Hein lyrisch: "Je moet zot zijn om hem uit ploeg te halen"

door
Hein lyrisch:

AA Gent freewheelt voorlopig door de Conference Play-offs. De Buffalo's boekten al twee duidelijke zeges en gaan tegen OH Leuven op zoek naar negen op negen. Hein Vanhaezebrouck ziet één pion uitblinken bij de Oost-Vlamingen.

Vanhaezebrouck kan de laatste tijd rekenen op een uitstekende Omri Gandelman. De Israëliër scoort met de ogen dicht en zit deze play-offs alweer aan drie treffers. Over het hele seizoen klokt hij af op negen goals in de competitie. Een fraai aantal.

LEES OOK: De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Vanhaezebrouck is niet verrast

"Omri Gandelman haalden we omdat hij scorend vermogen heeft", vertelde Vanhaezebrouck op zijn vrijdagse persmoment. "Voor mij was hij een extra middenvelder die in staat was om te infiltreren en op de juiste plaats te staan. Geen basisspeler evenwel want De Sart, Kums en Gerkens hebben meer ervaring."

"Het was ook logisch dat hij wat tijd nodig had om zich aan te passen en zijn ideale rol te vinden binnen ons team. Hij stond vroeger uitzonderlijk wel eens in de spits, maar dat is volgens mij niet de juiste benadering. Toch is het vooral een feit dat hij nu begint te scoren omdat hij ook meer minuten speelt", weet Vanhaezebrouck.

Gandelman was een transfer van de coach

Opvallend: ex-Gent-scout Samuel Cárdenas noemde Gandelman destijds een "transfer van de coach", een pluim die Vanhaezebrouck nu toch mooi op zijn hoed mag steken. Vanhaezebrouck zag Gandelman gestaag groeien.

"Hij heeft geduld moeten hebben, ook met mij want hij mocht ook niet altijd spelen of starten. Daar had ik ook mijn redenen voor. Nu was Sven (Kums, red.) er niet en viel ook Pieter (Gerkens, red.) uit, dus kreeg hij nu zijn kans. Momenteel moet je zot zijn om hem nu uit de ploeg te halen, hoewel die anderen terugkomen en Pieter ook al goed inviel maar dat is voetbal: je moet altijd blijven bevestigen", aldus Vanhaezebrouck.

Is Gandelman de beste speler van Gent momenteel?

Meest recent

Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

0
0
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

21
21
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

9
9
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

53
53
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

38
38
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

80
80
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

48
48
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

82
82
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

20
20
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

124
124
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

499
499
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

146
146
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

368
368
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

70
70
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

448
448
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

362
362
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

128
128
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

260
260
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

305
305
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

786
786
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

217
217
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

555
555

Meer sportnieuws