Levert 'floptransfer' van Overmars Antwerp alsnog geld op?

door
Levert 'floptransfer' van Overmars Antwerp alsnog geld op?

Bij Royal Antwerp FC staat er in de zomer het nodige te gebeuren. Heel wat spelers mogen de club verlaten. Eén van hen is ongetwijfeld Christopher Scott. Hij kent een dipje in zijn nog jonge carrière.

Scott werd in de zomer van 2022 door Marc Overmars weggehaald bij de beloften van Bayern München. De lof was meteen héél groot, maar Scott kon in zijn eerste seizoen niet overtuigen.

LEES OOK: Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Scott in moeilijke situatie bij Hannover ‘96

Antwerp stuurde hem op huurbasis naar de Duitse tweedeklasser Hannover ’96. Ze lieten zelfs een aankoopoptie in de deal opnemen. Voorlopig ziet het er niet naar uit dat Scott daar zal blijven. Hij sukkelde met de nodige blessures en Scott speelde zo nog maar 49 minuten in de competitie. Hij is terug fit en het is dus de laatste kans om zich nog te tonen.

Trainer Stefan Leitl sprak in de lokale media over Scott. “Wij zijn overtuigd van het potentieel van Scott. De jongen is 21 jaar. Hij wil zichzelf laten zien omdat het ook om zijn persoonlijke toekomst gaat", verklaarde hij.

Tot half mei de tijd

"Natuurlijk is er sprake van teleurstelling bij hem. Het gaat er nu om hem perspectief te geven. Wij zijn overtuigd van zijn potentieel, maar willen dat uiteraard ook op het veld zien. Dat is ook belangrijk vanwege de contractsituatie", aldus de coach.

Hannover ’96 heeft nog tot midden mei om de optie te lichten. De tijd dringt dus voor Scott.

Trending:

'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Moet Antwerp hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

'Transferdetails Meijer: Club Brugge kan verlies beperken'

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

134
134
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

172
172
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

51
51
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

46
46
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

179
179
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

55
55
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1025
1025
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

135
135
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

147
147
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

549
549
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

500
500
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

89
89
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

518
518
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

605
605
Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Binnen minder dan drie weken begint Union SG aan zijn seizoen in de Supercup tegen Club Brugge KV. ...

165
165
Nieuw element maakt ongeval Jota nog triester, schokgolf op WK

De voetbalwereld heeft donderdag een enorme klap te verwerken gekregen. Liverpool-aanvaller Diogo ...

370
370
'Bayern ruikt bloed: salaris van 12 miljoen geboden'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

232
232
'Anderlecht & Club Brugge mogen transfertargets schrappen'

Dat het zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge een drukke zomer zou worden viel vooraf te ...

285
285
'Standard blijft gaan: zomeraanwinst nummer 9 & 10 op til'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, waar de teller op inkomend gebied intussen ...

404
404
'KRC Genk loopt blauwtje bij beoogde opvolger Tolu'

Voorlopig kan Thorsten Fink nog rekenen op Tolu Arokodare, maar of dat binnen drie weken nog het ...

346
346
Gert Verheyen doet harten breken met emotionele post

Voor Gert Verheyen is een hele wereld opengegaan nadat hij stopte met voetballen. De voormalige ...

114
114
Anderlecht verschaft cruciale update: kater voor Hasi?

Olivier Renard laat een frisse wind waaien bij RSC Anderlecht, waar de ene na de andere nieuwkomer ...

423
423
'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Belgische trainers zijn bezig aan een opmars in ons land. Niet alleen op het hoogste niveau, maar ...

80
80
'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'

Van zodra Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en/of Joel Ordonez andere oorden opzoeken ...

1140
1140
Wake-up call voor Wils: Antwerp alweer met billen bloot

Nadat het twee jaar op rij naast een Europees ticket greep wil Antwerp de lat volgend seizoen ...

449
449

Meer sportnieuws