Club Brugge beeft: oude JPL-bekende wil schade aanrichten

door
Club Brugge beeft: oude JPL-bekende wil schade aanrichten

Club Brugge en zijn fans maken zich op voor een hete Europese avond. Blauw-Zwart neemt het in de kwartfinales van de Conference League op tegen het Griekse PAOK Saloniki. Neemt het al meteen een optie op de halve finales?

Club Brugge wil een stukje clubgeschiedenis schrijven. Het is immers al sinds 1992 geleden dat de Bruggelingen nog eens een Europese halve finale speelden. Tegen PAOK lijken de sterren goed te staan. Club verkeert plots in een goede vorm en tankte vertrouwen met een 3-1-zege tegen RSC Anderlecht.

LEES OOK: UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

Enkele belangrijke afwezigen bij Club

Blauw-Zwart zal het wel zonder enkele belangrijke pionnen moeten doen. De twee belangrijkste zijn ongetwijfeld Andreas Skov Olsen en Simon Mignolet. Vooral die eerste is aan een goed seizoen bezig, met belangrijke goals in Europa. Ook Casper Nielsen en Denis Odoi ontbreken.

Hans Vanaken is dan weer wel paraat. Hij keert terug na een keelontsteking. Hier kan u de vermoedelijke opstelling van Club bekijken. Bij PAOK wil één oude bekende uit de Jupiler Pro League zich laten zien.

Ally Samatta bij PAOK

Zo verdedigt Ally Samatta (31) tegenwoordig de kleuren van PAOK. De Tanzaniaanse spits was in een recent verleden nog een gevaarlijk heerschap bij KRC Genk, waar hij vlot de weg naar doel vond en zich één keer tot topschutter kroonde. Daarna ging hij ook kort aan de slag bij Antwerp.

Samatta is wel aan een pover seizoen bezig. In 36 optredens in alle competities scoorde hij slechts 3 keer en gaf hij 4 assists. Scherpt hij die statistieken aan tegen Club Brugge? 

Zal Samatta scoren tegen Club?

Meest recent

Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

3
3
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

6
6
Nieuwe details trainersbom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

76
76
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

70
70
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

78
78
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

368
368
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

207
207
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

66
66
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

133
133
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

85
85
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

66
66
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

90
90
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

190
190
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

101
101
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

102
102
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

144
144
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

56
56
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

334
334
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

346
346
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

166
166
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

91
91
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

326
326
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

109
109
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

138
138

Meer sportnieuws