Wéér sterkhouder weg bij Antwerp? "Zien wel na het seizoen"

239
Wéér sterkhouder weg bij Antwerp?

Het gaat niet goed met Ghelamco, dus Paul Gheysens zal de geldkraan niet weer kunnen opendraaien bij Royal Antwerp FC. De club zal dus spelers verkopen, maar ook goed met het beschikbare geld omgaan. Gaat het een van zijn smaakmakers langer aan zich binden? 

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Ejuke langer bij Antwerp?

Chidek Ejuke wordt door Antwerp gehuurd van Spartak Moskou en de flankaanvaller is na dit seizoen een vrije speler. De flankenflitser liet een zeer goede indruk achter, waardoor er wellicht veel interesse zal zijn. Wat brengt zijn toekomst?

"Bij Antwerp blijven is zeker een van de opties, ik zeg niet bij voorbaat neen. Maar om eerlijk te zijn: ik ben daar totaal niet mee bezig. Ik ben volledig gefocust op de play-offs. Zodra die voorbij zijn, kunnen we aan de toekomst beginnen te denken en erover praten", zei hij aan Het Nieuwsblad.

Meer goals en assists nodig

De 26-jarige Nigeriaanse flankaanvaller laat vaak geweldige dribbels zien, maar zijn statistieken moeten een stuk beter. Hij scoorde amper 4 goals en deelde 6 assists uit. Mark van Bommel hoopt ongetwijfeld dat de voormalige speler van sc Heerenveen in de Champions' Play-Offs volop gaat scoren en assists uitdelen.

Zaterdag krijgt hij tegen KRC Genk alvast een uitgelezen kans om aan zijn cijfers te werken. Na de nederlaag tegen RSC Anderlecht mag Antwerp zeker niet verliezen, anders moet het naar onderen kijken. Bij een zege zou het Genk weer wat achteruit duwen.

Scoort Ejuke nog te weinig?

Meest recent

'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

4
4
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

118
118
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

23
23
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

36
36
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

151
151
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

170
170
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

145
145
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

125
125
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

80
80
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

172
172
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

163
163
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

214
214
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

106
106
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

121
121
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

206
206
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

153
153
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

364
364
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

103
103
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

472
472
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

670
670
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

221
221
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0

Meer sportnieuws