Pijnlijk: dit is waarom Thiago zijn strafschop miste

976
Pijnlijk: dit is waarom Thiago zijn strafschop miste

Club Brugge trekt volgende week met een krappe 1-0 naar Griekenland. Blauw-Zwart mag dus hopen op de halve finales van de Conference League, maar die hoop had nog groter kunnen zijn.

Club was de betere ploeg in Jan Breydel. Dat vertaalde zich al snel in de openingstreffer van Hugo Vetlesen. De Noor trapte beheerst binnen in de verste hoek: 1-0. Club had de rest van de wedstrijd kansen om de score uit te diepen, maar de beste kwam toch een kwartier voor tijd.

LEES OOK: De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

Thiago mist strafschop voor 2-0

Na een fout op Onyedika ging de bal op de stip. Thiago nam zijn verantwoordelijkheid, maar trapte op PAOK-doelman Kotarski. De strafschop was slecht getrapt, maar de keeper zat wel in de goede hoek. Kreeg hij daar hulp voor?

Op de beelden van de live-uitzending was namelijk duidelijk te zien dat Kotarski aanwijzingen kreeg van invaller Kiril Despodov. En laat dat nu net een ex-ploegmaat zijn van Thiago bij het Bulgaarse Loedogorets. We zien Despodov Kotarski enkele zaken toefluisteren, ongetwijfeld over de hoek die Thiago vaak kiest bij strafschoppen.

Breekt de strafschop Club zuur op?

Het was een mogelijk beslissend moment in de dubbele confrontatie met PAOK. Met een dubbele bonus had Club met een geruster hart naar Griekenland kunnen reizen, waar het een kolkend stadion zal wachten. 

Bovendien moet Club enkele pionnen missen door een schorsing. Het belooft nog een hete avond te worden volgende week in Griekenland, maar de Bruggelingen mogen wel met vertrouwen toeleven naar dat duel, zelfs na de gemiste kansen.

Miste Thiago hierdoor zijn strafschop?

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

1
1
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

22
22
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

8
8
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

19
19
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

33
33
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

37
37
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

42
42
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

78
78
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

202
202
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

53
53
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

131
131
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

104
104
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

373
373
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

152
152
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

219
219
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

105
105
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

404
404
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

161
161
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

332
332
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

234
234
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

190
190
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

161
161
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

135
135
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

230
230
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

314
314

Meer sportnieuws