Riemer deelt prikje uit na Burgess-soap: "Blij voor Union"

208 stemmen
Riemer deelt prikje uit na Burgess-soap:

Zondag staat in het Lotto Park de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union op het programma. Mét ook Christian Burgess, die na een heuse soap dan toch gewoon mag spelen. Tijdens zijn wekelijkse persbabbel liet Brian Riemer zijn licht schijnen op de hele polemiek.

Daarbij moest er de coach van Paars-Wit duidelijk iets van het hart. "Ik vind het moeilijk om het systeem van schorsingen in België te begrijpen. Vooral het feit dat je overal tegen in beroep kan gaan, wat bijvoorbeeld in Engeland niet zo is. Dat maakt het verwarrend voor iedereen", aldus Riemer.

LEES OOK: Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Kritiek op Bondsparket

"Je zet hiermee bepaalde deur open die je liever gesloten houdt. Het laatste wat je wilt is dat mensen zich vragen stellen. Ik denk niet dat er iemand zichzelf een plezier doet met dit systeem. We hebben nood aan duidelijke regels, die iedereen snapt. Het is cruciaal om hier eens naar te kijken."

Riemer verwijst zelfs naar het feit dat zijn eigen speler Zeno Debast geen schorsing kreeg na zijn rode kaart tegen KV Kortrijk om zijn punt te staven. "Zulke zaken zorgen ervoor dat alles onduidelijk en nog moeilijk te managen wordt", besluit de Deen, om vervolgens nog een prikje uit te delen.

Burgess boeit Riemer niet

"Het enige wat mij blij maakt is dat Union, dat blijkbaar vindt dat iedereen tegen hen is, in dit geval nu toch eens iemand gevonden heeft die hen een handje wil helpen", neemt hij niet voor het eerst de buren uit het Dudenpark op de korrel. Een spelletje dat Alexander Blessin niet wil meespelen.

Over de inzetbaarheid van Burgess zelf tot slot bleef Riemer op de vlakte."Het kan mij eerlijk gezegd met alle respect voor hem en Union niet schelen of hij speelt of niet, want dat verandert niks voor ons. We hebben geen geheimen voor mekaar. Ik verwacht sowieso een sterke tegenstander."

Wie zal zondag winnen?

Meest recent

'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

78
78
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

234
234
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

79
79
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

197
197
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

325
325
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

286
286
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

147
147
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

84
84
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

335
335
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

216
216
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

234
234
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

421
421
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

174
174
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

129
129
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

437
437
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

144
144
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

161
161
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

547
547
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

863
863
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

92
92
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

229
229
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

279
279
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

60
60
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

659
659
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

133
133

Meer sportnieuws