'Union rekent zich rijk: PL-club doet openingsbod op sterkhouder'

158 stemmen
'Union rekent zich rijk: PL-club doet openingsbod op sterkhouder'

Union SG wil de trein dit weekend opnieuw op de rails zetten. De Brusselaars gaan op bezoek bij de buren van RSC Anderlecht, een rechtstreeks duel om de leidersplaats in PO1. Ondertussen mag Union hopen op transfermiljoenen.

Union beleefde een pijnlijke start van de play-offs. Alexander Blessin en co verloren van KRC Genk en beten ook tegen Cercle Brugge in het stof. De wedstrijd tegen Anderlecht kondigt zich daardoor aan als extra belangrijk. Ook Mohamed Amoura deelt momenteel in de malaise.

LEES OOK: Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Amoura scoorde nog niet in PO1

De Algerijnse spits was een sensatie na zijn transfer van het Zwitserse Lugano voor 4 miljoen. Hij scoorde aan de lopende band en reet menig defensie in de JPL uiteen. In 24 competitieduels scoorde hij 17 goals en deelde hij 2 assists uit.

Amoura staat wel nog altijd droog in de play-offs en kan zijn ploeg er momenteel niet door sleuren. Maar dat houdt buitenlandse clubs niet tegen om interesse te blijven tonen in de sneltrein van Union. Transferexpert Ekrem Konur weet nu dat West Ham United nog steeds belangstelling toont voor Amoura.

West Ham plant eerste bod op Amoura

Meer nog: de Hammers zouden zelf een openingsbod plannen op de aanvaller. Daarmee zouden ze de concurrentie de loef willen afsteken. Amoura werd in het verleden al gelinkt aan onder meer Wolverhampton en Olympique Lyon.

West Ham zal wel met miljoenen over de brug moeten komen. Volgens Transfermarkt is Amoura momenteel 16 miljoen euro waard. Hij heeft nog een contract tot midden 2027, met een cluboptie op een extra jaar.

Is West Ham een goede club voor Amoura?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

156
156
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

226
226
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

56
56
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

158
158
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

89
89
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

75
75
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

167
167
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

264
264
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

373
373
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

189
189
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

557
557
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

62
62
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

349
349
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

252
252
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

381
381
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

257
257
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

178
178
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

228
228
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

178
178
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

663
663
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

103
103
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

53
53
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

296
296
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

113
113

Meer sportnieuws