Alexandersson waarschuwt KV Kortrijk: "Dan is de vogel gaan vliegen"

door
Alexandersson waarschuwt KV Kortrijk:

KV Kortrijk moet zondag opnieuw aan de bak in de Relegation play-offs. De Kerels ontvangen leider Sporting Charleroi en willen hun eerste driepunter pakken in de nacompetitie. Coach Freyr Alexandersson blikt vooruit.

Op speeldag 1 pakte KVK een punt op het veld van KAS Eupen. De West-Vlamingen openden de score via Davies, maar slikten in het slot nog een zure gelijkmaker van Charles-Cook. Een billijke uitslag voor KVK, dat nu vol aan de bak moet tegen Charleroi.

LEES OOK: Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Alexandersson onderstreept belang van duel

Coach Freyr Alexandersson is op zijn hoede voor de Zebra's. "Ze voetballen sterk. Zowel als team als individueel en spelen volledig anders dan Eupen", vertelde hij op zijn vrijdagse persbabbel. "Het is een grote ploeg en het was eigenlijk wel een verrassing om te zien dat ze in de play-downs zitten."

Bij een nederlaag is het over, denkt de IJslander. "Als we zondag verliezen van Charleroi, dan scheelt het acht punten met hen. Dan ben ik ook realistisch en weet ik dat die vogel gaan vliegen is", aldus Alexandersson. "Het was mijn ambitie om die tweede plek te behalen met KVK vooraleer ik hier toekwam, dat blijft nog steeds de ambitie."

Kloof tot twee punten brengen

Als KVK wint, dan verkleint het de kloof tot twee punten op de Carolo's. Met dan nog vier speeldagen voor de boeg zou alles open liggen in de degradatiestrijd.

Op de volgende speeldag ontvangt Kortrijk RWDM, dat revanche wil voor de zege die het op speeldag 1 misliep op het veld van Charleroi. Of hoe alle clubs de messen slijpen.

Zal KVK zich redden?

Meest recent

Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

44
44
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

15
15
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

147
147
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

82
82
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

342
342
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

112
112
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

208
208
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

149
149
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

184
184
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

382
382
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

255
255
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

127
127
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

277
277
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

66
66
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

162
162
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

146
146
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

78
78
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

272
272
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

274
274
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

427
427
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

208
208
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

101
101
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

342
342

Meer sportnieuws