Club Brugge krijgt slecht nieuws omtrent Skov Olsen

door
Club Brugge krijgt slecht nieuws omtrent Skov Olsen

Dankzij de zeges tegen Anderlecht en PAOK zit Club Brugge plots opnieuw in de goede flow. Een lijn die Blauw-Zwart zondag, wanneer Antwerp op bezoek komt in Jan Breydel, uiteraard graag wil doortrekken. Al is het nog maar de vraag op wie Nicky Hayen dan een beroep kan doen.

Tenslotte kan de moordende kalender wel eens zijn tol eisen in Westkapelle, waar Hayen alvast voorzichtig omspringt met zijn pionnen. Zo begonnen zowel Joel Ordonez, Bjorn Meijer als Antonio Nusa donderdag op de bank. Mogelijk verschijnen zij zondag gewoon weer aan de aftrap.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Wachten op Skov Olsen

Vooral die laatste zal handig van pas komen, want wellicht kan Hayen nog steeds niet rekenen op Andreas Skov Olsen. "We gaan er alles aan doen om hem fit te krijgen voor de terugwedstrijd", liet de T1-ad interim optekenen tijdens zijn voorbeschouwing op de wedstrijd tegen PAOK.

Vermoedelijk komt de kraker tegen Antwerp dus nog te vroeg voor de Deense winger, met 23 goals en acht assists een van de absolute sterkhouders in Brugge. In de afgelopen duels werd hij niet echt gemist, maar daarvoor sleepte Skov Olsen een gelijkspel tegen Cercle uit de brand.

Genoeg alternatieven

Hayen kruist dus ongetwijfeld de vingers dat de blessuregevoelige linkspoot, die met een probleem aan de lies kampt, desnoods als supersub een rol kan spelen. Al zal Club ook met het oog op de cruciale terugmatch in Griekenland van volgende week geen enkel risico willen nemen.

Met behalve Nusa ook Michal Skoras, Ferran Jutglà en Philip Zinckernagel zijn er op de flank alleszins voldoende alternatieven voorhanden. Simon Mignolet is stilaan terug klaar voor de strijd, over de revalidaties van Casper Nielsen en Denis Odoi werden nog geen updates verschaft.

Welke match is belangrijker voor Club?

Meest recent

'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

6
6
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

10
10
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

11
11
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

46
46
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

49
49
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

35
35
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

175
175
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

291
291
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

64
64
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

120
120
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

129
129
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

100
100
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

93
93
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

112
112
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

183
183
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

137
137
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

639
639
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

516
516
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

168
168
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

172
172
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

218
218
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

280
280
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

191
191
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

160
160

Meer sportnieuws