Goor ziedend na bizarre rode kaart: "Gewoon hopeloos"

door
Goor ziedend na bizarre rode kaart:

Voor Westerlo blijven de play-offs een calvarietocht. Ook in hun derde wedstrijd liepen de Kemphanen tegen een nederlaag aan, al had dat deze keer toch anders kunnen lopen. In Mechelen zagen ze immers nog een dubbele voorsprong door de vingers glippen om met 3-2 te verliezen.

Hét kantelpunt van de wedstrijd vond net voor de rust plaats. Westerlo stond op dat moment 0-2 voor dankzij goals van Alcocer en Vermant, maar die laatste moest in het slot van de eerste helft na een bizarre fase vroegtijdig gaan douchen. De jonge aanvaller pakte op enkele seconden tijd twee gele kaarten.

LEES OOK: Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

Goor trekt van leer tegen Denil

Zijn eerste geel kreeg Vermant omdat hij bij een Mechelse vrije trap voor de bal bleef staan ondanks de vermaningen van scheidsrechter Denil. Die trok daarna meteen opnieuw geel omdat Vermant hem nog iets zei, nadat Denil zelf tegen diens arm aangelopen was.

Met tien man ging Westerlo nog helemaal kopje onder en dus was trainer Bart Goor achteraf uiteraard niet te spreken. "Ik was tevreden over onze eerste helft, maar toen gebeurde er iets dat totaal niets met voetbal te maken heef", foeterde hij bij Het Laatste Nieuws.

Hopeloze arbitrage

"Ik ga dit niet goed praten, want hier is ook gewoon geen uitleg voor. Dit is een wedstrijd kapot fluiten", was Goor snoeihard. "Het was een faire match, maar de scheidsrechter voelde het totaal niet aan. Wij moeten rustig blijven aan de kant, maar dan verwacht je ook een zeker niveau van de leiding op het veld. Nu was het gewoon hopeloos!"

Voor de jonge Denil (27) was het pas zijn tweede wedstrijd in 1A dit seizoen - zijn vorige optreden dateerde al van augustus. Hij lijkt dus geen goede indruk gemaakt te hebben en dus wordt het afwachten wanneer zijn volgende kans op het hoogste niveau zal komen.

Is zijn woede terecht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

66
66
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

100
100
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

46
46
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

204
204
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

259
259
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

55
55
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

134
134
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

178
178
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

133
133
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

395
395
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

585
585
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

151
151
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

731
731
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

398
398
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

195
195
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

137
137
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

437
437
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

204
204
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

37
37
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

246
246
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

104
104
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

400
400
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

394
394
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

60
60
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

970
970

Meer sportnieuws