Stijnen kondigt drastische stappen aan na nieuwe schorsing

door
Stijnen kondigt drastische stappen aan na nieuwe schorsing

Beerschot is al zeker dat het volgend seizoen aan de slag mag in de Jupiler Pro League, maar de strijd om het tweede rechtstreekse promotieticket ligt nog helemaal open. Met nog twee speeldagen voor de boeg zijn een handvol teams nog in de running. Daarbij ook het Patro Eisden van Stijn Stijnen.

De Limburgers prijken op de vierde plaats met drie punten minder dan nummer twee Dender, dat zaterdagavond tegen Zulte Waregem speelt. Als tegelijk ook Lommel averij zou oplopen in Deinze, dan zou Patro zondag naar een gedeelde tweede plaats kunnen wippen bij winst tegen KV Oostende.

LEES OOK: Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Stijnen legt zich niet neer bij zware schorsing

Volgende week zou de promotie dan weer over de streep getrokken kunnen worden op het Kiel, maar dat zal Patro wellicht zonder Stijn Stijnen moeten doen. De trainer liep eerder deze week immers tegen een nieuwe schorsing aan. Na zijn uitsluiting in Beveren midden maart dreigt hij maar liefst zes wedstrijden te moeten missen.

Op de officiële kanalen van Patro laat Stijnen echter weten dat hij zich niet bij de sanctie zal neerleggen. "Ik denk dat dat wel duidelijk is", klinkt het. "Het Belgisch voetbal heeft grotere problemen dan een coach die zijn jas uitgooit en zijn broer een duw geeft."

Procedureslag in de maak?

Stijnen insinueert dat hij geviseerd wordt en kondigt drastische stappen aan. "Het begint allemaal wat doorzichtig te worden", oppert hij immers. "Ik heb mijn advocaat de opdracht gegeven om deze keer tot het uiterste te gaan."

Mogelijk wacht er dus nog een stevige procedureslag. Zondag mag Stijnen tegen Oostende wel nog gewoon op de bank zitten als trainer.

Zal Patro promotie naar de Jupiler Pro League afdwingen?

Meest recent

KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

2
2
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

12
12
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

41
41
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

63
63
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

66
66
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

76
76
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

45
45
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

38
38
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

90
90
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

149
149
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

219
219
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

120
120
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

79
79
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

182
182
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

317
317
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

60
60
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

109
109
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

452
452
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

126
126
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

121
121
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

268
268
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

335
335
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

435
435
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

80
80
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

90
90

Meer sportnieuws