Stijn Stijnen lyrisch: "Dit is onwaarschijnlijk"

door
Stijn Stijnen lyrisch:

Patro Eisden is aan een voortreffelijk seizoen bezig. Niemand had verwacht dat de troepen van Stijn Stijnen voluit zouden meedoen voor de promotie naar de Jupiler Pro League. De coach was uiteraard zeer tevreden na de 3-0-zege in de derby tegen Lommel SK.

Patro won vlot van Lommel SK

"Dit was een feest voor onze club. Mijn team liet zien waar Patro voor staat. Ik zag een ploeg met veel maturiteit. Een ploeg die de meeste kansen afdwong en terecht won”, liet Stijnen weten via de clubkanalen. 

"Dat hun eerste twee doelpunten weggevers zijn, vind ik te gemakkelijk gezegd. Dit was gewoon een onderdeel van Lommel waarin we wisten dat we ze in de fout konden laten gaan, en dat hebben we perfect gedaan. Chapeau voor mijn spelers”, zei hij over de goals van Patro. 

Patro op weg naar promotie?

"Dit afleveren op zo een moment is heel knap. Het volle stadion genoot. Chapeau voor beide supportersgroepen, zowel die van Lommel als die van ons hebben getoond dat voetbal een feest kan zijn. Met dit resultaat ligt alles nog open en dit drie speeldagen voor het einde. Onwaarschijnlijk”, aldus de voormalige doelman van Club Brugge en de Rode Duivels.

Patro staat momenteel op een 5de plaats en heeft 1 punt minder dan nummer 2 Lommel SK. Spannender kan haast niet in de Challenger Pro League.

Gaat Patro promoveren?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: twee vliegen in één klap'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

30
30
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij goudhaantje'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

37
37
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

290
290
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

173
173
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

533
533
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

401
401
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

142
142
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

85
85
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

393
393
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

59
59
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

176
176
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

331
331
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

236
236
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

210
210
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

247
247
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

423
423
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

221
221
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

65
65
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

106
106
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

615
615
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

82
82
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

902
902
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

652
652
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

34
34

Meer sportnieuws