Stijnen kondigt drastische stappen aan na nieuwe schorsing

door
Stijnen kondigt drastische stappen aan na nieuwe schorsing

Beerschot is al zeker dat het volgend seizoen aan de slag mag in de Jupiler Pro League, maar de strijd om het tweede rechtstreekse promotieticket ligt nog helemaal open. Met nog twee speeldagen voor de boeg zijn een handvol teams nog in de running. Daarbij ook het Patro Eisden van Stijn Stijnen.

De Limburgers prijken op de vierde plaats met drie punten minder dan nummer twee Dender, dat zaterdagavond tegen Zulte Waregem speelt. Als tegelijk ook Lommel averij zou oplopen in Deinze, dan zou Patro zondag naar een gedeelde tweede plaats kunnen wippen bij winst tegen KV Oostende.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Stijnen legt zich niet neer bij zware schorsing

Volgende week zou de promotie dan weer over de streep getrokken kunnen worden op het Kiel, maar dat zal Patro wellicht zonder Stijn Stijnen moeten doen. De trainer liep eerder deze week immers tegen een nieuwe schorsing aan. Na zijn uitsluiting in Beveren midden maart dreigt hij maar liefst zes wedstrijden te moeten missen.

Op de officiële kanalen van Patro laat Stijnen echter weten dat hij zich niet bij de sanctie zal neerleggen. "Ik denk dat dat wel duidelijk is", klinkt het. "Het Belgisch voetbal heeft grotere problemen dan een coach die zijn jas uitgooit en zijn broer een duw geeft."

Procedureslag in de maak?

Stijnen insinueert dat hij geviseerd wordt en kondigt drastische stappen aan. "Het begint allemaal wat doorzichtig te worden", oppert hij immers. "Ik heb mijn advocaat de opdracht gegeven om deze keer tot het uiterste te gaan."

Mogelijk wacht er dus nog een stevige procedureslag. Zondag mag Stijnen tegen Oostende wel nog gewoon op de bank zitten als trainer.

Zal Patro promotie naar de Jupiler Pro League afdwingen?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

20
20
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

2
2
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

26
26
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

42
42
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

297
297
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

266
266
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

243
243
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

68
68
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

557
557
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

545
545
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

294
294
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

100
100
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

149
149
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

50
50
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

412
412
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

54
54
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

56
56
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

142
142
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

136
136
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

196
196
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

45
45
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

173
173
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

372
372
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws