Bormans verklaart zwakke start Union: "Dat is dé reden"

door
Bormans verklaart zwakke start Union:

Union SG staat onder druk. Het mag zeker niet verliezen tegen RSC Anderlecht. CEO Philippe Bormans doet er alles aan om de druk af te houden. Hij sprak over de topper tegen RSCA bij La Capitale.

LEES OOK: Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Geen paniek bij Union SG

"Er is geen paniek, neen. We hebben het over druk. Maar die is bij ons niet méér dan bij de anderen. We zijn eerste en willen aan de leiding blijven, dat is normaal. Maar zelfs als we als derde aan de play-offs waren begonnen, hadden we ook graag aan de leiding willen staan”, zei hij.

"Iedereen staat onder druk, of het nu Anderlecht, Club Brugge, Antwerp, Genk of Cercle is. Het probleem is dat we slecht zijn begonnen en dat de anderen steeds dichterbij komen. We hebben zojuist twee keer op rij verloren, wat ongekend is dit seizoen”, ging hij verder. 

Zwaar programma op komst

We haalden het al vaker aan. Union SG kende een fantastisch seizoen, maar in topmatchen zijn ze zeker niet oppermachtig. Integendeel.

"Simpelweg omdat in de play-offs alle wedstrijden moeilijk zijn. Cercle en Genk eindigden in de klassieke fase op de vijfde en zesde plaats. Maar deze matchen waren bepaald niet gemakkelijk. We spelen nu ook tegen Anderlecht, Club Brugge en Antwerp, wedstrijden die op papier nog moeilijker zijn. Maar hoe dan ook, we zullen dezelfde manier van spelen behouden”, vertelde de Limburger.

Gaat Union de rug rechten tegen RSCA?

Meest recent

Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

0
0
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

13
13
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

93
93
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

177
177
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

111
111
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

48
48
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

98
98
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

131
131
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

372
372
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

314
314
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

223
223
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

240
240
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

203
203
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

137
137
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

151
151
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

63
63
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

187
187
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

460
460
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

420
420
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

298
298
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

149
149
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

458
458
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

97
97
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

860
860
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

294
294

Meer sportnieuws