'Beerschot verzilvert promotie met spraakmakend akkoord'

door
'Beerschot verzilvert promotie met spraakmakend akkoord'

Beerschot is back. Na een paar jaar in de tweede afdeling stijgen de Antwerpenaren opnieuw naar de Jupiler Pro League. Heuglijk nieuws, dat ook in de bestuurskamer van 't Kiel stevig gevierd zal worden.

Behalve de sportieve belangen is de promotie per slot van rekening tevens gekoppeld aan cruciaal nieuws over de toekomst van het stamnummer 13. Tenslotte staat Beerschot volgens verschillende media op het punt om eindelijk een nieuwe eigenaar krijgen.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Beerschot goes China

Zo meldt De Standaard dat de Vlaamse aandeelhouders hopen om de club deze week nog te verkopen aan een niet nader genoemde Chinese groep. Ook volgens Het Laatste Nieuws kan de overname uit Aziatische hoek snel volledig in kannen en kruiken zijn.

De kandidaat-overnemer zou bereid zijn om alle aandelen in handen te nemen. Gazet van Antwerpen kreeg van voorzitter Francis Vrancken de bevestiging dat het proces dankzij de promotie, een cruciale voorwaarde, in een serieuze stroomversnelling is geraakt.

Vertrek van Vrancken

"Er ligt een sluitend, financieel aantrekkelijk bod op tafel van een buitenlandse partij die zijn weg kent in de voetbalwereld en financieel slagkrachtig is", aldus Vrancken. "Wij zijn daar als minderheidsaandeelhouders enthousiast over en kunnen ons akkoord geven."

Huidig hoofdaandeelhouder prins Abdullah bin Mosaad zette Beerschot al meer dan een jaar geleden te koop. "We hopen dat de hoofdaandeelhouder akkoord gaat en zo de toekomst van de club veiligstelt", besluit Vrancken, wiens voorzitterschap zal eindigen.

🚀

Beerschot wordt terug een blijver op het hoogste niveau

Meest recent

'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

72
72
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

62
62
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

19
19
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

28
28
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

29
29
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

163
163
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

265
265
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

112
112
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

77
77
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

193
193
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

437
437
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

328
328
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

109
109
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

353
353
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

405
405
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

116
116
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

90
90
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

190
190
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

186
186
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

204
204
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

98
98

Meer sportnieuws