PAOK-fans woest over Brugse ontvangst: "Behandeld als beesten!"

door
PAOK-fans woest over Brugse ontvangst:

Club Brugge boekte donderdag een nipte zege tegen het Griekse PAOK Saloniki. Op het veld verliep alles relatief rustig, maar ernaast kwam het tot een confrontatie met de bezoekende fans.

De stad Brugge was op zijn hoede voor de komst van de PAOK-fans, die een stevige reputatie hebben. En die maakten de Grieken ook waar. Zo werd de Brugse binnenstad zwaar toegetakeld, zien we op X. Maar daar bleef het niet bij.

LEES OOK: 'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Politie zet waterkanon in

Voor de wedstrijd bleef het relatief rustig in het centrum, maar aan het stadion ging het fout. Dat schrijft Het Laatste Nieuws. Heel wat fans zonder ticket probeerden het stadion binnen te geraken en een paar supporters kregen het zo aan de stok met de politie.

Op een bepaald moment probeerden fans zonder ticket via de zuidparking binnen te geraken, waar supporters die wel een ticket hadden het stadion binnengingen. De politie kwam stevig tussenbeide, zo zien we op X. Het waterkanon werd ingezet, waarbij niet enkel fans zonder tickets in de klappen deelden.

PAOK-fans doen beklag over behandeling

De fans van PAOK waren niet te spreken over de behandeling van de politie. "Dit is de meest schandelijke situatie die ik ooit heb meegemaakt. De politie viel ons aan met water, ook vrouwen en kinderen. We hadden een ticket voor de wedstrijd, maar mochten niet binnen", lezen we op sociale media.

"We zijn behandeld als beesten. Zonder waarschuwing of reden werden we gechargeerd. Honderden mensen hebben een fortuin gespendeerd om het team aan te moedigen in Brugge", schreef de broer van PAOK-speler Brandon Thomas in een Instagram-story.

Enkele beelden van de incidenten:

Wie treft hier schuld, denk je?

Meest recent

Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

68
68
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

33
33
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

69
69
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

492
492
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

105
105
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

34
34
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

30
30
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

252
252
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

230
230
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

126
126
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

353
353
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

314
314
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

195
195
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

65
65
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

341
341
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

118
118
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

68
68
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

236
236
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

374
374
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

410
410
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

326
326
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

389
389
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

155
155
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

405
405

Meer sportnieuws