Antwerp gooit de handdoek na verlies: "Dat is nu weg"

door
Antwerp gooit de handdoek na verlies:

Royal Antwerp FC verloor met 0-1 van KRC Genk en start de Play-Offs zo met een 0 op 6. De Great Old gaat zich de komende weken moeten herpakken als het niet helemaal wil afglijden. Vincent Janssen gooit de handdoek.

LEES OOK: 'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Geen eerste of tweede plaats

Als Union SG en RSC Anderlecht vandaag zouden winnen, staan ze al 12 punten voor op Antwerp. Maar Vincent Janssen is realistisch en liet na de match weten dat de eerste twee plaatsen weg zijn voor de bekerfinalist.

"Over de top twee kunnen we eerlijk zijn. Die is weg. Het was niet goed. Het is een heel zuur gevoel, net zoals vorige week. Deze nederlaag er nog eens bij, dat komt aan. We moeten ons deze week herpakken. Onze schouders eronder zetten. Er is nog genoeg om voor te spelen dit seizoen, nu we ook in de bekerfinale staan”, zei Janssen aan DAZN.

Niet goed

Mark Van Bommel was uiteraard ook teleurgesteld na de nederlaag. De trainer van Antwerp gaf ook toe dat de eerste twee plaatsen wellicht weg zijn. 

"Twee matchen gespeeld, nul punten. Dat is niet goed, hé. Maar er zijn nog acht wedstrijden. We gaan de focus nog niet op de bekerfinale leggen. We gaan niet zomaar vijf wedstrijden weggooien. Dat zou nergens op slaan. We willen zo snel mogelijk weer naar boven kunnen kijken, maar dat zal niet makkelijk worden. Daarbij moeten we reëel zijn: plaatsen één en twee worden heel moeilijk", aldus de coach.

Gaat Antwerp wel die derde plaats pakken?

Meest recent

UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

1
1
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

46
46
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

127
127
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

108
108
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

228
228
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

143
143
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

173
173
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

31
31
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

34
34
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

591
591
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

697
697
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

106
106
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

290
290
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

359
359
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

456
456
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

381
381
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

363
363
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

537
537
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

400
400
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

450
450
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

228
228
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

127
127
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

357
357
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

178
178

Meer sportnieuws