PAOK-fans woest over Brugse ontvangst: "Behandeld als beesten!"

door
PAOK-fans woest over Brugse ontvangst:

Club Brugge boekte donderdag een nipte zege tegen het Griekse PAOK Saloniki. Op het veld verliep alles relatief rustig, maar ernaast kwam het tot een confrontatie met de bezoekende fans.

De stad Brugge was op zijn hoede voor de komst van de PAOK-fans, die een stevige reputatie hebben. En die maakten de Grieken ook waar. Zo werd de Brugse binnenstad zwaar toegetakeld, zien we op X. Maar daar bleef het niet bij.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Politie zet waterkanon in

Voor de wedstrijd bleef het relatief rustig in het centrum, maar aan het stadion ging het fout. Dat schrijft Het Laatste Nieuws. Heel wat fans zonder ticket probeerden het stadion binnen te geraken en een paar supporters kregen het zo aan de stok met de politie.

Op een bepaald moment probeerden fans zonder ticket via de zuidparking binnen te geraken, waar supporters die wel een ticket hadden het stadion binnengingen. De politie kwam stevig tussenbeide, zo zien we op X. Het waterkanon werd ingezet, waarbij niet enkel fans zonder tickets in de klappen deelden.

PAOK-fans doen beklag over behandeling

De fans van PAOK waren niet te spreken over de behandeling van de politie. "Dit is de meest schandelijke situatie die ik ooit heb meegemaakt. De politie viel ons aan met water, ook vrouwen en kinderen. We hadden een ticket voor de wedstrijd, maar mochten niet binnen", lezen we op sociale media.

"We zijn behandeld als beesten. Zonder waarschuwing of reden werden we gechargeerd. Honderden mensen hebben een fortuin gespendeerd om het team aan te moedigen in Brugge", schreef de broer van PAOK-speler Brandon Thomas in een Instagram-story.

Enkele beelden van de incidenten:

Wie treft hier schuld, denk je?

Meest recent

‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

12
12
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

22
22
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

16
16
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

65
65
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

178
178
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

134
134
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

468
468
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

78
78
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

362
362
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

447
447
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

230
230
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

752
752
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

160
160
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

245
245
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

260
260
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

203
203
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

587
587
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

248
248
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

151
151
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

1003
1003
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

1164
1164
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

490
490
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

462
462
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

798
798
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

156
156

Meer sportnieuws