor ziedend na bizarre rode kaart:

Voor Westerlo blijven de play-offs een calvarietocht. Ook in hun derde wedstrijd liepen de Kemphanen tegen een nederlaag aan, al had dat deze keer toch anders kunnen lopen. In Mechelen zagen ze immers nog een dubbele voorsprong door de vingers glippen om met 3-2 te verliezen.

Hét kantelpunt van de wedstrijd vond net voor de rust plaats. Westerlo stond op dat moment 0-2 voor dankzij goals van Alcocer en Vermant, maar die laatste moest in het slot van de eerste helft na een bizarre fase vroegtijdig gaan douchen. De jonge aanvaller pakte op enkele seconden tijd twee gele kaarten.

LEES OOK: 'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Goor trekt van leer tegen Denil

Zijn eerste geel kreeg Vermant omdat hij bij een Mechelse vrije trap voor de bal bleef staan ondanks de vermaningen van scheidsrechter Denil. Die trok daarna meteen opnieuw geel omdat Vermant hem nog iets zei, nadat Denil zelf tegen diens arm aangelopen was.

Met tien man ging Westerlo nog helemaal kopje onder en dus was trainer Bart Goor achteraf uiteraard niet te spreken. "Ik was tevreden over onze eerste helft, maar toen gebeurde er iets dat totaal niets met voetbal te maken heef", foeterde hij bij Het Laatste Nieuws.

Hopeloze arbitrage

"Ik ga dit niet goed praten, want hier is ook gewoon geen uitleg voor. Dit is een wedstrijd kapot fluiten", was Goor snoeihard. "Het was een faire match, maar de scheidsrechter voelde het totaal niet aan. Wij moeten rustig blijven aan de kant, maar dan verwacht je ook een zeker niveau van de leiding op het veld. Nu was het gewoon hopeloos!"

Voor de jonge Denil (27) was het pas zijn tweede wedstrijd in 1A dit seizoen - zijn vorige optreden dateerde al van augustus. Hij lijkt dus geen goede indruk gemaakt te hebben en dus wordt het afwachten wanneer zijn volgende kans op het hoogste niveau zal komen.

Is zijn woede terecht?

Meest recent

Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

1
1
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

9
9
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

51
51
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

20
20
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

87
87
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

31
31
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

178
178
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

140
140
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

528
528
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

146
146
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

64
64
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

57
57
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

340
340
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

591
591
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

50
50
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

462
462
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

129
129
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

253
253
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

41
41
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

51
51
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

243
243
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

664
664
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

217
217
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

81
81

Meer sportnieuws