Stijnen kondigt drastische stappen aan na nieuwe schorsing

door
Stijnen kondigt drastische stappen aan na nieuwe schorsing

Beerschot is al zeker dat het volgend seizoen aan de slag mag in de Jupiler Pro League, maar de strijd om het tweede rechtstreekse promotieticket ligt nog helemaal open. Met nog twee speeldagen voor de boeg zijn een handvol teams nog in de running. Daarbij ook het Patro Eisden van Stijn Stijnen.

De Limburgers prijken op de vierde plaats met drie punten minder dan nummer twee Dender, dat zaterdagavond tegen Zulte Waregem speelt. Als tegelijk ook Lommel averij zou oplopen in Deinze, dan zou Patro zondag naar een gedeelde tweede plaats kunnen wippen bij winst tegen KV Oostende.

LEES OOK: Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

Stijnen legt zich niet neer bij zware schorsing

Volgende week zou de promotie dan weer over de streep getrokken kunnen worden op het Kiel, maar dat zal Patro wellicht zonder Stijn Stijnen moeten doen. De trainer liep eerder deze week immers tegen een nieuwe schorsing aan. Na zijn uitsluiting in Beveren midden maart dreigt hij maar liefst zes wedstrijden te moeten missen.

Op de officiële kanalen van Patro laat Stijnen echter weten dat hij zich niet bij de sanctie zal neerleggen. "Ik denk dat dat wel duidelijk is", klinkt het. "Het Belgisch voetbal heeft grotere problemen dan een coach die zijn jas uitgooit en zijn broer een duw geeft."

Procedureslag in de maak?

Stijnen insinueert dat hij geviseerd wordt en kondigt drastische stappen aan. "Het begint allemaal wat doorzichtig te worden", oppert hij immers. "Ik heb mijn advocaat de opdracht gegeven om deze keer tot het uiterste te gaan."

Mogelijk wacht er dus nog een stevige procedureslag. Zondag mag Stijnen tegen Oostende wel nog gewoon op de bank zitten als trainer.

Zal Patro promotie naar de Jupiler Pro League afdwingen?

Meest recent

'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

84
84
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

26
26
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

154
154
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

108
108
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

236
236
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

124
124
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

52
52
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

153
153
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

56
56
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

310
310
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

460
460
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

75
75
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

261
261
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

225
225
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

444
444
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

411
411
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

619
619
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

545
545
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

147
147
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

492
492
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

197
197
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

188
188
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

443
443
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

125
125

Meer sportnieuws