Club Brugge-pion weerlegt kritiek: "Vind niet dat ik minder ben"

252 stemmen
Club Brugge-pion weerlegt kritiek:

Club Brugge staat donderdag voor een belangrijke afspraak in de Conference League. Het kan de halve finales bereiken, maar moet dan wel het Griekse PAOK Saloniki uitschakelen.

Dat is de voorlopige leider in de Griekse competitie. Bjorn Meijer verscheen woensdag voor de verzamelde pers en onderschat de tegenstander niet. "We hebben beelden gezien van PAOK en het is een ploeg met veel individuele kwaliteiten. Dat hebben ze ook in de Conference League laten zien", vertelde de Nederlander.

LEES OOK: 'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Meijer weerlegt kritiek op eigen prestaties

Meijer kwam uit een schijnbaar mindere periode en komt nu opnieuw boven water. Al ziet hij dat zelf anders. "Ik vind niet dat ik dit seizoen minder ben", weerlegt hij de kritiek.

"Ik lever nu minder goals en assists, maar ik heb enorm veel bijgeleerd op het vlak van bepaalde details. Maar dat zien de media en de fans natuurlijk minder snel. Ik snap hun standpunt maar ik voel het niet zo aan."

35 optredens dit seizoen

Meijer was dit seizoen al goed voor 35 optredens voor Club. Daarin scoorde hij één goal en deelde hij twee assists uit. In het begin van het seizoen sukkelde hij met een blessure aan de buikspieren, maar de laatste tijd staat hij vaak in de basis.

Meijer en zijn ploegmaats willen opnieuw een goede prestatie op de mat leggen tegen PAOK en een stukje Brugse geschiedenis schrijven. Het is immers al van 1992 geleden dat Blauw-Zwart nog een halve finale haalde in Europa.

Vind jij Meijer minder spelen dit seizoen?

Meest recent

'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

45
45
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

22
22
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

226
226
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

244
244
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

29
29
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

142
142
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

373
373
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

247
247
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

527
527
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

152
152
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

211
211
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

452
452
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

366
366
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

588
588
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

555
555
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

218
218
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

641
641
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

174
174
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

236
236
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

240
240
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

129
129
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

251
251
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

583
583
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

176
176
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

301
301

Meer sportnieuws