Van Bommel wijst op grote verschil tussen Hayen en Deila

door
Van Bommel wijst op grote verschil tussen Hayen en Deila

Ze begonnen nek aan nek aan de Champions' Play-Offs, maar na twee speeldagen zien de situaties van Club Brugge en Antwerp er al helemaal anders uit. In aanloop naar de clash van zondag liet Mark van Bommel zijn licht schijnen op de tegenstander.

Die wisselde vlak voor de play-offs nog van coach, een goede zet volgens Van Bommel. De trainer van de uittredend landskampioen steekt de loftrompet op voor Nicky Hayen, die als T1-ad interim de puntjes terug op de i heeft gezet na de doortocht van Ronny Deila.

LEES OOK: Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Van Bommel looft Club Brugge

"De nieuwe trainer zorgde voor een nieuwe schwung. Ik heb de indruk dat hij meer duidelijkheid geeft aan zijn spelers, terwijl zijn voorganger hen denk ik nogal wat vrijheid gaf. Nu is er meer structuur en intensiteit in hun voetbal", klonk het tijdens zijn voorbeschouwing.

Om vervolgens met nog meer complimenten richting de tegenstander te strooien. "Ik kreeg op de eerste persconferentie van het seizoen de vraag wie kampioen zou worden en heb toen Club Brugge geantwoord. Naar mijn mening zijn ze nu nog altijd de de titelfavoriet."

Antwerp nog altijd ambitieus

"Ik vind oprecht dat ze de beste kern van België hebben. Kijk eens met wie ze spelen en wat er nog op de bank zit", aldus Van Bommel, die zo de druk vooral bij Blauw-Zwart lijkt te willen leggen. Al blijven ook de Antwerpenaren zelf ondanks de nul op zes nog ambitieus.

"Er resten nog acht wedstrijden. Als je een serietje van drie of vier zeges behaalt, sta je ineens heel dichtbij. Als we 24 op 24 halen zijn we kampioen. Dat zal niet lukken, maar we moeten nog eens een reeks neerzetten. Misschien wel met ene onverdiende zege als start."

Wie zal zondag winnen?

Meest recent

Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

4
4
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

6
6
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

25
25
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

38
38
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

71
71
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

103
103
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

32
32
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

58
58
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

36
36
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

28
28
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

84
84
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

174
174
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

40
40
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

170
170
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

91
91
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

68
68
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

364
364
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

65
65
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

122
122
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

52
52
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

153
153
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

146
146
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

93
93

Meer sportnieuws