Van Bommel wijst op grote verschil tussen Hayen en Deila

door
Van Bommel wijst op grote verschil tussen Hayen en Deila

Ze begonnen nek aan nek aan de Champions' Play-Offs, maar na twee speeldagen zien de situaties van Club Brugge en Antwerp er al helemaal anders uit. In aanloop naar de clash van zondag liet Mark van Bommel zijn licht schijnen op de tegenstander.

Die wisselde vlak voor de play-offs nog van coach, een goede zet volgens Van Bommel. De trainer van de uittredend landskampioen steekt de loftrompet op voor Nicky Hayen, die als T1-ad interim de puntjes terug op de i heeft gezet na de doortocht van Ronny Deila.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Van Bommel looft Club Brugge

"De nieuwe trainer zorgde voor een nieuwe schwung. Ik heb de indruk dat hij meer duidelijkheid geeft aan zijn spelers, terwijl zijn voorganger hen denk ik nogal wat vrijheid gaf. Nu is er meer structuur en intensiteit in hun voetbal", klonk het tijdens zijn voorbeschouwing.

Om vervolgens met nog meer complimenten richting de tegenstander te strooien. "Ik kreeg op de eerste persconferentie van het seizoen de vraag wie kampioen zou worden en heb toen Club Brugge geantwoord. Naar mijn mening zijn ze nu nog altijd de de titelfavoriet."

Antwerp nog altijd ambitieus

"Ik vind oprecht dat ze de beste kern van België hebben. Kijk eens met wie ze spelen en wat er nog op de bank zit", aldus Van Bommel, die zo de druk vooral bij Blauw-Zwart lijkt te willen leggen. Al blijven ook de Antwerpenaren zelf ondanks de nul op zes nog ambitieus.

"Er resten nog acht wedstrijden. Als je een serietje van drie of vier zeges behaalt, sta je ineens heel dichtbij. Als we 24 op 24 halen zijn we kampioen. Dat zal niet lukken, maar we moeten nog eens een reeks neerzetten. Misschien wel met ene onverdiende zege als start."

Wie zal zondag winnen?

Meest recent

Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

40
40
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

9
9
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

150
150
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

182
182
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

38
38
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

276
276
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

122
122
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

259
259
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

342
342
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

373
373
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

166
166
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

80
80
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

280
280
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

104
104
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

530
530
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

186
186
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

216
216
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

137
137
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

130
130
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

134
134
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

109
109
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

216
216
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

373
373

Meer sportnieuws