Riemer deelt prikje uit na Burgess-soap: "Blij voor Union"

208 stemmen
Riemer deelt prikje uit na Burgess-soap:

Zondag staat in het Lotto Park de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union op het programma. Mét ook Christian Burgess, die na een heuse soap dan toch gewoon mag spelen. Tijdens zijn wekelijkse persbabbel liet Brian Riemer zijn licht schijnen op de hele polemiek.

Daarbij moest er de coach van Paars-Wit duidelijk iets van het hart. "Ik vind het moeilijk om het systeem van schorsingen in België te begrijpen. Vooral het feit dat je overal tegen in beroep kan gaan, wat bijvoorbeeld in Engeland niet zo is. Dat maakt het verwarrend voor iedereen", aldus Riemer.

LEES OOK: 'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Kritiek op Bondsparket

"Je zet hiermee bepaalde deur open die je liever gesloten houdt. Het laatste wat je wilt is dat mensen zich vragen stellen. Ik denk niet dat er iemand zichzelf een plezier doet met dit systeem. We hebben nood aan duidelijke regels, die iedereen snapt. Het is cruciaal om hier eens naar te kijken."

Riemer verwijst zelfs naar het feit dat zijn eigen speler Zeno Debast geen schorsing kreeg na zijn rode kaart tegen KV Kortrijk om zijn punt te staven. "Zulke zaken zorgen ervoor dat alles onduidelijk en nog moeilijk te managen wordt", besluit de Deen, om vervolgens nog een prikje uit te delen.

Burgess boeit Riemer niet

"Het enige wat mij blij maakt is dat Union, dat blijkbaar vindt dat iedereen tegen hen is, in dit geval nu toch eens iemand gevonden heeft die hen een handje wil helpen", neemt hij niet voor het eerst de buren uit het Dudenpark op de korrel. Een spelletje dat Alexander Blessin niet wil meespelen.

Over de inzetbaarheid van Burgess zelf tot slot bleef Riemer op de vlakte."Het kan mij eerlijk gezegd met alle respect voor hem en Union niet schelen of hij speelt of niet, want dat verandert niks voor ons. We hebben geen geheimen voor mekaar. Ik verwacht sowieso een sterke tegenstander."

Wie zal zondag winnen?

Meest recent

KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

11
11
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

19
19
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

208
208
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

30
30
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

170
170
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

550
550
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

312
312
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

108
108
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

864
864
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

167
167
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

66
66
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

551
551
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

202
202
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

447
447
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

219
219
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

261
261
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1137
1137
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

589
589
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

322
322
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

285
285
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

147
147
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

164
164
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

650
650
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

319
319
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

104
104

Meer sportnieuws