Club Brugge beeft: oude JPL-bekende wil schade aanrichten

door
Club Brugge beeft: oude JPL-bekende wil schade aanrichten

Club Brugge en zijn fans maken zich op voor een hete Europese avond. Blauw-Zwart neemt het in de kwartfinales van de Conference League op tegen het Griekse PAOK Saloniki. Neemt het al meteen een optie op de halve finales?

Club Brugge wil een stukje clubgeschiedenis schrijven. Het is immers al sinds 1992 geleden dat de Bruggelingen nog eens een Europese halve finale speelden. Tegen PAOK lijken de sterren goed te staan. Club verkeert plots in een goede vorm en tankte vertrouwen met een 3-1-zege tegen RSC Anderlecht.

LEES OOK: Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Enkele belangrijke afwezigen bij Club

Blauw-Zwart zal het wel zonder enkele belangrijke pionnen moeten doen. De twee belangrijkste zijn ongetwijfeld Andreas Skov Olsen en Simon Mignolet. Vooral die eerste is aan een goed seizoen bezig, met belangrijke goals in Europa. Ook Casper Nielsen en Denis Odoi ontbreken.

Hans Vanaken is dan weer wel paraat. Hij keert terug na een keelontsteking. Hier kan u de vermoedelijke opstelling van Club bekijken. Bij PAOK wil één oude bekende uit de Jupiler Pro League zich laten zien.

Ally Samatta bij PAOK

Zo verdedigt Ally Samatta (31) tegenwoordig de kleuren van PAOK. De Tanzaniaanse spits was in een recent verleden nog een gevaarlijk heerschap bij KRC Genk, waar hij vlot de weg naar doel vond en zich één keer tot topschutter kroonde. Daarna ging hij ook kort aan de slag bij Antwerp.

Samatta is wel aan een pover seizoen bezig. In 36 optredens in alle competities scoorde hij slechts 3 keer en gaf hij 4 assists. Scherpt hij die statistieken aan tegen Club Brugge? 

Zal Samatta scoren tegen Club?

Meest recent

Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

1
1
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

17
17
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

80
80
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

111
111
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

144
144
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

282
282
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

108
108
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

78
78
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

42
42
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

47
47
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

26
26
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

137
137
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

97
97
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

51
51
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

371
371
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

130
130
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

542
542
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

600
600
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

386
386
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

250
250
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

315
315
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

78
78

Meer sportnieuws