Club Brugge-pion weerlegt kritiek: "Vind niet dat ik minder ben"

door
Club Brugge-pion weerlegt kritiek:

Club Brugge staat donderdag voor een belangrijke afspraak in de Conference League. Het kan de halve finales bereiken, maar moet dan wel het Griekse PAOK Saloniki uitschakelen.

Dat is de voorlopige leider in de Griekse competitie. Bjorn Meijer verscheen woensdag voor de verzamelde pers en onderschat de tegenstander niet. "We hebben beelden gezien van PAOK en het is een ploeg met veel individuele kwaliteiten. Dat hebben ze ook in de Conference League laten zien", vertelde de Nederlander.

LEES OOK: 'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Meijer weerlegt kritiek op eigen prestaties

Meijer kwam uit een schijnbaar mindere periode en komt nu opnieuw boven water. Al ziet hij dat zelf anders. "Ik vind niet dat ik dit seizoen minder ben", weerlegt hij de kritiek.

"Ik lever nu minder goals en assists, maar ik heb enorm veel bijgeleerd op het vlak van bepaalde details. Maar dat zien de media en de fans natuurlijk minder snel. Ik snap hun standpunt maar ik voel het niet zo aan."

35 optredens dit seizoen

Meijer was dit seizoen al goed voor 35 optredens voor Club. Daarin scoorde hij één goal en deelde hij twee assists uit. In het begin van het seizoen sukkelde hij met een blessure aan de buikspieren, maar de laatste tijd staat hij vaak in de basis.

Meijer en zijn ploegmaats willen opnieuw een goede prestatie op de mat leggen tegen PAOK en een stukje Brugse geschiedenis schrijven. Het is immers al van 1992 geleden dat Blauw-Zwart nog een halve finale haalde in Europa.

Vind jij Meijer minder spelen dit seizoen?

Meest recent

Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

4
4
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

18
18
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

38
38
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

55
55
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

16
16
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

64
64
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

213
213
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

97
97
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

181
181
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

181
181
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

85
85
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

132
132
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

84
84
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

336
336
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

230
230
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

322
322
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

298
298
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

432
432
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

211
211
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

365
365
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

68
68

Meer sportnieuws