Van Bommel wijst op grote verschil tussen Hayen en Deila

682
Van Bommel wijst op grote verschil tussen Hayen en Deila

Ze begonnen nek aan nek aan de Champions' Play-Offs, maar na twee speeldagen zien de situaties van Club Brugge en Antwerp er al helemaal anders uit. In aanloop naar de clash van zondag liet Mark van Bommel zijn licht schijnen op de tegenstander.

Die wisselde vlak voor de play-offs nog van coach, een goede zet volgens Van Bommel. De trainer van de uittredend landskampioen steekt de loftrompet op voor Nicky Hayen, die als T1-ad interim de puntjes terug op de i heeft gezet na de doortocht van Ronny Deila.

LEES OOK: ‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Van Bommel looft Club Brugge

"De nieuwe trainer zorgde voor een nieuwe schwung. Ik heb de indruk dat hij meer duidelijkheid geeft aan zijn spelers, terwijl zijn voorganger hen denk ik nogal wat vrijheid gaf. Nu is er meer structuur en intensiteit in hun voetbal", klonk het tijdens zijn voorbeschouwing.

Om vervolgens met nog meer complimenten richting de tegenstander te strooien. "Ik kreeg op de eerste persconferentie van het seizoen de vraag wie kampioen zou worden en heb toen Club Brugge geantwoord. Naar mijn mening zijn ze nu nog altijd de de titelfavoriet."

Antwerp nog altijd ambitieus

"Ik vind oprecht dat ze de beste kern van België hebben. Kijk eens met wie ze spelen en wat er nog op de bank zit", aldus Van Bommel, die zo de druk vooral bij Blauw-Zwart lijkt te willen leggen. Al blijven ook de Antwerpenaren zelf ondanks de nul op zes nog ambitieus.

"Er resten nog acht wedstrijden. Als je een serietje van drie of vier zeges behaalt, sta je ineens heel dichtbij. Als we 24 op 24 halen zijn we kampioen. Dat zal niet lukken, maar we moeten nog eens een reeks neerzetten. Misschien wel met ene onverdiende zege als start."

Wie zal zondag winnen?

Meest recent

'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

0
0
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

99
99
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

143
143
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

54
54
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

39
39
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

156
156
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

28
28
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

73
73
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

165
165
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

626
626
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

80
80
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

125
125
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

180
180
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

155
155
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

65
65
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

113
113
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

129
129
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

214
214
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

436
436
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

244
244
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

178
178
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

191
191

Meer sportnieuws