Topschutter op weg naar Club Brugge: miljoenen rollen

1198
Topschutter op weg naar Club Brugge: miljoenen rollen

Adam Bareiro, topschutter, aanvoerder en referentie van San Lorenzo, staat in de belangstelling van Club Brugge. Blauw-zwart heeft een openingsbod overgemaakt aan de Argentijnse club, die enkel wil settelen voor €7 miljoen euro voor hun aanvalsleider.

Bareiro ontvangt lof van voetbalgrootheden zoals Juan Roman Riquelme, Sergio Agüero en Luis Suárez.

LEES OOK: De Cuyper doorbreekt stilte over hartverscheurende periode

El Príncipe del Gol: tweevoudig topschutter van San Lorenzo

Club Brugge zoekt met het aanstaande vertrek van Igor Thiago naar Brentford FC naar een nieuw speerpunt voor hun aanvalslinie. In de geruchtenmolen wordt gefluisterd dat hun oog is gevallen op spits Adam Bareiro, een 27-jarige goalgetter van San Lorenzo in Argentinië.

Met zijn indrukwekkende staat van dienst als aanvoerder en tweevoudig topscorer van zijn team, is het geen verrassing dat hij bekend staat als 'El Príncipe del Gol' - de prins van de goal.

De onderhandelingen tussen Club Brugge en San Lorenzo lijken echter niet zonder obstakels te verlopen. Hoewel Club Brugge al een openingsbod van €5 miljoen heeft uitgebracht, vraagt San Lorenzo naar verluidt rond de €7 miljoen voor hun sterspeler.

Het is duidelijk dat Bareiro niet zomaar zal vertrekken, gezien zijn belangrijke rol in het Argentijnse team en zijn reputatie als doelpuntenmachine.

Stakende Bareiro: vaste klant in de geruchtenmolen

Adam Bareiro is een vaste klant in de geruchtenmolen in zowel elke transferperiode bij San Lorenzo. Vorige zomer leek de Paraguayaanse spits op het punt te staan om de overstap te maken naar de Bulgaarse topclub Ludogorets.

In de afgelopen wintermercato toonde Spartak Moskou interesse door maar liefst 6 miljoen dollar - zo'n 5,5 miljoen euro - op tafel te leggen voor de aanvaller.

Eind januari leek een transfer naar Atlético Paranaense in de maak, met San Lorenzo die een overeenkomst had bereikt met de Braziliaanse club voor een transfersom van 6 miljoen dollar. De onderhandelingen waren in de laatste fase beland toen de deal uiteindelijk niet doorging.

Dit leidde tot een staking van Bareiro, aangezien hij al sinds maart van het voorgaande jaar geen salaris meer ontving van San Lorenzo. De Argentijnse club kampt duidelijk met financiële problemen, zowel met de technische staf als met de spelers.

Adam Bareiro: mister 31% van San Lorenzo

Adam Bareiro is niet alleen een belangrijke speler en het speerpunt voor San Lorenzo, hij is ook de grote leider van de ploeg. Als topschutter en aanvoerder is de 27-jarige spits de referentie voor het hele elftal.

Zijn gemiste wintertransfer lijkt hem niet te hebben afgeleid, aangezien hij na dat incident een stevige salarisverhoging en contractverlenging kreeg. Naar verluidt behoort hij nu zelfs tot de best betaalde spelers van San Lorenzo.

De cijfers spreken boekdelen over zijn impact. In de afgelopen twee jaar was Bareiro goed voor maar liefst 33 doelpunten van de 94 doelpunten die San Lorenzo scoorde, wat neerkomt op een indrukwekkende 31% van alle goals van het team.

Dit seizoen heeft hij zijn waarde opnieuw bewezen door 6 doelpunten te scoren in slechts 11 competitiewedstrijden. Hiermee staat hij op de derde plaats in de topscorerslijst, achter Ignacio Ramirez van Newell’s Old Boy (8 doelpunten), Adrian Martinez van Racing Club (11 doelpunten) en Miguel Borja van River Plate (12 doelpunten).

Bareiro krijgt lof van Riquelme, Aguero en Suarez

Adam Bareiro heeft door zijn uitstekende prestaties en vele doelpunten veel lof ontvangen van enkele grootheden in het Argentijnse voetbal. Juan Roman Riquelme, de voorzitter van Boca Juniors, sprak bijvoorbeeld vol lof over de spits.

“De '9' van San Lorenzo lijkt altijd te strijden. Voor mij is voetbal dat ook. Want voor mij wordt degene die slecht speelt goed als hij strijdt, wordt degene die goed is uitstekend als hij strijdt, en wordt degene die uitstekend is als hij strijdt, Messi", legde Riquelme uit bij TyC Sports.

 “Hij strijdt constant tegen wie dan ook. Hij speelt in de Copa Argentina, strijdt en vecht met de verdediger van de tegenstander. De volgende dag speelt hij tegen Huracán en blijft hij strijden. Ik hou van spelers die dat doen”, voegde de legendarische ex-nummer 10 toe in het programma El Líbero.

Ook Sergio Agüero, voormalig spits van clubs als Manchester City, FC Barcelona en het Argentijnse nationale elftal, was onder de indruk van de beweeglijkheid van Bareiro. “Ik hou echt van Bareiro, je ziet de bewegingen vaak niet, we moeten erkennen dat Bareiro drie goede bewegingen maakte om te scoren. Niet alle aanvallers doen dat.”

Zelfs Luis Suarez was positief over Bareiro. “Wat een speler, Adam Bareiro”, schreef hij op X.

Club Brugge moet Bareiro halen

Meest recent

'Man City machteloos: twee grootmachten contacteren Haaland'

De club heeft weliswaar al laten weten een beroepsprocedure in te schakelen, maar de veroordeling ...

8
8
De Cuyper doorbreekt stilte over hartverscheurende periode

Wat vandaag bijna vanzelfsprekend lijkt, hing voor Maxim De Cuyper ooit aan een zijden draadje. De ...

5
5
Verrassende vertrekker bij Standard: "Het juiste moment"

Bij Standard kregen ze tijdens de interlandbreak te maken met nog een verrassende vertrekker. ...

9
9
11 namen: Van Bommel gooit Lavia en Seys in de strijd

De Rode Duivels namen een uitstekende start in de Nations League door te gaan winnen in Italië. ...

84
84
Swerts stuurt stevige waarschuwing naar Jonge Duivels

De Jonge Duivels werken in deze interlandperiode hun laatste drie kwalificatiematchen af voor het EK ...

20
20
"Hij heeft niets getekend"-Coucke legt waarheid op tafel

Marc Coucke heeft een leven waar veel mensen van dromen. De man is stinkend rijk en kocht zich in ...

54
54
Godts spreekt duidelijke taal over doorbraak bij PSG

De Rode Duivels nemen het straks op tegen Frankrijk en dat wordt voor Mika Godts een speciale ...

33
33
'Barça wil weer toeslaan met toptalent uit Premier League'

FC Barcelona gaat dezer dagen opvallend vaak aankloppen in de Premier League, vooral voor ...

18
18
Standard strikt zeer fraaie tegenstander tijdens break

Er werd afgelopen weekend niet gevoetbald in de Jupiler Pro League en dat zal ook volgend weekend ...

34
34
Nu gaat het snel: Van Bommel-lieveling krijgt droomtransfer

Mark van Bommel ziet in hem een beetje zichzelf. In Rome liet de Rode Duivel zien waarom. Deze zomer ...

105
105
Anderlecht zet de deuren open voor de fans

RSC Anderlecht hield afgelopen zomer geen fandag, maar de club brengt daar woensdag verandering in. ...

41
41
Juventus slaat toe en strikt alsnog transfervrije speler

Een vertrouwd gezicht keert terug naar Turijn. Tien jaar na zijn eerste passage door de poorten van ...

19
19
Keane maakt brandhout van Rodri én Manchester City

Roy Keane heeft weinig begrip voor de verdediging van Rodri aan het adres van Manchester City. De ...

74
74
Croky Cup: Club Brugge ontvangt Lokeren, RSCA naar het Kiel

Om 16u werd er geloot voor de volgende ronde van de Croky Cup. Daarin maken heel wat eersteklassers ...

339
339
'Juventus wil uithalen met drie opvallende gratis spelers'

Juventus heeft zijn huiswerk voor de transferzomer van 2027 al gemaakt. De Italiaanse topclub zou ...

24
24
Storm boven Engeland: Tuchel moet schuilen

Er hangt iets in de lucht bij Engeland. De nederlaag tegen Spanje op Wembley dreunt nog na, terwijl ...

66
66
Ooit de parel van de Rode Duivels, nu op 31ste zonder club

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Frankrijk. Er zitten nog een aantal jongens bij de ...

538
538
Oranje slikt enorme domper voor resterende interlands

Voor de eerste keer ooit zijn we bezig aan een extra lang interlandluik, want de interlandperiodes ...

30
30
Kevin De Bruyne hoopt weldra de kaap van de 100 te halen

Kevin De Bruyne speelde tegen Italië nog eens ouderwets goed bij de Rode Duivels. Hij speelde ...

55
55
Klopp schrijft geschiedenis met gemiste start, maar mag hopen

De eerste wedstrijden in de Nations League hebben meteen al voor enkele verrassingen gezorgd. Zo ...

19
19
Wout Faes heeft alsnog een transfer beet

Heel wat Rode Duivels versierden tijdens de zomermercato een fraaie transfer, maar enkelen bleven ...

141
141
Raskin wil transfer: Rangers krijgt duidelijk advies

Ook onder Mark van Bommel behield Nicolas Raskin tegen Italië zijn basisplaats bij de Rode ...

81
81
'Diatta (ex-Club) vindt eindelijk onderdak bij club Duivel'

De zomermercato is intussen al bijna een maand voorbij, maar verschillende grote namen zitten nog ...

99
99
Vete tussen Ierland en Israël gaat verder: "Ze haten ons"

Uiteraard ging zondagavond in de Nations League de aandacht vooral naar de prestaties van Nederland, ...

70
70
Groot verschil: "Slechts 2 Duivels spelen bij Frankrijk"

De Rode Duivels namen een sterke start in de nieuwe campagne in de Nations League door vrijdag te ...

193
193

Meer sportnieuws