PAOK-fans woest over Brugse ontvangst: "Behandeld als beesten!"

door
PAOK-fans woest over Brugse ontvangst:

Club Brugge boekte donderdag een nipte zege tegen het Griekse PAOK Saloniki. Op het veld verliep alles relatief rustig, maar ernaast kwam het tot een confrontatie met de bezoekende fans.

De stad Brugge was op zijn hoede voor de komst van de PAOK-fans, die een stevige reputatie hebben. En die maakten de Grieken ook waar. Zo werd de Brugse binnenstad zwaar toegetakeld, zien we op X. Maar daar bleef het niet bij.

LEES OOK: UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Politie zet waterkanon in

Voor de wedstrijd bleef het relatief rustig in het centrum, maar aan het stadion ging het fout. Dat schrijft Het Laatste Nieuws. Heel wat fans zonder ticket probeerden het stadion binnen te geraken en een paar supporters kregen het zo aan de stok met de politie.

Op een bepaald moment probeerden fans zonder ticket via de zuidparking binnen te geraken, waar supporters die wel een ticket hadden het stadion binnengingen. De politie kwam stevig tussenbeide, zo zien we op X. Het waterkanon werd ingezet, waarbij niet enkel fans zonder tickets in de klappen deelden.

PAOK-fans doen beklag over behandeling

De fans van PAOK waren niet te spreken over de behandeling van de politie. "Dit is de meest schandelijke situatie die ik ooit heb meegemaakt. De politie viel ons aan met water, ook vrouwen en kinderen. We hadden een ticket voor de wedstrijd, maar mochten niet binnen", lezen we op sociale media.

"We zijn behandeld als beesten. Zonder waarschuwing of reden werden we gechargeerd. Honderden mensen hebben een fortuin gespendeerd om het team aan te moedigen in Brugge", schreef de broer van PAOK-speler Brandon Thomas in een Instagram-story.

Enkele beelden van de incidenten:

Wie treft hier schuld, denk je?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

56
56
'Grote kuis in Genk: 12 (!) spelers richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

73
73
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

213
213
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

332
332
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

91
91
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

96
96
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

32
32
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

16
16
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

42
42
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

57
57
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

132
132
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

90
90
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

223
223
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

36
36
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

229
229
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

60
60
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

212
212
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

206
206
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

323
323
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

92
92
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

376
376
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

206
206
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

492
492

Meer sportnieuws