Topschutter op weg naar Club Brugge: miljoenen rollen

1198
Topschutter op weg naar Club Brugge: miljoenen rollen

Adam Bareiro, topschutter, aanvoerder en referentie van San Lorenzo, staat in de belangstelling van Club Brugge. Blauw-zwart heeft een openingsbod overgemaakt aan de Argentijnse club, die enkel wil settelen voor €7 miljoen euro voor hun aanvalsleider.

Bareiro ontvangt lof van voetbalgrootheden zoals Juan Roman Riquelme, Sergio Agüero en Luis Suárez.

LEES OOK: Geduld van Leko is op: drastisch besluit rond 5 Club-spelers

El Príncipe del Gol: tweevoudig topschutter van San Lorenzo

Club Brugge zoekt met het aanstaande vertrek van Igor Thiago naar Brentford FC naar een nieuw speerpunt voor hun aanvalslinie. In de geruchtenmolen wordt gefluisterd dat hun oog is gevallen op spits Adam Bareiro, een 27-jarige goalgetter van San Lorenzo in Argentinië.

Met zijn indrukwekkende staat van dienst als aanvoerder en tweevoudig topscorer van zijn team, is het geen verrassing dat hij bekend staat als 'El Príncipe del Gol' - de prins van de goal.

De onderhandelingen tussen Club Brugge en San Lorenzo lijken echter niet zonder obstakels te verlopen. Hoewel Club Brugge al een openingsbod van €5 miljoen heeft uitgebracht, vraagt San Lorenzo naar verluidt rond de €7 miljoen voor hun sterspeler.

Het is duidelijk dat Bareiro niet zomaar zal vertrekken, gezien zijn belangrijke rol in het Argentijnse team en zijn reputatie als doelpuntenmachine.

Stakende Bareiro: vaste klant in de geruchtenmolen

Adam Bareiro is een vaste klant in de geruchtenmolen in zowel elke transferperiode bij San Lorenzo. Vorige zomer leek de Paraguayaanse spits op het punt te staan om de overstap te maken naar de Bulgaarse topclub Ludogorets.

In de afgelopen wintermercato toonde Spartak Moskou interesse door maar liefst 6 miljoen dollar - zo'n 5,5 miljoen euro - op tafel te leggen voor de aanvaller.

Eind januari leek een transfer naar Atlético Paranaense in de maak, met San Lorenzo die een overeenkomst had bereikt met de Braziliaanse club voor een transfersom van 6 miljoen dollar. De onderhandelingen waren in de laatste fase beland toen de deal uiteindelijk niet doorging.

Dit leidde tot een staking van Bareiro, aangezien hij al sinds maart van het voorgaande jaar geen salaris meer ontving van San Lorenzo. De Argentijnse club kampt duidelijk met financiële problemen, zowel met de technische staf als met de spelers.

Adam Bareiro: mister 31% van San Lorenzo

Adam Bareiro is niet alleen een belangrijke speler en het speerpunt voor San Lorenzo, hij is ook de grote leider van de ploeg. Als topschutter en aanvoerder is de 27-jarige spits de referentie voor het hele elftal.

Zijn gemiste wintertransfer lijkt hem niet te hebben afgeleid, aangezien hij na dat incident een stevige salarisverhoging en contractverlenging kreeg. Naar verluidt behoort hij nu zelfs tot de best betaalde spelers van San Lorenzo.

De cijfers spreken boekdelen over zijn impact. In de afgelopen twee jaar was Bareiro goed voor maar liefst 33 doelpunten van de 94 doelpunten die San Lorenzo scoorde, wat neerkomt op een indrukwekkende 31% van alle goals van het team.

Dit seizoen heeft hij zijn waarde opnieuw bewezen door 6 doelpunten te scoren in slechts 11 competitiewedstrijden. Hiermee staat hij op de derde plaats in de topscorerslijst, achter Ignacio Ramirez van Newell’s Old Boy (8 doelpunten), Adrian Martinez van Racing Club (11 doelpunten) en Miguel Borja van River Plate (12 doelpunten).

Bareiro krijgt lof van Riquelme, Aguero en Suarez

Adam Bareiro heeft door zijn uitstekende prestaties en vele doelpunten veel lof ontvangen van enkele grootheden in het Argentijnse voetbal. Juan Roman Riquelme, de voorzitter van Boca Juniors, sprak bijvoorbeeld vol lof over de spits.

“De '9' van San Lorenzo lijkt altijd te strijden. Voor mij is voetbal dat ook. Want voor mij wordt degene die slecht speelt goed als hij strijdt, wordt degene die goed is uitstekend als hij strijdt, en wordt degene die uitstekend is als hij strijdt, Messi", legde Riquelme uit bij TyC Sports.

 “Hij strijdt constant tegen wie dan ook. Hij speelt in de Copa Argentina, strijdt en vecht met de verdediger van de tegenstander. De volgende dag speelt hij tegen Huracán en blijft hij strijden. Ik hou van spelers die dat doen”, voegde de legendarische ex-nummer 10 toe in het programma El Líbero.

Ook Sergio Agüero, voormalig spits van clubs als Manchester City, FC Barcelona en het Argentijnse nationale elftal, was onder de indruk van de beweeglijkheid van Bareiro. “Ik hou echt van Bareiro, je ziet de bewegingen vaak niet, we moeten erkennen dat Bareiro drie goede bewegingen maakte om te scoren. Niet alle aanvallers doen dat.”

Zelfs Luis Suarez was positief over Bareiro. “Wat een speler, Adam Bareiro”, schreef hij op X.

Club Brugge moet Bareiro halen

Meest recent

Lommel moet nog hele poos zonder prijsschutter verder

De Jupiler Pro League komt weer op gang na een pauze van drie weken. In de openingsmatch van de ...

1
1
Mannaert met straffe onthulling: “Zij vroegen mij naar Garcia”

Er is de voorbije maanden alweer heel wat veranderd bij de Belgische voetbalbond. Op het WK werd de ...

8
8
Geduld van Leko is op: drastisch besluit rond 5 Club-spelers

Zaterdag rolt de bal weer in La Louvière, dinsdag wacht Inter alweer in San Siro. Na ...

103
103
'Alarm gaat af: Duivels verliezen volgende toptalent'

De Rode Duivels namen tijdens de voorbije interlands een degelijke start onder nieuwe bondscoach ...

43
43
Beerschot slikt enorme domper voor clash met Anderlecht

De extra lange interlandbreak zit erop en dat betekent dat vanaf dit weekend de focus weer kan op ...

43
43
Straf: Westerlo wachtte 3 jaar op nieuwste goudhaantje

Geen Belgische club waar er in de zomer zoveel veranderd is als bij Westerlo. De Kemphanen lieten ...

14
14
Club krijgt stevige waarschuwing voor nieuwe zeperd

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt, maar het is wachten tot zaterdag eer ...

88
88
Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

391
391
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

118
118
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

122
122
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

92
92
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

108
108
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

261
261
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

64
64
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

166
166
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

55
55
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

342
342
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

65
65
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

256
256
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

189
189
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

461
461
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

25
25
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

364
364
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

396
396
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

366
366

Meer sportnieuws