Club Brugge-pion weerlegt kritiek: "Vind niet dat ik minder ben"

252 stemmen
Club Brugge-pion weerlegt kritiek:

Club Brugge staat donderdag voor een belangrijke afspraak in de Conference League. Het kan de halve finales bereiken, maar moet dan wel het Griekse PAOK Saloniki uitschakelen.

Dat is de voorlopige leider in de Griekse competitie. Bjorn Meijer verscheen woensdag voor de verzamelde pers en onderschat de tegenstander niet. "We hebben beelden gezien van PAOK en het is een ploeg met veel individuele kwaliteiten. Dat hebben ze ook in de Conference League laten zien", vertelde de Nederlander.

LEES OOK: 'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Meijer weerlegt kritiek op eigen prestaties

Meijer kwam uit een schijnbaar mindere periode en komt nu opnieuw boven water. Al ziet hij dat zelf anders. "Ik vind niet dat ik dit seizoen minder ben", weerlegt hij de kritiek.

"Ik lever nu minder goals en assists, maar ik heb enorm veel bijgeleerd op het vlak van bepaalde details. Maar dat zien de media en de fans natuurlijk minder snel. Ik snap hun standpunt maar ik voel het niet zo aan."

35 optredens dit seizoen

Meijer was dit seizoen al goed voor 35 optredens voor Club. Daarin scoorde hij één goal en deelde hij twee assists uit. In het begin van het seizoen sukkelde hij met een blessure aan de buikspieren, maar de laatste tijd staat hij vaak in de basis.

Meijer en zijn ploegmaats willen opnieuw een goede prestatie op de mat leggen tegen PAOK en een stukje Brugse geschiedenis schrijven. Het is immers al van 1992 geleden dat Blauw-Zwart nog een halve finale haalde in Europa.

Vind jij Meijer minder spelen dit seizoen?

Meest recent

Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

1
1
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

7
7
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

74
74
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

77
77
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

62
62
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

52
52
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

249
249
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

202
202
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

110
110
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

91
91
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

71
71
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

25
25
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

131
131
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

170
170
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

34
34
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

111
111
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

331
331
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

351
351
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

230
230
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

69
69
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

74
74
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

152
152
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

282
282
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

209
209
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

98
98

Meer sportnieuws