Blessin waarschuwt Anderlecht: "Dat voelen zij ook"

door
Blessin waarschuwt Anderlecht:

Union SG wil tegen RSC Anderlecht de rug rechten. De Brusselaars verloren hun eerste twee wedstrijden in de play-offs en moeten dringen punten pakken als ze de titel willen binnenhalen. Alexander Blessin blikte vrijdag vooruit voor de verzamelde pers.

De Duitse coach van Union moet zijn ploeg weer aan het voetballen krijgen als voorheen. En vooral de fouten eruit halen die Union al punten kostte in PO1. Dat beseft hij zelf ook. "We maken gewoon stomme fouten, daar moeten we vanaf de eerste minuten vanaf nu alert voor zijn."

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Blessin legt de druk bij Anderlecht

"Onze play-offs starten eigenlijk nu pas. Het zou goed zijn als we wedstrijden beginnen te winnen", weet Blessin, die het belang van de wedstrijd tegen RSCA nogmaals onderstreept. "Natuurlijk voel ik druk, maar dat voelen ze bij Anderlecht ook hoor. Deze wedstrijd kan een kantelmoment zijn."

"We hebben de titelstrijd alleszins interessant gemaakt voor België nu er weer vier ploegen kampioen kunnen worden", voegt Blessin eraan toe. Met Genk en Club Brugge liggen er nog twee kapers op de kust.

Klap uitdelen aan Anderlecht

Union wil Anderlecht in eigen huis een klap geven. Blessin en co beseffen dat de motor nu aan moet slaan of dat het anders wel eens te laat zou kunnen zijn. Met ook nog wedstrijden tegen Club Brugge (thuis) en Antwerp (uit) in het verschiet zou het wel eens snel over kunnen zijn.

De terugkeer van Mac Allistar is alvast een opsteker. Daarnaast zal ook Rodriguez niet lang meer op zich laten wachten. Helpen zij Union op de goede weg?

Wat wordt het?

Meest recent

Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

9
9
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

76
76
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

55
55
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

51
51
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

54
54
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

57
57
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

74
74
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

84
84
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

110
110
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

41
41
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

137
137
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

215
215
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

462
462
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

390
390
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

320
320
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

284
284
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

193
193
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

166
166
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

101
101
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

311
311
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

497
497
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

211
211
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

235
235
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

334
334
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

521
521

Meer sportnieuws