Hayen verrast: terugkeer Vanaken eist opvallend slachtoffer

door
Hayen verrast: terugkeer Vanaken eist opvallend slachtoffer

Club Brugge hoopt tegen PAOK Saloniki donderdagavond een eerste stap te zetten richting de halve finale van de Conference League. De vraag is hoe Nicky Hayen zijn pionnen precies zal schikken.

Na de glansprestatie tegen Anderlecht, waarin Ferran Jutglà nog voor het halfuur de geblesseerde Casper Nielsen afloste, kan de T1-ad interim gewoon voor dezelfde 11 namen kiezen. Alleen keert Hans Vanaken nu terug uit de ziekenboeg.

Nusa of Jutglà out?

Vermits hij zijn vaste basisplaats vermoedelijk meteen weer opeist moet er iemand dus plaatsruimen voor de aanvoerder. Het Nieuwsblad gaat er alvast vanuit dat Jutglà opnieuw genoegen moet nemen met een status als eventuele supersub.

Het Laatste Nieuws denkt daarentegen dat de Spanjaard nog eens op de linkerkant zal postvatten, waardoor Antonio Nusa naar de bank verhuist. Nochtans zouden zijn dribbels en snelheid een gesel kunnen vormen voor de Griekse defensie.

Roteren of niet?

Bovendien lijkt het Europees toneel het ideale platform om het gegeerde goudhaantje nog eens in de kijker te zetten. Al wil Blauw-Zwart na al het blessureleed van de afgelopen maanden misschien vooral geen enkel risico met hem nemen.

Tenslotte volgen de topmatchen elkaar nu in sneltempo op: zo komt zondag Antwerp op bezoek in Jan Breydel. Toch verwachten beide kranten dat Hayen voor het overige geen beroep doet op zijn naar eigen zeggen brede kern om te roteren.

De verwachte 11: Jackers, Sabbe, Ordonez, Mechele, Meijer, Onyedika, Vetlesen, Vanaken, Skoras, Thiago, Jutglà of Nusa

Wie moet wijken voor Vanaken?

Meest recent

'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

139
139
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

9
9
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

49
49
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

79
79
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

98
98
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

65
65
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

55
55
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

156
156
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

214
214
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

89
89
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

135
135
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

339
339
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

298
298
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

100
100
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

172
172
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

320
320
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

148
148
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

120
120
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

158
158
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

528
528
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

102
102
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

609
609
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

1071
1071
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

159
159
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

501
501

Meer sportnieuws