'Beerschot verzilvert promotie met spraakmakend akkoord'

663
'Beerschot verzilvert promotie met spraakmakend akkoord'

Beerschot is back. Na een paar jaar in de tweede afdeling stijgen de Antwerpenaren opnieuw naar de Jupiler Pro League. Heuglijk nieuws, dat ook in de bestuurskamer van 't Kiel stevig gevierd zal worden.

Behalve de sportieve belangen is de promotie per slot van rekening tevens gekoppeld aan cruciaal nieuws over de toekomst van het stamnummer 13. Tenslotte staat Beerschot volgens verschillende media op het punt om eindelijk een nieuwe eigenaar krijgen.

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Beerschot goes China

Zo meldt De Standaard dat de Vlaamse aandeelhouders hopen om de club deze week nog te verkopen aan een niet nader genoemde Chinese groep. Ook volgens Het Laatste Nieuws kan de overname uit Aziatische hoek snel volledig in kannen en kruiken zijn.

De kandidaat-overnemer zou bereid zijn om alle aandelen in handen te nemen. Gazet van Antwerpen kreeg van voorzitter Francis Vrancken de bevestiging dat het proces dankzij de promotie, een cruciale voorwaarde, in een serieuze stroomversnelling is geraakt.

Vertrek van Vrancken

"Er ligt een sluitend, financieel aantrekkelijk bod op tafel van een buitenlandse partij die zijn weg kent in de voetbalwereld en financieel slagkrachtig is", aldus Vrancken. "Wij zijn daar als minderheidsaandeelhouders enthousiast over en kunnen ons akkoord geven."

Huidig hoofdaandeelhouder prins Abdullah bin Mosaad zette Beerschot al meer dan een jaar geleden te koop. "We hopen dat de hoofdaandeelhouder akkoord gaat en zo de toekomst van de club veiligstelt", besluit Vrancken, wiens voorzitterschap zal eindigen.

Beerschot wordt terug een blijver op het hoogste niveau

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

38
38
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

50
50
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

21
21
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

164
164
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

190
190
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

114
114
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

104
104
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

99
99
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

163
163
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

160
160
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1407
1407
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

333
333
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

281
281
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

288
288
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

87
87
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

218
218
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

231
231
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

103
103
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

78
78
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

130
130
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

343
343
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

206
206

Meer sportnieuws