Van Bommel wijst op grote verschil tussen Hayen en Deila

682 stemmen
Van Bommel wijst op grote verschil tussen Hayen en Deila

Ze begonnen nek aan nek aan de Champions' Play-Offs, maar na twee speeldagen zien de situaties van Club Brugge en Antwerp er al helemaal anders uit. In aanloop naar de clash van zondag liet Mark van Bommel zijn licht schijnen op de tegenstander.

Die wisselde vlak voor de play-offs nog van coach, een goede zet volgens Van Bommel. De trainer van de uittredend landskampioen steekt de loftrompet op voor Nicky Hayen, die als T1-ad interim de puntjes terug op de i heeft gezet na de doortocht van Ronny Deila.

LEES OOK: Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Van Bommel looft Club Brugge

"De nieuwe trainer zorgde voor een nieuwe schwung. Ik heb de indruk dat hij meer duidelijkheid geeft aan zijn spelers, terwijl zijn voorganger hen denk ik nogal wat vrijheid gaf. Nu is er meer structuur en intensiteit in hun voetbal", klonk het tijdens zijn voorbeschouwing.

Om vervolgens met nog meer complimenten richting de tegenstander te strooien. "Ik kreeg op de eerste persconferentie van het seizoen de vraag wie kampioen zou worden en heb toen Club Brugge geantwoord. Naar mijn mening zijn ze nu nog altijd de de titelfavoriet."

Antwerp nog altijd ambitieus

"Ik vind oprecht dat ze de beste kern van België hebben. Kijk eens met wie ze spelen en wat er nog op de bank zit", aldus Van Bommel, die zo de druk vooral bij Blauw-Zwart lijkt te willen leggen. Al blijven ook de Antwerpenaren zelf ondanks de nul op zes nog ambitieus.

"Er resten nog acht wedstrijden. Als je een serietje van drie of vier zeges behaalt, sta je ineens heel dichtbij. Als we 24 op 24 halen zijn we kampioen. Dat zal niet lukken, maar we moeten nog eens een reeks neerzetten. Misschien wel met ene onverdiende zege als start."

Wie zal zondag winnen?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

20
20
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

333
333
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

427
427
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

94
94
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

199
199
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

362
362
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

194
194
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

357
357
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

137
137
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

73
73
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

477
477
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

268
268
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1443
1443
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

74
74
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

123
123
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

57
57
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

483
483
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

426
426
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

326
326
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

370
370
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

66
66
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

253
253
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

122
122
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

526
526
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

177
177

Meer sportnieuws