Blessin waarschuwt Anderlecht: "Dat voelen zij ook"

232 stemmen
Blessin waarschuwt Anderlecht:

Union SG wil tegen RSC Anderlecht de rug rechten. De Brusselaars verloren hun eerste twee wedstrijden in de play-offs en moeten dringen punten pakken als ze de titel willen binnenhalen. Alexander Blessin blikte vrijdag vooruit voor de verzamelde pers.

De Duitse coach van Union moet zijn ploeg weer aan het voetballen krijgen als voorheen. En vooral de fouten eruit halen die Union al punten kostte in PO1. Dat beseft hij zelf ook. "We maken gewoon stomme fouten, daar moeten we vanaf de eerste minuten vanaf nu alert voor zijn."

Blessin legt de druk bij Anderlecht

"Onze play-offs starten eigenlijk nu pas. Het zou goed zijn als we wedstrijden beginnen te winnen", weet Blessin, die het belang van de wedstrijd tegen RSCA nogmaals onderstreept. "Natuurlijk voel ik druk, maar dat voelen ze bij Anderlecht ook hoor. Deze wedstrijd kan een kantelmoment zijn."

"We hebben de titelstrijd alleszins interessant gemaakt voor België nu er weer vier ploegen kampioen kunnen worden", voegt Blessin eraan toe. Met Genk en Club Brugge liggen er nog twee kapers op de kust.

Klap uitdelen aan Anderlecht

Union wil Anderlecht in eigen huis een klap geven. Blessin en co beseffen dat de motor nu aan moet slaan of dat het anders wel eens te laat zou kunnen zijn. Met ook nog wedstrijden tegen Club Brugge (thuis) en Antwerp (uit) in het verschiet zou het wel eens snel over kunnen zijn.

De terugkeer van Mac Allistar is alvast een opsteker. Daarnaast zal ook Rodriguez niet lang meer op zich laten wachten. Helpen zij Union op de goede weg?

Wat wordt het?

Meest recent

Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

34
34
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

49
49
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

42
42
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

39
39
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

352
352
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

340
340
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

138
138
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

219
219
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

65
65
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

59
59
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

281
281
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

650
650
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

160
160
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

485
485
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

236
236
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

181
181
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

114
114
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

278
278
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

469
469
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

775
775
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

541
541
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

457
457

Meer sportnieuws