Hayen verrast: terugkeer Vanaken eist opvallend slachtoffer

door
Hayen verrast: terugkeer Vanaken eist opvallend slachtoffer

Club Brugge hoopt tegen PAOK Saloniki donderdagavond een eerste stap te zetten richting de halve finale van de Conference League. De vraag is hoe Nicky Hayen zijn pionnen precies zal schikken.

Na de glansprestatie tegen Anderlecht, waarin Ferran Jutglà nog voor het halfuur de geblesseerde Casper Nielsen afloste, kan de T1-ad interim gewoon voor dezelfde 11 namen kiezen. Alleen keert Hans Vanaken nu terug uit de ziekenboeg.

Nusa of Jutglà out?

Vermits hij zijn vaste basisplaats vermoedelijk meteen weer opeist moet er iemand dus plaatsruimen voor de aanvoerder. Het Nieuwsblad gaat er alvast vanuit dat Jutglà opnieuw genoegen moet nemen met een status als eventuele supersub.

Het Laatste Nieuws denkt daarentegen dat de Spanjaard nog eens op de linkerkant zal postvatten, waardoor Antonio Nusa naar de bank verhuist. Nochtans zouden zijn dribbels en snelheid een gesel kunnen vormen voor de Griekse defensie.

Roteren of niet?

Bovendien lijkt het Europees toneel het ideale platform om het gegeerde goudhaantje nog eens in de kijker te zetten. Al wil Blauw-Zwart na al het blessureleed van de afgelopen maanden misschien vooral geen enkel risico met hem nemen.

Tenslotte volgen de topmatchen elkaar nu in sneltempo op: zo komt zondag Antwerp op bezoek in Jan Breydel. Toch verwachten beide kranten dat Hayen voor het overige geen beroep doet op zijn naar eigen zeggen brede kern om te roteren.

De verwachte 11: Jackers, Sabbe, Ordonez, Mechele, Meijer, Onyedika, Vetlesen, Vanaken, Skoras, Thiago, Jutglà of Nusa

Wie moet wijken voor Vanaken?

Meest recent

Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

3
3
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

30
30
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

52
52
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

194
194
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

148
148
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

154
154
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

137
137
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

132
132
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

115
115
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

78
78
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

251
251
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

397
397
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

164
164
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

198
198
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

272
272
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

457
457
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

273
273
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

92
92
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

852
852
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

242
242
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

272
272
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

243
243
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

109
109
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

74
74
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

179
179

Meer sportnieuws