Club Brugge beeft: oude JPL-bekende wil schade aanrichten

324 stemmen
Club Brugge beeft: oude JPL-bekende wil schade aanrichten

Club Brugge en zijn fans maken zich op voor een hete Europese avond. Blauw-Zwart neemt het in de kwartfinales van de Conference League op tegen het Griekse PAOK Saloniki. Neemt het al meteen een optie op de halve finales?

Club Brugge wil een stukje clubgeschiedenis schrijven. Het is immers al sinds 1992 geleden dat de Bruggelingen nog eens een Europese halve finale speelden. Tegen PAOK lijken de sterren goed te staan. Club verkeert plots in een goede vorm en tankte vertrouwen met een 3-1-zege tegen RSC Anderlecht.

LEES OOK: Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

Enkele belangrijke afwezigen bij Club

Blauw-Zwart zal het wel zonder enkele belangrijke pionnen moeten doen. De twee belangrijkste zijn ongetwijfeld Andreas Skov Olsen en Simon Mignolet. Vooral die eerste is aan een goed seizoen bezig, met belangrijke goals in Europa. Ook Casper Nielsen en Denis Odoi ontbreken.

Hans Vanaken is dan weer wel paraat. Hij keert terug na een keelontsteking. Hier kan u de vermoedelijke opstelling van Club bekijken. Bij PAOK wil één oude bekende uit de Jupiler Pro League zich laten zien.

Ally Samatta bij PAOK

Zo verdedigt Ally Samatta (31) tegenwoordig de kleuren van PAOK. De Tanzaniaanse spits was in een recent verleden nog een gevaarlijk heerschap bij KRC Genk, waar hij vlot de weg naar doel vond en zich één keer tot topschutter kroonde. Daarna ging hij ook kort aan de slag bij Antwerp.

Samatta is wel aan een pover seizoen bezig. In 36 optredens in alle competities scoorde hij slechts 3 keer en gaf hij 4 assists. Scherpt hij die statistieken aan tegen Club Brugge? 

Zal Samatta scoren tegen Club?

Meest recent

Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

46
46
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

43
43
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

246
246
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

34
34
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

83
83
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

26
26
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

347
347
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

87
87
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1157
1157
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

217
217
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

515
515
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

276
276
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

252
252
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

339
339
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

94
94
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

90
90
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

628
628
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

380
380
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

162
162
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

162
162
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

139
139
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

17
17
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

124
124
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

333
333
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

143
143

Meer sportnieuws