Goor ziedend na bizarre rode kaart: "Gewoon hopeloos"

door
Goor ziedend na bizarre rode kaart:

Voor Westerlo blijven de play-offs een calvarietocht. Ook in hun derde wedstrijd liepen de Kemphanen tegen een nederlaag aan, al had dat deze keer toch anders kunnen lopen. In Mechelen zagen ze immers nog een dubbele voorsprong door de vingers glippen om met 3-2 te verliezen.

Hét kantelpunt van de wedstrijd vond net voor de rust plaats. Westerlo stond op dat moment 0-2 voor dankzij goals van Alcocer en Vermant, maar die laatste moest in het slot van de eerste helft na een bizarre fase vroegtijdig gaan douchen. De jonge aanvaller pakte op enkele seconden tijd twee gele kaarten.

LEES OOK: Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

Goor trekt van leer tegen Denil

Zijn eerste geel kreeg Vermant omdat hij bij een Mechelse vrije trap voor de bal bleef staan ondanks de vermaningen van scheidsrechter Denil. Die trok daarna meteen opnieuw geel omdat Vermant hem nog iets zei, nadat Denil zelf tegen diens arm aangelopen was.

Met tien man ging Westerlo nog helemaal kopje onder en dus was trainer Bart Goor achteraf uiteraard niet te spreken. "Ik was tevreden over onze eerste helft, maar toen gebeurde er iets dat totaal niets met voetbal te maken heef", foeterde hij bij Het Laatste Nieuws.

Hopeloze arbitrage

"Ik ga dit niet goed praten, want hier is ook gewoon geen uitleg voor. Dit is een wedstrijd kapot fluiten", was Goor snoeihard. "Het was een faire match, maar de scheidsrechter voelde het totaal niet aan. Wij moeten rustig blijven aan de kant, maar dan verwacht je ook een zeker niveau van de leiding op het veld. Nu was het gewoon hopeloos!"

Voor de jonge Denil (27) was het pas zijn tweede wedstrijd in 1A dit seizoen - zijn vorige optreden dateerde al van augustus. Hij lijkt dus geen goede indruk gemaakt te hebben en dus wordt het afwachten wanneer zijn volgende kans op het hoogste niveau zal komen.

Is zijn woede terecht?

Meest recent

Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

109
109
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

175
175
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

261
261
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

345
345
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

34
34
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

313
313
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

51
51
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

54
54
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

65
65
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

196
196
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

240
240
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

384
384
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

86
86
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

172
172
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

290
290
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

170
170
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

72
72
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

157
157
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

159
159
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

342
342
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

171
171
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1248
1248
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

174
174
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

184
184
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

21
21

Meer sportnieuws