'Union rekent zich rijk: PL-club doet openingsbod op sterkhouder'

door
'Union rekent zich rijk: PL-club doet openingsbod op sterkhouder'

Union SG wil de trein dit weekend opnieuw op de rails zetten. De Brusselaars gaan op bezoek bij de buren van RSC Anderlecht, een rechtstreeks duel om de leidersplaats in PO1. Ondertussen mag Union hopen op transfermiljoenen.

Union beleefde een pijnlijke start van de play-offs. Alexander Blessin en co verloren van KRC Genk en beten ook tegen Cercle Brugge in het stof. De wedstrijd tegen Anderlecht kondigt zich daardoor aan als extra belangrijk. Ook Mohamed Amoura deelt momenteel in de malaise.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Amoura scoorde nog niet in PO1

De Algerijnse spits was een sensatie na zijn transfer van het Zwitserse Lugano voor 4 miljoen. Hij scoorde aan de lopende band en reet menig defensie in de JPL uiteen. In 24 competitieduels scoorde hij 17 goals en deelde hij 2 assists uit.

Amoura staat wel nog altijd droog in de play-offs en kan zijn ploeg er momenteel niet door sleuren. Maar dat houdt buitenlandse clubs niet tegen om interesse te blijven tonen in de sneltrein van Union. Transferexpert Ekrem Konur weet nu dat West Ham United nog steeds belangstelling toont voor Amoura.

West Ham plant eerste bod op Amoura

Meer nog: de Hammers zouden zelf een openingsbod plannen op de aanvaller. Daarmee zouden ze de concurrentie de loef willen afsteken. Amoura werd in het verleden al gelinkt aan onder meer Wolverhampton en Olympique Lyon.

West Ham zal wel met miljoenen over de brug moeten komen. Volgens Transfermarkt is Amoura momenteel 16 miljoen euro waard. Hij heeft nog een contract tot midden 2027, met een cluboptie op een extra jaar.

Is West Ham een goede club voor Amoura?

Meest recent

Joos: "Anderlecht of Club moet deze JPL-smaakmaker pakken"

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

20
20
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

268
268
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

20
20
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

60
60
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

30
30
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

162
162
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

99
99
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

49
49
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

69
69
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

170
170
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

104
104
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

94
94
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

345
345
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

85
85
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

94
94
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

653
653
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

215
215
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

264
264
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

72
72
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

110
110
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

63
63
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

261
261

Meer sportnieuws