Leko: "In ideaal scenario zetten we hen uit de ploeg"

door
Leko:

Er is werkelijk niet veranderd bij Standard sinds Ivan Leko overnam van Carl Hoefkens. Meer zelfs, de Kroaat haalt zelfs minder goede resultaten dan de ontslagen voorganger. Tegen OH Leuven, zonder publiek, zal Leko wissels doorvoeren.

Standard is nog maar een schim van de topclub die het ooit was. De Europe Play-Offs lijken een lange martelgang te worden voor de fans, want ze zijn na één speeldag al zo goed als uitgeschakeld voor de eindzege. 

LEES OOK: Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Veel wissels?

Tegen AA Gent werd vorige week met 5-1 verloren. Een zoveelste blamage. Een aantal spelers toonden een gebrek aan inzet en Leko gaat tegen OHL een aantal jonge spelers kansen geven. Al kan hij uiteraard niet iedereen uit de ploeg zetten.

"In een ideaal scenario zouden we de spelers moeten verwijderen die niet over de juiste instelling of de nodige motivatie beschikken. Maar je weet net als ik dat we, vooral op bepaalde posities, in een moeilijke situatie zitten en dat we de balans in het team moeten bewaren. Als je als coach absoluut streng wilt zijn, dan heb je niet genoeg spelers…", sprak hij wel heel opvallende woorden.

Met jonge spelers?

Een aantal jonge spelers gaan wellicht speelkansen krijgen. Dat laat Leko ook nog weten, maar hij waarschuwt hen ook.

"Ik hou van jonge spelers, de grinta en de frisheid die ze kunnen brengen. Maar ze moeten op training bewijzen dat ze het verdienen om te spelen. Ik zeg tegen ze: ''de deur staat open, het is aan jou om je moment te grijpen.'' Play-off  2 is een goede kans voor hen. Maar ze moeten weten dat we hier niet zijn om ze iets aan te bieden. Het is aan hen om zichzelf te laten zien, om hun talent ten dienste te stellen van het team. Ik zou willen dat ze mijn keuzes moeilijk zouden maken", zei hij nog.

Moet Leko de jonge talenten kansen geven?

Meest recent

‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

12
12
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

19
19
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

24
24
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

18
18
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

104
104
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

53
53
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

205
205
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

298
298
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

82
82
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

147
147
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

324
324
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

156
156
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

331
331
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

140
140
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

335
335
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

319
319
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

291
291
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

573
573
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

595
595
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

104
104
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

210
210
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

570
570
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

563
563
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

331
331
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

271
271

Meer sportnieuws