Albert: "Dan is Club Brugge kansloos tegen Anderlecht"

1505 stemmen
Albert:

Komend weekend staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Vooral de thuisploeg mag dan niet verliezen. Paars-Wit kan op zijn beurt Blauw-Zwart helemaal in rouw zetten.

LEES OOK: 'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Albert voert de druk op op Anderlecht

Philippe Albert bekeek de match van Anderlecht tegen Royal Antwerp FC. Ze speelden zeer pover in de eerste helft, maar tegen tien man ging het vlotter. RSCA kreeg genoeg kansen om met meer dan 1-0 te winnen.

"Bij paars-wit was er beterschap in de tweede helft, maar we zagen dat ze moeite hadden om hun niveau te halen. Uiteindelijk zullen ze zich alleen de overwinning herinneren en de druk uitoefenen op Union. Nu moeten ze mikken op de titel en hun verantwoordelijkheid nemen. Want het wordt Union of Anderlecht. Na zeven jaar zonder trofee, zou het opnieuw een mislukking zijn als ze geen kampioen worden. Zelfs als het seizoen bevredigend was", zei hij aan La Capitale.

Seizoen niét mislukt bij mislopen titel 

"Als Club Brugge hetzelfde gezicht toont als in de eerste helft tegen Cercle, is het kansloos tegen Anderlecht. Aan de andere kant, als ze zoals in de tweede periode spelen, kan Club iedereen verslaan. Welk Club Brugge zullen we zien?", vraagt de ex-Rode Duivel zich af. 

Anderlecht zou bij het mislopen van de titel uiteraard teleurgesteld zijn, maar als het in de top drie eindigt mag het simpelweg tevreden zijn. Vorig jaar eindigden ze 11de en zat de club in een grote crisis. De metamorfose die ze in een jaar tijd hebben ondergaan is zelfs indrukwekkend met een zeer goed transferbeleid van Jesper Fredberg.

Gaat Club winnen van RSCA?

Meest recent

Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

0
0
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

112
112
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

171
171
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

49
49
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

163
163
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

370
370
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

166
166
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

109
109
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

319
319
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

348
348
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

141
141
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

378
378
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

79
79
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

306
306
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

350
350
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

501
501
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

162
162
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

255
255
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

185
185
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

909
909
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

215
215
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

362
362
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

228
228
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

519
519
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

378
378

Meer sportnieuws