Bakayoko verbaasd: "Dat overkwam me nog nooit"

door
Bakayoko verbaasd:

In Nederland lijkt PSV steeds meer op weg naar de titel. De Eindhovenaren legden zaterdag AZ over de knie met 5-1 en staan op twee zeges van vaderlandse glorie. Voor Rode Duivel Johan Bakayoko (20) zou dat zowaar een primeur zijn.

Het was Bakayoko zelf die de weg effende voor PSV en binnen de tien minuten de score opende. De Eindhovenaren stoomden daarna door en stuurden AZ huiswaarts met een duidelijke nederlaag. Bakayoko zit dit seizoen aan 9 goals en 9 assists in de Eredivisie en heeft dus een groot aandeel in het succes van de lampenclub.

LEES OOK: Zware taak Garcia: wie vervangt Fofana na pittige blessure?

Bakayoko werd nog nooit kampioen

Opvallend: voor Bakayoko zou het de eerste titel ooit zijn. "Ik ben nog nooit kampioen geworden. Ook niet in de jeugd, nee. Ik weet dus oprecht niet hoe het voelt", vertelde de winger op de persbabbel na de wedstrijd. Bakayoko ontwikkelde zich dit seizoen stormachtig.

"Ik probeer er alles aan te doen om fit te zijn en te blijven. Je moet weten wanneer je rustmomenten zijn en hoe je moet herstellen. Maar ik denk dat ik eraan gewend ben geraakt om negentig minuten te spelen. Je moet elke minuut alles geven. Aan het begin van het seizoen had ik het moeilijker dan nu. Ik heb me het meest ontwikkeld qua intensiteit in het spel", weet hij.

Wat wordt de volgende club van Bakayoko?

Met zijn goede prestaties wekt Bakayoko de interesse op van clubs buiten Nederland. Zo werd Brentford al stevig aan de aanvaller gelinkt, die nog een contract heeft tot midden 2026 en zich naar eigen zeggen momenteel enkel op PSV wil focussen.

Transfermarkt schat de waarde van Bakoyoko momenteel op 40 miljoen euro, al is het zeker niet ondenkbaar dat er meer geld op tafel zal moeten komen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Is Bakayoko al klaar voor de Europese top?

Meest recent

Antwerp krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Antwerp weet weer wat winnen is. Na de schamele twee op 21 in de competitie tankte het stamnummer ...

1
1
'Hasi voelt bui al hangen: 5 voor 12 in Anderlecht'

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8 finale van de Croky Cup loert de crisis nog altijd om de hoek ...

84
84
'Exit wenkt: duo valt door de mand bij Club Brugge'

Zoals verwacht kwalificeerde Club Brugge zich zonder veel moeite voor de 1/8 finale van de Croky ...

163
163
Marc Degryse slaat iedereen met verstomming: "Nieuw leven"

Marc Degryse behoort tot het kruim van het Belgische voetbal. Zijn naam roept nog steeds nostalgie ...

171
171
Eindelijk nog eens goed nieuws over Duranville

Er wordt hem al jaren een grote toekomst voorspeld, maar op de echt grote doorbraak van Julien ...

31
31
Standard slikt enorme domper voor Waalse clash

Standard plaatste zich dinsdag al voor de volgende ronde in de Croky Cup met een nipte zege in ...

32
32
La Louvière jubelt na 'magisch' wederoptreden in beker

Voorlopig blijven de eersteklassers nog foutloos in de Croky Cup. Ook promovendus La Louvière ...

17
17
AA Gent dacht naast Leko aan nog opvallende trainer

AA Gent kan tot dusver tevreden zijn over zijn seizoen. Het prijkt na twaalf speeldagen op de derde ...

73
73
'Transferstrijd neemt toe: Club en Anderlecht in pole'

De wintermercato nadert met rasse schreden en heel wat clubs zullen stilaan hun verlanglijstje aan ...

147
147
'Nieuwe WK-domper voor U17: ook Gent ligt dwars'

Het wordt in de komende weken uitkijken naar mogelijk een nieuwe generatie Belgische toptalenten. In ...

84
84
Opsteker Anderlecht: Futures pakken uit met knap resultaat

Het zijn alweer woelige tijden bij Anderlecht. Er was de voorbije weken de controverse rond het ...

133
133
'Club bibbert: kans op vertrek Hayen stijgt'

Club Brugge wist zich zondag zonder al te veel moeite te plaatsen voor de volgende ronde in de Croky ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Pikante transfer bij Club, ster verlaat Real'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

308
308
“Loopt spuigaten uit” - STVV kampt met ‘nieuwe Lamkel Zé’

Sint-Truiden VV kampt met een 'nieuwe Didier Lamkel Zé'. Het Nieuwsblad kwam met enkele ...

200
200
Vossen spreekt klare taal bij Zulte: "Ik wil spelen"

Zulte Waregem won in de beker probleemloos van Belisia Bilzen. Essevee won met 1-4 en gaat aldus ...

102
102
Hayen zéér streng na monsterzege Club Brugge

Club Brugge won in de beker overtuigend van Eendracht Aals-Lede. Blauw-Zwart is ook dit seizoen weer ...

383
383
'Belgische revolutie van 200 miljoen in Champions League'

Er is de voorbije jaren alweer heel wat veranderd in de Champions League, met de invoering van de ...

111
111
Godts reageert op controverse na afhaken bij Jonge Duivels

Tijdens de laatste interlandbreak maakten de Jonge Duivels grote indruk. Ze gingen met maar liefst ...

111
111
Hubert ziet 2 enorme pluspunten na bekerzege Union

Ook woensdagavond liet er weer geen enkele eersteklasser zich in de luren leggen in de Croky Cup. ...

27
27
'STVV troefde Ajax en Juventus af voor goudhaantje'

STVV is bezig aan een sterk seizoen en lijkt dit seizoen een kandidaat voor de top zes. De Kanaries ...

91
91
Mechele onthult pikante reden voor basisplaats

Club Brugge rekende woensdagavond vlotjes af met Eendracht Aalst Lede in de beker. De ...

197
197
Eindelijk weer gescoord: Janssen oordeelt over 'vloek'

Antwerp is er woensdagavond eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Dat was ...

67
67
'MLS gaat volop voor sterspeler van Real Madrid'

In de Major League Soccer is het niveau de afgelopen jaren enorm vooruit gegaan. De Amerikaanse ...

55
55
Duivelse vervanger Debast: twee 'vergeten spelers' in beeld

Bondscoach Rudi Garcia zag de afgelopen week drie Rode Duivels uitvallen. Zij zullen niet van de ...

402
402
Hasi dringend aan zet: twee grote wissels op komst?

RSC Anderlecht moet aan de bak tegen KV Mechelen. Winnen is de enige optie, anders lijkt de positie ...

378
378

Meer sportnieuws