Sadiki lanceert statement richting Anderlecht-supporters

396 stemmen
Sadiki lanceert statement richting Anderlecht-supporters

De titelrace lijkt dit seizoen een Brussels onderonsje tussen Anderlecht en Union te zullen worden. De rivaliteit tussen beide is extra bijzonder voor Noah Sadiki, die vorige zomer van het Lotto Park naar het Dudenpark verhuisde.

Sindsdien is de 19-jarige middenvelder kop van jut voor een deel van de Paars-Witte aanhang, iets wat vooral zijn entourage blijkbaar moeilijk kan verkroppen. Zo ging zijn vader maandagavond online serieus in de clinch met een aantal RSCA-supporters.

LEES OOK: 'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Statement van Sadiki

Daarbij schuwde vader Sadiki de grove woorden niet, en verwees hij onder meer naar het shirt van de recordkampioen als een soort van schotelvod. Daags nadien zag zijn zoon zich dan ook genoodzaakt om te reageren op de controverse rond zijn persoon.

"Ik heb gekozen om mijn carrière voort te zetten bij Union, wiens kleuren en logo ik met passie en trots verdedig", opent hij zijn statement. "Ondanks onze breuk blijf ik Anderlecht echter enorm dankbaar voor alles wat ik geleerd heb gedurende mijn opleiding."

Respect voor RSCA

"Mijn vader is en zal altijd mijn vader blijven, maar ik wil onderstrepen dat zijn meningen enkel de zijne zijn. Ik weerleg dus stellig en categoriek iedere link tussen mijzelf en zijn uitspraken, die voor zijn eigen rekening zijn en ik niet met hem deel", aldus Sadiki.

"Ik wil verduidelijken dat ik geen vijandigheid voel tegenover de fans van Anderlecht, die ik erg respecteer. Ik vraag dus ook met alle respect om een onderscheid te maken tussen mijn eigen reputatie en overtuigingen en die van mijn vader", besluit hij zijn betoog.

Goed statement van Sadiki?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

41
41
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

92
92
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

43
43
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

47
47
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

85
85
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

251
251
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

646
646
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

140
140
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

475
475
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

669
669
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

519
519

Meer sportnieuws