'Yaremchuk bezorgt Club Brugge reuzegroot probleem'

1295 stemmen
'Yaremchuk bezorgt Club Brugge reuzegroot probleem'

Club Brugge is uitstekend begonnen aan de play-offs, maar denkt ook al aan volgend seizoen. In de zomer zal het een nieuwe spits moeten vinden om Igor Thiago te vervangen.

De Braziliaan verkast na dit seizoen immers naar Premier League-club Brentford. Daardoor ontstaat er een leemte voorin en die wil Club naar verluidt vullen met Adam Bareiro, een 27-jarige Paraguayaan van het Argentijnse San Lorenzo. Blauw-Zwart deed al een bod van 5 miljoen, maar dat werd geweigerd. San Lorenzo zou mikken op 7 miljoen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Yaremchuk terug naar Club Brugge?

Ondertussen staat ook Roman Yaremchuk nog steeds op de Brugse loonlijst. Club haalde de Oekraïense spits in augustus 2022 weg bij Benfica voor 17 miljoen, maar hij kon allesbehalve overtuigen in Jan Breydel. In 32 duels scoorde hij amper 6 goals. Ondermaatste statistieken voor een man met zijn prijskaartje.

Club besloot Yaremchuk dan maar op huurbasis te stallen bij Valencia, maar ook daar kon de Oekraïner nog niet overtuigen. In 25 duels voor de Spanjaarden scoorde de aanvaller 4 goals. Fichajes denkt dan ook dat Valencia Yaremchuk niet zal overnemen in de zomer. Dat betekent dus dat hij zou terugkeren naar Club, maar daar zitten ze niet te wachten op de spits, lijkt het.

Club Brugge hoopt op goed EK

Het EK kan mogelijk een oplossing bieden voor Blauw-Zwart. Als Yaremchuk zich daar in de kijker speelt, dan zullen er automatisch clubs komen aankloppen. Bij Oekraïne vlot het bovendien wél voor Yaremchuk, die een belangrijk aandeel had in de EK-kwalificatie van zijn land.

Oekraïne neemt het in Duitsland op tegen Slovakije, Roemenië en ... België. Yaremchuk zal tegen de Rode Duivels ongetwijfeld gebrand zijn op een goede prestatie.

Zal Yaremchuk een goed EK spelen?

Meest recent

Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

22
22
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

63
63
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

58
58
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

44
44
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

186
186
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

81
81
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

278
278
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

297
297
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

82
82
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

327
327
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

41
41
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

470
470
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

331
331
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

422
422
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

154
154
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

75
75
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

132
132
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

112
112
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

55
55
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

230
230
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

299
299
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

139
139
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

838
838
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

538
538

Meer sportnieuws