Topschutter op weg naar Club Brugge: miljoenen rollen

door
Topschutter op weg naar Club Brugge: miljoenen rollen

Adam Bareiro, topschutter, aanvoerder en referentie van San Lorenzo, staat in de belangstelling van Club Brugge. Blauw-zwart heeft een openingsbod overgemaakt aan de Argentijnse club, die enkel wil settelen voor €7 miljoen euro voor hun aanvalsleider.

Bareiro ontvangt lof van voetbalgrootheden zoals Juan Roman Riquelme, Sergio Agüero en Luis Suárez.

LEES OOK: 'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

El Príncipe del Gol: tweevoudig topschutter van San Lorenzo

Club Brugge zoekt met het aanstaande vertrek van Igor Thiago naar Brentford FC naar een nieuw speerpunt voor hun aanvalslinie. In de geruchtenmolen wordt gefluisterd dat hun oog is gevallen op spits Adam Bareiro, een 27-jarige goalgetter van San Lorenzo in Argentinië.

Met zijn indrukwekkende staat van dienst als aanvoerder en tweevoudig topscorer van zijn team, is het geen verrassing dat hij bekend staat als 'El Príncipe del Gol' - de prins van de goal.

De onderhandelingen tussen Club Brugge en San Lorenzo lijken echter niet zonder obstakels te verlopen. Hoewel Club Brugge al een openingsbod van €5 miljoen heeft uitgebracht, vraagt San Lorenzo naar verluidt rond de €7 miljoen voor hun sterspeler.

Het is duidelijk dat Bareiro niet zomaar zal vertrekken, gezien zijn belangrijke rol in het Argentijnse team en zijn reputatie als doelpuntenmachine.

Stakende Bareiro: vaste klant in de geruchtenmolen

Adam Bareiro is een vaste klant in de geruchtenmolen in zowel elke transferperiode bij San Lorenzo. Vorige zomer leek de Paraguayaanse spits op het punt te staan om de overstap te maken naar de Bulgaarse topclub Ludogorets.

In de afgelopen wintermercato toonde Spartak Moskou interesse door maar liefst 6 miljoen dollar - zo'n 5,5 miljoen euro - op tafel te leggen voor de aanvaller.

Eind januari leek een transfer naar Atlético Paranaense in de maak, met San Lorenzo die een overeenkomst had bereikt met de Braziliaanse club voor een transfersom van 6 miljoen dollar. De onderhandelingen waren in de laatste fase beland toen de deal uiteindelijk niet doorging.

Dit leidde tot een staking van Bareiro, aangezien hij al sinds maart van het voorgaande jaar geen salaris meer ontving van San Lorenzo. De Argentijnse club kampt duidelijk met financiële problemen, zowel met de technische staf als met de spelers.

Adam Bareiro: mister 31% van San Lorenzo

Adam Bareiro is niet alleen een belangrijke speler en het speerpunt voor San Lorenzo, hij is ook de grote leider van de ploeg. Als topschutter en aanvoerder is de 27-jarige spits de referentie voor het hele elftal.

Zijn gemiste wintertransfer lijkt hem niet te hebben afgeleid, aangezien hij na dat incident een stevige salarisverhoging en contractverlenging kreeg. Naar verluidt behoort hij nu zelfs tot de best betaalde spelers van San Lorenzo.

De cijfers spreken boekdelen over zijn impact. In de afgelopen twee jaar was Bareiro goed voor maar liefst 33 doelpunten van de 94 doelpunten die San Lorenzo scoorde, wat neerkomt op een indrukwekkende 31% van alle goals van het team.

Dit seizoen heeft hij zijn waarde opnieuw bewezen door 6 doelpunten te scoren in slechts 11 competitiewedstrijden. Hiermee staat hij op de derde plaats in de topscorerslijst, achter Ignacio Ramirez van Newell’s Old Boy (8 doelpunten), Adrian Martinez van Racing Club (11 doelpunten) en Miguel Borja van River Plate (12 doelpunten).

Bareiro krijgt lof van Riquelme, Aguero en Suarez

Adam Bareiro heeft door zijn uitstekende prestaties en vele doelpunten veel lof ontvangen van enkele grootheden in het Argentijnse voetbal. Juan Roman Riquelme, de voorzitter van Boca Juniors, sprak bijvoorbeeld vol lof over de spits.

“De '9' van San Lorenzo lijkt altijd te strijden. Voor mij is voetbal dat ook. Want voor mij wordt degene die slecht speelt goed als hij strijdt, wordt degene die goed is uitstekend als hij strijdt, en wordt degene die uitstekend is als hij strijdt, Messi", legde Riquelme uit bij TyC Sports.

 “Hij strijdt constant tegen wie dan ook. Hij speelt in de Copa Argentina, strijdt en vecht met de verdediger van de tegenstander. De volgende dag speelt hij tegen Huracán en blijft hij strijden. Ik hou van spelers die dat doen”, voegde de legendarische ex-nummer 10 toe in het programma El Líbero.

Ook Sergio Agüero, voormalig spits van clubs als Manchester City, FC Barcelona en het Argentijnse nationale elftal, was onder de indruk van de beweeglijkheid van Bareiro. “Ik hou echt van Bareiro, je ziet de bewegingen vaak niet, we moeten erkennen dat Bareiro drie goede bewegingen maakte om te scoren. Niet alle aanvallers doen dat.”

Zelfs Luis Suarez was positief over Bareiro. “Wat een speler, Adam Bareiro”, schreef hij op X.

Club Brugge moet Bareiro halen

Meest recent

Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

36
36
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

24
24
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

100
100
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

48
48
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

41
41
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

158
158
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

190
190
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

44
44
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

121
121
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

399
399
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

94
94
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

75
75
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

727
727
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

210
210
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

195
195
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

187
187
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

190
190
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

473
473
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

40
40
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

57
57
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

169
169
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

31
31
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

267
267
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

413
413
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

187
187

Meer sportnieuws