Pijnlijk: dit is waarom Thiago zijn strafschop miste

door
Pijnlijk: dit is waarom Thiago zijn strafschop miste

Club Brugge trekt volgende week met een krappe 1-0 naar Griekenland. Blauw-Zwart mag dus hopen op de halve finales van de Conference League, maar die hoop had nog groter kunnen zijn.

Club was de betere ploeg in Jan Breydel. Dat vertaalde zich al snel in de openingstreffer van Hugo Vetlesen. De Noor trapte beheerst binnen in de verste hoek: 1-0. Club had de rest van de wedstrijd kansen om de score uit te diepen, maar de beste kwam toch een kwartier voor tijd.

LEES OOK: 'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Thiago mist strafschop voor 2-0

Na een fout op Onyedika ging de bal op de stip. Thiago nam zijn verantwoordelijkheid, maar trapte op PAOK-doelman Kotarski. De strafschop was slecht getrapt, maar de keeper zat wel in de goede hoek. Kreeg hij daar hulp voor?

Op de beelden van de live-uitzending was namelijk duidelijk te zien dat Kotarski aanwijzingen kreeg van invaller Kiril Despodov. En laat dat nu net een ex-ploegmaat zijn van Thiago bij het Bulgaarse Loedogorets. We zien Despodov Kotarski enkele zaken toefluisteren, ongetwijfeld over de hoek die Thiago vaak kiest bij strafschoppen.

Breekt de strafschop Club zuur op?

Het was een mogelijk beslissend moment in de dubbele confrontatie met PAOK. Met een dubbele bonus had Club met een geruster hart naar Griekenland kunnen reizen, waar het een kolkend stadion zal wachten. 

Bovendien moet Club enkele pionnen missen door een schorsing. Het belooft nog een hete avond te worden volgende week in Griekenland, maar de Bruggelingen mogen wel met vertrouwen toeleven naar dat duel, zelfs na de gemiste kansen.

Miste Thiago hierdoor zijn strafschop?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

55
55
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

39
39
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

59
59
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

28
28
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

130
130
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

244
244
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

143
143
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

463
463
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

113
113
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

200
200
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

394
394
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

184
184
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

258
258
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

257
257
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

213
213
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

78
78
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

171
171
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

513
513
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

84
84
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

109
109

Meer sportnieuws