Vandenbempt: "Dàt moet Anderlecht tonen in Brugge"

door
Vandenbempt:

RSC Anderlecht begon met een zege aan de play-offs. Daardoor werden ze de winnaar van het weekend. Peter Vandenbempt vindt wel dat het nodig is dat ze een statement brengen op het veld van Club Brugge.

LEES OOK: 'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

Anderlecht op bezoek bij Club Brugge

Dat deden ze een aantal weken geleden al toen een dominant Anderlecht er verdiend met 1-2 wist te winnen. De Brusselaars dompelden Club Brugge daar in een diepe crisis. Zondag staat de topper weer op het programma. Alle druk ligt bij Club Brugge. Zij tellen al 8 punten minder dan Anderlecht en bij een nederlaag zijn de Brusselaars wellicht weg.

We zien Club Brugge op 8 speeldagen dan niet 4 keer meer winnen dan Anderlecht. Bij een zege van Club is er weer hoop. Nieuwe referentiewedstrijd voor RSCA? Vandenbempt is van mening dat Anderlecht daar moet bewijzen dat het de titelfavoriet is. Dat vertelde hij bij Sporza. 

Nieuwe referentiewedstrijd?

"Dit weekend trekt het naar Club Brugge - waar het ongeveer een maand geleden toch een referentiewedstrijd neerzette. Toen zei iedereen: bewijs nu maar eens dat jullie titelfavoriet zijn. Wel, Hazard en co. krijgen een uitgelezen kans om dat nog maar eens te tonen. Al is het maar om de achtervolgers niet op ideeën te brengen”, zei de ervaren journalist.

RSCA en Club Brugge kennen voor deze match al de resultaten van de anderen. KRC Genk trekt zaterdag al naar Antwerpen, terwijl Union SG zondagmiddag al aan de bak moet tegen Cercle Brugge.

🔥 Populair bij onze lezers

'Drummen bij Anderlecht: Renard-aankoop in vieze papieren'
'Drummen bij Anderlecht: Renard-aankoop in vieze papieren'

Gaat RSCA winnen bij Club?

Meest recent

'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

10
10
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

19
19
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

115
115
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

136
136
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

68
68
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

985
985
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

92
92
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

311
311
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

125
125
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1019
1019
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

236
236
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

706
706
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

281
281
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

263
263
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

376
376
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1002
1002
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

482
482
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1016
1016
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

172
172
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

169
169
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

80
80
'Geweldig Anderlecht-nieuws voor komend seizoen'

RSC Anderlecht kon al acht jaar geen prijs meer pakken, maar de supporters staan wel als een huis ...

569
569
‘Kompany wil Rode Duivel na transferklap van 100 miljoen'

Bayern München is naarstig op zoek naar een vervanger voor de zwaar geblesseerde Jamal Musiala. ...

255
255
‘Overmars heeft beet: Antwerp plant medische tests in’

Royal Antwerp FC liep afgelopen seizoen op pijnlijke wijze Europees voetbal mis en The Great Old wil ...

419
419
'Club Brugge-fiasco bezorgt Westerlo miljoenenjackpot'

Club Brugge leek op weg om een deal van 5 miljoen euro met Feyenoord te sluiten voor de transfer van ...

521
521

Meer sportnieuws