Stijnen kondigt drastische stappen aan na nieuwe schorsing

door
Stijnen kondigt drastische stappen aan na nieuwe schorsing

Beerschot is al zeker dat het volgend seizoen aan de slag mag in de Jupiler Pro League, maar de strijd om het tweede rechtstreekse promotieticket ligt nog helemaal open. Met nog twee speeldagen voor de boeg zijn een handvol teams nog in de running. Daarbij ook het Patro Eisden van Stijn Stijnen.

De Limburgers prijken op de vierde plaats met drie punten minder dan nummer twee Dender, dat zaterdagavond tegen Zulte Waregem speelt. Als tegelijk ook Lommel averij zou oplopen in Deinze, dan zou Patro zondag naar een gedeelde tweede plaats kunnen wippen bij winst tegen KV Oostende.

LEES OOK: Nainggolan-bom doet CPL daveren: "Wie Radja beetje kent ..."

Stijnen legt zich niet neer bij zware schorsing

Volgende week zou de promotie dan weer over de streep getrokken kunnen worden op het Kiel, maar dat zal Patro wellicht zonder Stijn Stijnen moeten doen. De trainer liep eerder deze week immers tegen een nieuwe schorsing aan. Na zijn uitsluiting in Beveren midden maart dreigt hij maar liefst zes wedstrijden te moeten missen.

Op de officiële kanalen van Patro laat Stijnen echter weten dat hij zich niet bij de sanctie zal neerleggen. "Ik denk dat dat wel duidelijk is", klinkt het. "Het Belgisch voetbal heeft grotere problemen dan een coach die zijn jas uitgooit en zijn broer een duw geeft."

Procedureslag in de maak?

Stijnen insinueert dat hij geviseerd wordt en kondigt drastische stappen aan. "Het begint allemaal wat doorzichtig te worden", oppert hij immers. "Ik heb mijn advocaat de opdracht gegeven om deze keer tot het uiterste te gaan."

Mogelijk wacht er dus nog een stevige procedureslag. Zondag mag Stijnen tegen Oostende wel nog gewoon op de bank zitten als trainer.

Zal Patro promotie naar de Jupiler Pro League afdwingen?

Meest recent

'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

7
7
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

81
81
Ex-spits RSCA en Ajax: "Hoopte deze zomer op JPL-aanbieding"

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

22
22
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

85
85
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

73
73
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

243
243
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

173
173
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

104
104
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

281
281
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

128
128
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

914
914
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

164
164
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

117
117
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

26
26
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

542
542
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

650
650
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

399
399
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

433
433
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

144
144
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

237
237
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

374
374
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

332
332
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

278
278
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

152
152

Meer sportnieuws