Club Brugge krijgt slecht nieuws omtrent Skov Olsen

door
Club Brugge krijgt slecht nieuws omtrent Skov Olsen

Dankzij de zeges tegen Anderlecht en PAOK zit Club Brugge plots opnieuw in de goede flow. Een lijn die Blauw-Zwart zondag, wanneer Antwerp op bezoek komt in Jan Breydel, uiteraard graag wil doortrekken. Al is het nog maar de vraag op wie Nicky Hayen dan een beroep kan doen.

Tenslotte kan de moordende kalender wel eens zijn tol eisen in Westkapelle, waar Hayen alvast voorzichtig omspringt met zijn pionnen. Zo begonnen zowel Joel Ordonez, Bjorn Meijer als Antonio Nusa donderdag op de bank. Mogelijk verschijnen zij zondag gewoon weer aan de aftrap.

LEES OOK: 'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Wachten op Skov Olsen

Vooral die laatste zal handig van pas komen, want wellicht kan Hayen nog steeds niet rekenen op Andreas Skov Olsen. "We gaan er alles aan doen om hem fit te krijgen voor de terugwedstrijd", liet de T1-ad interim optekenen tijdens zijn voorbeschouwing op de wedstrijd tegen PAOK.

Vermoedelijk komt de kraker tegen Antwerp dus nog te vroeg voor de Deense winger, met 23 goals en acht assists een van de absolute sterkhouders in Brugge. In de afgelopen duels werd hij niet echt gemist, maar daarvoor sleepte Skov Olsen een gelijkspel tegen Cercle uit de brand.

Genoeg alternatieven

Hayen kruist dus ongetwijfeld de vingers dat de blessuregevoelige linkspoot, die met een probleem aan de lies kampt, desnoods als supersub een rol kan spelen. Al zal Club ook met het oog op de cruciale terugmatch in Griekenland van volgende week geen enkel risico willen nemen.

Met behalve Nusa ook Michal Skoras, Ferran Jutglà en Philip Zinckernagel zijn er op de flank alleszins voldoende alternatieven voorhanden. Simon Mignolet is stilaan terug klaar voor de strijd, over de revalidaties van Casper Nielsen en Denis Odoi werden nog geen updates verschaft.

Welke match is belangrijker voor Club?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

52
52
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

14
14
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

151
151
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

91
91
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

380
380
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

197
197
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

307
307
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

264
264
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

640
640
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

597
597
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

223
223
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

84
84
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

168
168
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

94
94
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

111
111
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

323
323
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

388
388

Meer sportnieuws