Blessin waarschuwt Anderlecht: "Dat voelen zij ook"

232 stemmen
Blessin waarschuwt Anderlecht:

Union SG wil tegen RSC Anderlecht de rug rechten. De Brusselaars verloren hun eerste twee wedstrijden in de play-offs en moeten dringen punten pakken als ze de titel willen binnenhalen. Alexander Blessin blikte vrijdag vooruit voor de verzamelde pers.

De Duitse coach van Union moet zijn ploeg weer aan het voetballen krijgen als voorheen. En vooral de fouten eruit halen die Union al punten kostte in PO1. Dat beseft hij zelf ook. "We maken gewoon stomme fouten, daar moeten we vanaf de eerste minuten vanaf nu alert voor zijn."

Blessin legt de druk bij Anderlecht

"Onze play-offs starten eigenlijk nu pas. Het zou goed zijn als we wedstrijden beginnen te winnen", weet Blessin, die het belang van de wedstrijd tegen RSCA nogmaals onderstreept. "Natuurlijk voel ik druk, maar dat voelen ze bij Anderlecht ook hoor. Deze wedstrijd kan een kantelmoment zijn."

"We hebben de titelstrijd alleszins interessant gemaakt voor België nu er weer vier ploegen kampioen kunnen worden", voegt Blessin eraan toe. Met Genk en Club Brugge liggen er nog twee kapers op de kust.

Klap uitdelen aan Anderlecht

Union wil Anderlecht in eigen huis een klap geven. Blessin en co beseffen dat de motor nu aan moet slaan of dat het anders wel eens te laat zou kunnen zijn. Met ook nog wedstrijden tegen Club Brugge (thuis) en Antwerp (uit) in het verschiet zou het wel eens snel over kunnen zijn.

De terugkeer van Mac Allistar is alvast een opsteker. Daarnaast zal ook Rodriguez niet lang meer op zich laten wachten. Helpen zij Union op de goede weg?

Wat wordt het?

Meest recent

Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

12
12
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

350
350
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

17
17
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

141
141
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

114
114
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

307
307
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

322
322
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

275
275
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

65
65
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

90
90
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

151
151
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

82
82
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

81
81
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

184
184
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

154
154
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

126
126
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

244
244
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

488
488
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

306
306
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

145
145
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

39
39
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

176
176

Meer sportnieuws