Blessin waarschuwt Anderlecht: "Dat voelen zij ook"

232 stemmen
Blessin waarschuwt Anderlecht:

Union SG wil tegen RSC Anderlecht de rug rechten. De Brusselaars verloren hun eerste twee wedstrijden in de play-offs en moeten dringen punten pakken als ze de titel willen binnenhalen. Alexander Blessin blikte vrijdag vooruit voor de verzamelde pers.

De Duitse coach van Union moet zijn ploeg weer aan het voetballen krijgen als voorheen. En vooral de fouten eruit halen die Union al punten kostte in PO1. Dat beseft hij zelf ook. "We maken gewoon stomme fouten, daar moeten we vanaf de eerste minuten vanaf nu alert voor zijn."

LEES OOK: Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Blessin legt de druk bij Anderlecht

"Onze play-offs starten eigenlijk nu pas. Het zou goed zijn als we wedstrijden beginnen te winnen", weet Blessin, die het belang van de wedstrijd tegen RSCA nogmaals onderstreept. "Natuurlijk voel ik druk, maar dat voelen ze bij Anderlecht ook hoor. Deze wedstrijd kan een kantelmoment zijn."

"We hebben de titelstrijd alleszins interessant gemaakt voor België nu er weer vier ploegen kampioen kunnen worden", voegt Blessin eraan toe. Met Genk en Club Brugge liggen er nog twee kapers op de kust.

Klap uitdelen aan Anderlecht

Union wil Anderlecht in eigen huis een klap geven. Blessin en co beseffen dat de motor nu aan moet slaan of dat het anders wel eens te laat zou kunnen zijn. Met ook nog wedstrijden tegen Club Brugge (thuis) en Antwerp (uit) in het verschiet zou het wel eens snel over kunnen zijn.

De terugkeer van Mac Allistar is alvast een opsteker. Daarnaast zal ook Rodriguez niet lang meer op zich laten wachten. Helpen zij Union op de goede weg?

Wat wordt het?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

36
36
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

38
38
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

254
254
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

123
123
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

243
243
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

281
281
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

132
132
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

588
588
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

187
187
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

510
510
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

732
732
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

243
243
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

786
786
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

529
529
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

202
202
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

377
377
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1287
1287
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

480
480
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

333
333
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

492
492
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

412
412
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

285
285
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

488
488

Meer sportnieuws