Vanhaezebrouck verklaart waarom Sonko amper speelt

door
Vanhaezebrouck verklaart waarom Sonko amper speelt

AA Gent is dit seizoen een van de Belgische clubs geweest die het meest geld uitgaf aan transfers. Voor Momodou Sonko betaalden ze zelfs 7 miljoen euro. De jonge flankaanvaller komt voorlopig weinig aan de bak onder Hein Vanhaezebrouck. Die gaf meer duiding.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Sonko speelt amper bij AA Gent

Sonko kwam nog maar 120 minuten in actie voor de Buffalo's in de Jupiler Pro League. De jongeling speelt vooral als flankaanvaller, maar Vanhaezebrouck speelt niet echt met zuivere flankaanvallers. Zou dat een reden kunnen zijn dat hij moeite heeft om zich door te zetten?

De coach sprak over het talent. "Hij moet ook ons overtuigen op de trainingen. Ik hoop dat dit nu ook beter gaat nu de ramadan voorbij is. Het is nu aan hem om zich te bewijzen", zei hij.

Echte flankaanvaller

Vanhaezebrouck geeft hem wel hoop. "Surdez is een voorbeeld voor hem. Die zat aanvankelijk in dezelfde positie als hem. Die moest ook alles bewijzen en kon zich eerst moeilijk doorzetten. Die heeft op trainingen wel veel stappen voorwaarts gezet inzake energie, drive, inzet… Niemand van de staff maakt de keuze om Surdez naast de ploeg te laten", verklaart de trainer van AA Gent.

Voorlopig moet Sonko dus niet hopen op speelkansen. Misschien kan hij volgend jaar ontploffen als er een coach komt die misschien een 4-3-3 speelt? 

🚀

Moet Hein hem meer kansen geven?

Meest recent

Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

11
11
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

90
90
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

84
84
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

40
40
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

75
75
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

138
138
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

58
58
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

48
48
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

87
87
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

30
30
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

78
78
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

298
298
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

110
110
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

396
396
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

121
121
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

191
191
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

302
302
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

398
398
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

142
142
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

568
568
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

156
156
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

108
108

Meer sportnieuws