Verheyen hint richting Super League: "Kan je hen ongelijk geven?"

door
Verheyen hint richting Super League:

Veel mensen keken zich gisteren de ogen uit bij de spectaculaire topper in de Champions League tussen Real Madrid en Manchester City. Beide ploegen kozen vol voor de aanval en dat leverde een heerlijk spektakelstuk op. Goed genoeg om de Super League nieuw leven in te blazen?

LEES OOK: Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Voetbalwereld in rep en roer

Met zes doelpunten en een 3-3 gelijkspel spraken veel mensen over één van de beste CL-wedstrijden ook. Ook analist Gert Verheyen, doorgaans nuchter, was lyrisch na de wedstrijd. "De matchen van langer geleden zitten al wat minder vers in het geheugen. Maar het was zeker een absolute topavond, een van de beste avonden die ik meemaakte in de Champions League", aldus de ex-voetballer bij Sporza.

Dat het net die toppers met dat spektakel zijn, dat zal de drijvende krachten achter de Super League ongetwijfeld extra argumenten geven. Het is nog maar een paar jaar geleden dat de voetbalwereld in rep en roer stond toen het idee gelanceerd werd van een competitie met de allerbeste clubs van de wereld. Een beetje zoals de Champions League nu maar dan uiteraard zonder de 'kleinere' clubs.

Een soort perfect theaterstuk

Real Madrid-voorzitter Florentino Perez was één van de grootste voorstanders en na wat Verheyen gisteren zag, kon hij alvast zijn enthousiasme niet verbergen.

"Weet je, wanneer die grote clubs over een Super League spreken... Ik denk dat we gisteravond een voorsmaakje gekregen hebben van waar ze dan eigenlijk naartoe willen. Het voetbal van de toekomst, op het allerhoogste niveau. En dat in zo'n theater, in zo'n decor. Gisteren kregen we een voorsmaakje en kun je hen eigenlijk geen ongelijk geven." Zo klonk het bij de analist.

Vindt u een Super League in het voetbal een goed idee?

Meest recent

JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

47
47
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

120
120
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

86
86
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

48
48
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

65
65
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

47
47
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

104
104
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

457
457
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

35
35
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

89
89
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

352
352
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

362
362
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

186
186
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

75
75
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

319
319
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

250
250
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

138
138
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

983
983
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

182
182
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

118
118
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

817
817
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

142
142
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

400
400
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

204
204
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

289
289

Meer sportnieuws