Wéér sterkhouder weg bij Antwerp? "Zien wel na het seizoen"

door
Wéér sterkhouder weg bij Antwerp?

Het gaat niet goed met Ghelamco, dus Paul Gheysens zal de geldkraan niet weer kunnen opendraaien bij Royal Antwerp FC. De club zal dus spelers verkopen, maar ook goed met het beschikbare geld omgaan. Gaat het een van zijn smaakmakers langer aan zich binden? 

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Ejuke langer bij Antwerp?

Chidek Ejuke wordt door Antwerp gehuurd van Spartak Moskou en de flankaanvaller is na dit seizoen een vrije speler. De flankenflitser liet een zeer goede indruk achter, waardoor er wellicht veel interesse zal zijn. Wat brengt zijn toekomst?

"Bij Antwerp blijven is zeker een van de opties, ik zeg niet bij voorbaat neen. Maar om eerlijk te zijn: ik ben daar totaal niet mee bezig. Ik ben volledig gefocust op de play-offs. Zodra die voorbij zijn, kunnen we aan de toekomst beginnen te denken en erover praten", zei hij aan Het Nieuwsblad.

Meer goals en assists nodig

De 26-jarige Nigeriaanse flankaanvaller laat vaak geweldige dribbels zien, maar zijn statistieken moeten een stuk beter. Hij scoorde amper 4 goals en deelde 6 assists uit. Mark van Bommel hoopt ongetwijfeld dat de voormalige speler van sc Heerenveen in de Champions' Play-Offs volop gaat scoren en assists uitdelen.

Zaterdag krijgt hij tegen KRC Genk alvast een uitgelezen kans om aan zijn cijfers te werken. Na de nederlaag tegen RSC Anderlecht mag Antwerp zeker niet verliezen, anders moet het naar onderen kijken. Bij een zege zou het Genk weer wat achteruit duwen.

Scoort Ejuke nog te weinig?

Meest recent

Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

5
5
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

29
29
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

99
99
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

61
61
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

117
117
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

227
227
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

44
44
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

24
24
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

687
687
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

76
76
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

130
130
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

599
599
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

307
307
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

231
231
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

575
575
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

373
373
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

352
352
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

85
85
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

771
771
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

260
260
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

134
134
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

36
36
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

433
433
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

217
217

Meer sportnieuws