Club Brugge beeft: oude JPL-bekende wil schade aanrichten

door
Club Brugge beeft: oude JPL-bekende wil schade aanrichten

Club Brugge en zijn fans maken zich op voor een hete Europese avond. Blauw-Zwart neemt het in de kwartfinales van de Conference League op tegen het Griekse PAOK Saloniki. Neemt het al meteen een optie op de halve finales?

Club Brugge wil een stukje clubgeschiedenis schrijven. Het is immers al sinds 1992 geleden dat de Bruggelingen nog eens een Europese halve finale speelden. Tegen PAOK lijken de sterren goed te staan. Club verkeert plots in een goede vorm en tankte vertrouwen met een 3-1-zege tegen RSC Anderlecht.

LEES OOK: UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Enkele belangrijke afwezigen bij Club

Blauw-Zwart zal het wel zonder enkele belangrijke pionnen moeten doen. De twee belangrijkste zijn ongetwijfeld Andreas Skov Olsen en Simon Mignolet. Vooral die eerste is aan een goed seizoen bezig, met belangrijke goals in Europa. Ook Casper Nielsen en Denis Odoi ontbreken.

Hans Vanaken is dan weer wel paraat. Hij keert terug na een keelontsteking. Hier kan u de vermoedelijke opstelling van Club bekijken. Bij PAOK wil één oude bekende uit de Jupiler Pro League zich laten zien.

Ally Samatta bij PAOK

Zo verdedigt Ally Samatta (31) tegenwoordig de kleuren van PAOK. De Tanzaniaanse spits was in een recent verleden nog een gevaarlijk heerschap bij KRC Genk, waar hij vlot de weg naar doel vond en zich één keer tot topschutter kroonde. Daarna ging hij ook kort aan de slag bij Antwerp.

Samatta is wel aan een pover seizoen bezig. In 36 optredens in alle competities scoorde hij slechts 3 keer en gaf hij 4 assists. Scherpt hij die statistieken aan tegen Club Brugge? 

Zal Samatta scoren tegen Club?

Meest recent

'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

33
33
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

41
41
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

167
167
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

101
101
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

441
441
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

76
76
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

124
124
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

184
184
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

77
77
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

136
136
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

83
83
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

152
152
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

59
59
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

39
39
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

256
256
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

94
94
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

359
359
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

361
361
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

103
103
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

201
201
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

391
391
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

186
186
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

393
393
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

160
160
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

395
395

Meer sportnieuws