Waarom Anderlecht best nog even wacht met Delaney

door
Waarom Anderlecht best nog even wacht met Delaney

Bij RSC Anderlecht gaven heel wat spelers niet thuis tegen Club Brugge. Blauw-Zwart was op alle vlakken beter dan de Brusselaars. Ondertussen moet Thomas Delaney dringend meer gaan brengen.

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Delaney moet meer brengen 

Jesper Fredberg en Brian Riemer lieten al verstaan dat ze Delaney graag definitief willen overnemen van Sevilla. Dat zou 3 miljoen euro kosten, maar als wij Anderlecht waren dan zouden we hier toch nog even mee wachten. Delaney heeft dit seizoen de verwachtingen nog niet kunnen inlossen.

De 32-jarige Deen maakte meteen indruk tijdens zijn eerste match tegen Charleroi. Nadien liep hij een blessure op. Daarna begon hij een steeds hoger niveau te halen. Vooral zijn fysieke impact was dan belangrijk, voetballend is zijn bijdrage eerder beperkt. Maar dan volgde wéér een blessure, waardoor hij twee maanden buiten strijd was. Ondertussen speelde Delaney toch al mee in 4 duels met Anderlecht en 1 met Denemarken. Hij haalde tot op heden een pover niveau.

Wachten met aankopen

Delaney viel zwaar door de mand in de matchen tegen KV Kortrijk en Club Brugge. De Deen, die 33 wordt in september, zijn seizoen was tot op heden nog niet echt overtuigend. Een speler met zijn staat van dienst moet meer brengen. Ook voor zijn blessure. Tot op heden is Delaney de middenvelder die toch het minste heeft getoond van het lijstje met Mats Rits, Théo Leoni, Mario Stroeykens en Yari Verschaeren. Hij is meer de ‘ideale 13de man’ dan die sterkhouder die iedereen had verwacht.

De ex-speler van Borussia Dortmund is een waterdrager, geen spelbepalende speler. Hij heeft dan wel de nodige ervaring, maar Delaney moét meer tonen. Zijn impact op het spel moet groter worden. Op dit moment zou 3 miljoen euro investeren in een bijna 33-jarige speler die vis noch vlees is, toch een vreemde zet zijn. Kan de middenvelder in de resterende 8 duels de criticasters nog overtuigen?

Moet RSCA de optie lichten op Delaney?

Meest recent

Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

1
1
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

45
45
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

31
31
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

53
53
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

71
71
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

68
68
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

63
63
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

142
142
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

29
29
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

206
206
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

145
145
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

116
116
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

135
135
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

126
126
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

100
100
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

274
274
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

373
373
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

52
52
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

205
205
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

187
187
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

233
233
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

193
193
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

101
101
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

250
250

Meer sportnieuws