'Yaremchuk bezorgt Club Brugge reuzegroot probleem'

door
'Yaremchuk bezorgt Club Brugge reuzegroot probleem'

Club Brugge is uitstekend begonnen aan de play-offs, maar denkt ook al aan volgend seizoen. In de zomer zal het een nieuwe spits moeten vinden om Igor Thiago te vervangen.

De Braziliaan verkast na dit seizoen immers naar Premier League-club Brentford. Daardoor ontstaat er een leemte voorin en die wil Club naar verluidt vullen met Adam Bareiro, een 27-jarige Paraguayaan van het Argentijnse San Lorenzo. Blauw-Zwart deed al een bod van 5 miljoen, maar dat werd geweigerd. San Lorenzo zou mikken op 7 miljoen.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Yaremchuk terug naar Club Brugge?

Ondertussen staat ook Roman Yaremchuk nog steeds op de Brugse loonlijst. Club haalde de Oekraïense spits in augustus 2022 weg bij Benfica voor 17 miljoen, maar hij kon allesbehalve overtuigen in Jan Breydel. In 32 duels scoorde hij amper 6 goals. Ondermaatste statistieken voor een man met zijn prijskaartje.

Club besloot Yaremchuk dan maar op huurbasis te stallen bij Valencia, maar ook daar kon de Oekraïner nog niet overtuigen. In 25 duels voor de Spanjaarden scoorde de aanvaller 4 goals. Fichajes denkt dan ook dat Valencia Yaremchuk niet zal overnemen in de zomer. Dat betekent dus dat hij zou terugkeren naar Club, maar daar zitten ze niet te wachten op de spits, lijkt het.

Club Brugge hoopt op goed EK

Het EK kan mogelijk een oplossing bieden voor Blauw-Zwart. Als Yaremchuk zich daar in de kijker speelt, dan zullen er automatisch clubs komen aankloppen. Bij Oekraïne vlot het bovendien wél voor Yaremchuk, die een belangrijk aandeel had in de EK-kwalificatie van zijn land.

Oekraïne neemt het in Duitsland op tegen Slovakije, Roemenië en ... België. Yaremchuk zal tegen de Rode Duivels ongetwijfeld gebrand zijn op een goede prestatie.

Zal Yaremchuk een goed EK spelen?

Meest recent

KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

0
0
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

96
96
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

193
193
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

120
120
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

98
98
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

146
146
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

24
24
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

182
182
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

121
121
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

106
106
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

178
178
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

47
47
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

65
65
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

316
316
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

257
257
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

242
242
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

154
154
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

129
129
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

68
68
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

106
106
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

340
340
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

148
148
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

485
485
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

164
164

Meer sportnieuws