Van Bommel wijst op grote verschil tussen Hayen en Deila

door
Van Bommel wijst op grote verschil tussen Hayen en Deila

Ze begonnen nek aan nek aan de Champions' Play-Offs, maar na twee speeldagen zien de situaties van Club Brugge en Antwerp er al helemaal anders uit. In aanloop naar de clash van zondag liet Mark van Bommel zijn licht schijnen op de tegenstander.

Die wisselde vlak voor de play-offs nog van coach, een goede zet volgens Van Bommel. De trainer van de uittredend landskampioen steekt de loftrompet op voor Nicky Hayen, die als T1-ad interim de puntjes terug op de i heeft gezet na de doortocht van Ronny Deila.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

Van Bommel looft Club Brugge

"De nieuwe trainer zorgde voor een nieuwe schwung. Ik heb de indruk dat hij meer duidelijkheid geeft aan zijn spelers, terwijl zijn voorganger hen denk ik nogal wat vrijheid gaf. Nu is er meer structuur en intensiteit in hun voetbal", klonk het tijdens zijn voorbeschouwing.

Om vervolgens met nog meer complimenten richting de tegenstander te strooien. "Ik kreeg op de eerste persconferentie van het seizoen de vraag wie kampioen zou worden en heb toen Club Brugge geantwoord. Naar mijn mening zijn ze nu nog altijd de de titelfavoriet."

Antwerp nog altijd ambitieus

"Ik vind oprecht dat ze de beste kern van België hebben. Kijk eens met wie ze spelen en wat er nog op de bank zit", aldus Van Bommel, die zo de druk vooral bij Blauw-Zwart lijkt te willen leggen. Al blijven ook de Antwerpenaren zelf ondanks de nul op zes nog ambitieus.

"Er resten nog acht wedstrijden. Als je een serietje van drie of vier zeges behaalt, sta je ineens heel dichtbij. Als we 24 op 24 halen zijn we kampioen. Dat zal niet lukken, maar we moeten nog eens een reeks neerzetten. Misschien wel met ene onverdiende zege als start."

Wie zal zondag winnen?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

66
66
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

47
47
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

70
70
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

78
78
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

114
114
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

35
35
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

90
90
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

288
288
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

121
121
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

199
199
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

197
197
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

94
94
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

92
92
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

355
355
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

239
239
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

341
341
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

311
311
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

450
450
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

216
216
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

379
379

Meer sportnieuws