Beerschot slaat fraaie dubbelslag: contract tot 2025

225
Beerschot slaat fraaie dubbelslag: contract tot 2025

Beerschot verkeert nog steeds in een roes. De Ratten spelen volgend seizoen opnieuw in de Jupiler Pro League en vieren dat met twee contractverlengingen.

Beerschot won op het veld van KV Oostende en mocht de champagne ontkurken aan de zee. Een van de Antwerpse goals kwam van de voet van Thibaud Verlinden (24), dit seizoen een van de smaakmakers in de ploeg van Dirk Kuyt. Verlinden was in deze campagne al goed voor 5 goals en 10 assists.

LEES OOK: Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Verlinden blijft dan toch aan boord

Beerschot leek volgens Het Nieuwsblad echter te moeten vrezen voor een vertrek van Verlinden. De krant weet dat de Italiaanse tweedeklasser Pisa geïnteresseerd is, en dat ook clubs uit de Franse en Duitse tweede klasse aan Verlinden denken. Ook clubs uit de Jupiler Pro League hebben de flankspeler in het boekje staan.

Beerschot drukt die geruchten nu echter de kop in. Verlinden, die een contract had tot eind dit seizoen, blijft aan boord en verlengt tot midden 2025. Dat maakt Beerschot bekend op X. Hij gaat dus mee naar de Jupiler Pro League met de Ratten. Een stevige opsteker voor Dirk Kuyt en co.

Ook Konstantopoulos verlengt

Ook Tolis Konstantopoulos blijft langer op het Kiel. De Griekse verdediger verlengde zijn contract tot midden 2025. Hij was dit seizoen al goed voor 27 optredens in de Challenger Pro League. Hij scoorde daarin 3 keer en gaf ook 3 assists.

Beerschot lijkt zich zo volop te wapenen voor zijn terugkeer naar de Jupiler Pro League. Een terugkeer die moet leiden tot een permanent verblijf.

Zal Beerschot volgend seizoen probleemloos meedraaien in de JPL?

Meest recent

Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

8
8
BILD: Vincent Kompany afgevoerd naar ziekenhuis

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

87
87
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

7
7
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

57
57
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

31
31
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

25
25
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

25
25
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

58
58
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

90
90
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

45
45
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

98
98
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

60
60
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

244
244
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

40
40
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

165
165
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

333
333
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

95
95
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

178
178
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

106
106
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

292
292
Nachtmerrie wordt sprookje: Antwerp-fan Huybrechts in extase

Kim Huybrechts leek naast het EK darts te grijpen en zag alweer een grote kans door de vingers ...

40
40
Florucz baalt ondanks zege Union: “Zo wil je niet voetballen”

Union SG gooit hoge ogen in Europa. De Brusselse club won in een leeg Düsseldorf met 4-0 van ...

44
44
Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

De afgelopen seizoenen braken heel wat talenten bij Club Brugge door via Club NXT. De U23-ploeg van ...

376
376
Stroeykens slaat ferm op tafel: “Niet rond de pot draaien”

RSC Anderlecht heeft vertrouwen getankt in de Europa League. Paars-Wit won met overtuigende 0-3 ...

397
397

Meer sportnieuws