Club Brugge krijgt slecht nieuws omtrent Skov Olsen

door
Club Brugge krijgt slecht nieuws omtrent Skov Olsen

Dankzij de zeges tegen Anderlecht en PAOK zit Club Brugge plots opnieuw in de goede flow. Een lijn die Blauw-Zwart zondag, wanneer Antwerp op bezoek komt in Jan Breydel, uiteraard graag wil doortrekken. Al is het nog maar de vraag op wie Nicky Hayen dan een beroep kan doen.

Tenslotte kan de moordende kalender wel eens zijn tol eisen in Westkapelle, waar Hayen alvast voorzichtig omspringt met zijn pionnen. Zo begonnen zowel Joel Ordonez, Bjorn Meijer als Antonio Nusa donderdag op de bank. Mogelijk verschijnen zij zondag gewoon weer aan de aftrap.

LEES OOK: KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

Wachten op Skov Olsen

Vooral die laatste zal handig van pas komen, want wellicht kan Hayen nog steeds niet rekenen op Andreas Skov Olsen. "We gaan er alles aan doen om hem fit te krijgen voor de terugwedstrijd", liet de T1-ad interim optekenen tijdens zijn voorbeschouwing op de wedstrijd tegen PAOK.

Vermoedelijk komt de kraker tegen Antwerp dus nog te vroeg voor de Deense winger, met 23 goals en acht assists een van de absolute sterkhouders in Brugge. In de afgelopen duels werd hij niet echt gemist, maar daarvoor sleepte Skov Olsen een gelijkspel tegen Cercle uit de brand.

Genoeg alternatieven

Hayen kruist dus ongetwijfeld de vingers dat de blessuregevoelige linkspoot, die met een probleem aan de lies kampt, desnoods als supersub een rol kan spelen. Al zal Club ook met het oog op de cruciale terugmatch in Griekenland van volgende week geen enkel risico willen nemen.

Met behalve Nusa ook Michal Skoras, Ferran Jutglà en Philip Zinckernagel zijn er op de flank alleszins voldoende alternatieven voorhanden. Simon Mignolet is stilaan terug klaar voor de strijd, over de revalidaties van Casper Nielsen en Denis Odoi werden nog geen updates verschaft.

Welke match is belangrijker voor Club?

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

57
57
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

15
15
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

104
104
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

84
84
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

239
239
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

61
61
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

188
188
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

236
236
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

136
136
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

235
235
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

562
562
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

194
194
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

28
28
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

454
454
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

202
202
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

433
433
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

280
280
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

88
88
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

292
292
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

284
284
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

131
131
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

611
611

Meer sportnieuws