'Union rekent zich rijk: PL-club doet openingsbod op sterkhouder'

door
'Union rekent zich rijk: PL-club doet openingsbod op sterkhouder'

Union SG wil de trein dit weekend opnieuw op de rails zetten. De Brusselaars gaan op bezoek bij de buren van RSC Anderlecht, een rechtstreeks duel om de leidersplaats in PO1. Ondertussen mag Union hopen op transfermiljoenen.

Union beleefde een pijnlijke start van de play-offs. Alexander Blessin en co verloren van KRC Genk en beten ook tegen Cercle Brugge in het stof. De wedstrijd tegen Anderlecht kondigt zich daardoor aan als extra belangrijk. Ook Mohamed Amoura deelt momenteel in de malaise.

LEES OOK: Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Amoura scoorde nog niet in PO1

De Algerijnse spits was een sensatie na zijn transfer van het Zwitserse Lugano voor 4 miljoen. Hij scoorde aan de lopende band en reet menig defensie in de JPL uiteen. In 24 competitieduels scoorde hij 17 goals en deelde hij 2 assists uit.

Amoura staat wel nog altijd droog in de play-offs en kan zijn ploeg er momenteel niet door sleuren. Maar dat houdt buitenlandse clubs niet tegen om interesse te blijven tonen in de sneltrein van Union. Transferexpert Ekrem Konur weet nu dat West Ham United nog steeds belangstelling toont voor Amoura.

West Ham plant eerste bod op Amoura

Meer nog: de Hammers zouden zelf een openingsbod plannen op de aanvaller. Daarmee zouden ze de concurrentie de loef willen afsteken. Amoura werd in het verleden al gelinkt aan onder meer Wolverhampton en Olympique Lyon.

West Ham zal wel met miljoenen over de brug moeten komen. Volgens Transfermarkt is Amoura momenteel 16 miljoen euro waard. Hij heeft nog een contract tot midden 2027, met een cluboptie op een extra jaar.

Is West Ham een goede club voor Amoura?

Meest recent

Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

44
44
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

11
11
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

7
7
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

124
124
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

63
63
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

183
183
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

59
59
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

348
348
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

34
34
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

74
74
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

140
140
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

503
503
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

99
99
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

303
303
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

276
276
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1265
1265
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

521
521
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

148
148
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

612
612
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

338
338
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

390
390
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

238
238
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

320
320
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

326
326

Meer sportnieuws