Club Brugge beeft: oude JPL-bekende wil schade aanrichten

324 stemmen
Club Brugge beeft: oude JPL-bekende wil schade aanrichten

Club Brugge en zijn fans maken zich op voor een hete Europese avond. Blauw-Zwart neemt het in de kwartfinales van de Conference League op tegen het Griekse PAOK Saloniki. Neemt het al meteen een optie op de halve finales?

Club Brugge wil een stukje clubgeschiedenis schrijven. Het is immers al sinds 1992 geleden dat de Bruggelingen nog eens een Europese halve finale speelden. Tegen PAOK lijken de sterren goed te staan. Club verkeert plots in een goede vorm en tankte vertrouwen met een 3-1-zege tegen RSC Anderlecht.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Enkele belangrijke afwezigen bij Club

Blauw-Zwart zal het wel zonder enkele belangrijke pionnen moeten doen. De twee belangrijkste zijn ongetwijfeld Andreas Skov Olsen en Simon Mignolet. Vooral die eerste is aan een goed seizoen bezig, met belangrijke goals in Europa. Ook Casper Nielsen en Denis Odoi ontbreken.

Hans Vanaken is dan weer wel paraat. Hij keert terug na een keelontsteking. Hier kan u de vermoedelijke opstelling van Club bekijken. Bij PAOK wil één oude bekende uit de Jupiler Pro League zich laten zien.

Ally Samatta bij PAOK

Zo verdedigt Ally Samatta (31) tegenwoordig de kleuren van PAOK. De Tanzaniaanse spits was in een recent verleden nog een gevaarlijk heerschap bij KRC Genk, waar hij vlot de weg naar doel vond en zich één keer tot topschutter kroonde. Daarna ging hij ook kort aan de slag bij Antwerp.

Samatta is wel aan een pover seizoen bezig. In 36 optredens in alle competities scoorde hij slechts 3 keer en gaf hij 4 assists. Scherpt hij die statistieken aan tegen Club Brugge? 

Zal Samatta scoren tegen Club?

Meest recent

Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

9
9
VTM powerkoppel Breckx-Vandenberghe verrast vriend en vijand

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

5
5
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

17
17
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

25
25
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

192
192
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

364
364
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

121
121
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

79
79
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

111
111
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

136
136
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

174
174
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

149
149
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

133
133
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

456
456
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

526
526
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

822
822
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

243
243
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

201
201
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

533
533
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

182
182
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

308
308
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1021
1021
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

172
172

Meer sportnieuws