Bakayoko verbaasd: "Dat overkwam me nog nooit"

door
Bakayoko verbaasd:

In Nederland lijkt PSV steeds meer op weg naar de titel. De Eindhovenaren legden zaterdag AZ over de knie met 5-1 en staan op twee zeges van vaderlandse glorie. Voor Rode Duivel Johan Bakayoko (20) zou dat zowaar een primeur zijn.

Het was Bakayoko zelf die de weg effende voor PSV en binnen de tien minuten de score opende. De Eindhovenaren stoomden daarna door en stuurden AZ huiswaarts met een duidelijke nederlaag. Bakayoko zit dit seizoen aan 9 goals en 9 assists in de Eredivisie en heeft dus een groot aandeel in het succes van de lampenclub.

LEES OOK: Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Bakayoko werd nog nooit kampioen

Opvallend: voor Bakayoko zou het de eerste titel ooit zijn. "Ik ben nog nooit kampioen geworden. Ook niet in de jeugd, nee. Ik weet dus oprecht niet hoe het voelt", vertelde de winger op de persbabbel na de wedstrijd. Bakayoko ontwikkelde zich dit seizoen stormachtig.

"Ik probeer er alles aan te doen om fit te zijn en te blijven. Je moet weten wanneer je rustmomenten zijn en hoe je moet herstellen. Maar ik denk dat ik eraan gewend ben geraakt om negentig minuten te spelen. Je moet elke minuut alles geven. Aan het begin van het seizoen had ik het moeilijker dan nu. Ik heb me het meest ontwikkeld qua intensiteit in het spel", weet hij.

Wat wordt de volgende club van Bakayoko?

Met zijn goede prestaties wekt Bakayoko de interesse op van clubs buiten Nederland. Zo werd Brentford al stevig aan de aanvaller gelinkt, die nog een contract heeft tot midden 2026 en zich naar eigen zeggen momenteel enkel op PSV wil focussen.

Transfermarkt schat de waarde van Bakoyoko momenteel op 40 miljoen euro, al is het zeker niet ondenkbaar dat er meer geld op tafel zal moeten komen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Is Bakayoko al klaar voor de Europese top?

Meest recent

Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

2
2
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

60
60
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

312
312
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

96
96
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

237
237
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

318
318
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

99
99
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

234
234
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

297
297
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

56
56
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

506
506
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

417
417
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

165
165
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

478
478
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

443
443
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

85
85
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

374
374
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

606
606
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

224
224
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

269
269
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

385
385
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

566
566
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

209
209

Meer sportnieuws