Topschutter op weg naar Club Brugge: miljoenen rollen

door
Topschutter op weg naar Club Brugge: miljoenen rollen

Adam Bareiro, topschutter, aanvoerder en referentie van San Lorenzo, staat in de belangstelling van Club Brugge. Blauw-zwart heeft een openingsbod overgemaakt aan de Argentijnse club, die enkel wil settelen voor €7 miljoen euro voor hun aanvalsleider.

Bareiro ontvangt lof van voetbalgrootheden zoals Juan Roman Riquelme, Sergio Agüero en Luis Suárez.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

El Príncipe del Gol: tweevoudig topschutter van San Lorenzo

Club Brugge zoekt met het aanstaande vertrek van Igor Thiago naar Brentford FC naar een nieuw speerpunt voor hun aanvalslinie. In de geruchtenmolen wordt gefluisterd dat hun oog is gevallen op spits Adam Bareiro, een 27-jarige goalgetter van San Lorenzo in Argentinië.

Met zijn indrukwekkende staat van dienst als aanvoerder en tweevoudig topscorer van zijn team, is het geen verrassing dat hij bekend staat als 'El Príncipe del Gol' - de prins van de goal.

De onderhandelingen tussen Club Brugge en San Lorenzo lijken echter niet zonder obstakels te verlopen. Hoewel Club Brugge al een openingsbod van €5 miljoen heeft uitgebracht, vraagt San Lorenzo naar verluidt rond de €7 miljoen voor hun sterspeler.

Het is duidelijk dat Bareiro niet zomaar zal vertrekken, gezien zijn belangrijke rol in het Argentijnse team en zijn reputatie als doelpuntenmachine.

Stakende Bareiro: vaste klant in de geruchtenmolen

Adam Bareiro is een vaste klant in de geruchtenmolen in zowel elke transferperiode bij San Lorenzo. Vorige zomer leek de Paraguayaanse spits op het punt te staan om de overstap te maken naar de Bulgaarse topclub Ludogorets.

In de afgelopen wintermercato toonde Spartak Moskou interesse door maar liefst 6 miljoen dollar - zo'n 5,5 miljoen euro - op tafel te leggen voor de aanvaller.

Eind januari leek een transfer naar Atlético Paranaense in de maak, met San Lorenzo die een overeenkomst had bereikt met de Braziliaanse club voor een transfersom van 6 miljoen dollar. De onderhandelingen waren in de laatste fase beland toen de deal uiteindelijk niet doorging.

Dit leidde tot een staking van Bareiro, aangezien hij al sinds maart van het voorgaande jaar geen salaris meer ontving van San Lorenzo. De Argentijnse club kampt duidelijk met financiële problemen, zowel met de technische staf als met de spelers.

Adam Bareiro: mister 31% van San Lorenzo

Adam Bareiro is niet alleen een belangrijke speler en het speerpunt voor San Lorenzo, hij is ook de grote leider van de ploeg. Als topschutter en aanvoerder is de 27-jarige spits de referentie voor het hele elftal.

Zijn gemiste wintertransfer lijkt hem niet te hebben afgeleid, aangezien hij na dat incident een stevige salarisverhoging en contractverlenging kreeg. Naar verluidt behoort hij nu zelfs tot de best betaalde spelers van San Lorenzo.

De cijfers spreken boekdelen over zijn impact. In de afgelopen twee jaar was Bareiro goed voor maar liefst 33 doelpunten van de 94 doelpunten die San Lorenzo scoorde, wat neerkomt op een indrukwekkende 31% van alle goals van het team.

Dit seizoen heeft hij zijn waarde opnieuw bewezen door 6 doelpunten te scoren in slechts 11 competitiewedstrijden. Hiermee staat hij op de derde plaats in de topscorerslijst, achter Ignacio Ramirez van Newell’s Old Boy (8 doelpunten), Adrian Martinez van Racing Club (11 doelpunten) en Miguel Borja van River Plate (12 doelpunten).

Bareiro krijgt lof van Riquelme, Aguero en Suarez

Adam Bareiro heeft door zijn uitstekende prestaties en vele doelpunten veel lof ontvangen van enkele grootheden in het Argentijnse voetbal. Juan Roman Riquelme, de voorzitter van Boca Juniors, sprak bijvoorbeeld vol lof over de spits.

“De '9' van San Lorenzo lijkt altijd te strijden. Voor mij is voetbal dat ook. Want voor mij wordt degene die slecht speelt goed als hij strijdt, wordt degene die goed is uitstekend als hij strijdt, en wordt degene die uitstekend is als hij strijdt, Messi", legde Riquelme uit bij TyC Sports.

 “Hij strijdt constant tegen wie dan ook. Hij speelt in de Copa Argentina, strijdt en vecht met de verdediger van de tegenstander. De volgende dag speelt hij tegen Huracán en blijft hij strijden. Ik hou van spelers die dat doen”, voegde de legendarische ex-nummer 10 toe in het programma El Líbero.

Ook Sergio Agüero, voormalig spits van clubs als Manchester City, FC Barcelona en het Argentijnse nationale elftal, was onder de indruk van de beweeglijkheid van Bareiro. “Ik hou echt van Bareiro, je ziet de bewegingen vaak niet, we moeten erkennen dat Bareiro drie goede bewegingen maakte om te scoren. Niet alle aanvallers doen dat.”

Zelfs Luis Suarez was positief over Bareiro. “Wat een speler, Adam Bareiro”, schreef hij op X.

Club Brugge moet Bareiro halen

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

52
52
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

34
34
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

133
133
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

63
63
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

73
73
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

116
116
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

230
230
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

148
148
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

195
195
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

389
389
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

222
222
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

279
279
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

560
560
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

113
113
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

37
37
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

218
218
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

214
214
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

146
146
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

60
60
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

194
194
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

154
154
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

631
631
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

393
393
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

276
276

Meer sportnieuws