Antwerp gooit de handdoek na verlies: "Dat is nu weg"

door
Antwerp gooit de handdoek na verlies:

Royal Antwerp FC verloor met 0-1 van KRC Genk en start de Play-Offs zo met een 0 op 6. De Great Old gaat zich de komende weken moeten herpakken als het niet helemaal wil afglijden. Vincent Janssen gooit de handdoek.

LEES OOK: ‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Geen eerste of tweede plaats

Als Union SG en RSC Anderlecht vandaag zouden winnen, staan ze al 12 punten voor op Antwerp. Maar Vincent Janssen is realistisch en liet na de match weten dat de eerste twee plaatsen weg zijn voor de bekerfinalist.

"Over de top twee kunnen we eerlijk zijn. Die is weg. Het was niet goed. Het is een heel zuur gevoel, net zoals vorige week. Deze nederlaag er nog eens bij, dat komt aan. We moeten ons deze week herpakken. Onze schouders eronder zetten. Er is nog genoeg om voor te spelen dit seizoen, nu we ook in de bekerfinale staan”, zei Janssen aan DAZN.

Niet goed

Mark Van Bommel was uiteraard ook teleurgesteld na de nederlaag. De trainer van Antwerp gaf ook toe dat de eerste twee plaatsen wellicht weg zijn. 

"Twee matchen gespeeld, nul punten. Dat is niet goed, hé. Maar er zijn nog acht wedstrijden. We gaan de focus nog niet op de bekerfinale leggen. We gaan niet zomaar vijf wedstrijden weggooien. Dat zou nergens op slaan. We willen zo snel mogelijk weer naar boven kunnen kijken, maar dat zal niet makkelijk worden. Daarbij moeten we reëel zijn: plaatsen één en twee worden heel moeilijk", aldus de coach.

Gaat Antwerp wel die derde plaats pakken?

Meest recent

Alle hens aan dek bij Club: "Die matchen moéten ze winnen"

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

0
0
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

11
11
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

173
173
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

47
47
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

85
85
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

71
71
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

119
119
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

137
137
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

77
77
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

330
330
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

72
72
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

76
76
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

558
558
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

97
97
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

230
230
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

283
283
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

148
148
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

449
449
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

337
337
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

309
309
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

80
80
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

118
118
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

59
59
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

380
380
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

283
283

Meer sportnieuws