'Real Madrid richt pijlen op 16-jarig supertalent'

door
'Real Madrid richt pijlen op 16-jarig supertalent'

Real Madrid is zoals steeds vaak het onderwerp van transfergeruchten. De Koninklijke wordt nu gelinkt aan een 16-jarige Argentijns toptalent.

Los Merengues mogen zich komende zomer al opmaken voor de komst van Endrick. Het Braziliaanse supertalent komt over van Palmeiras en moet op lange termijn de nieuwe nummer 9 worden van de Koninklijke. Real betaalde maar liefst 45 miljoen voor de 17-jarige.

LEES OOK: Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real wil ook Mastantuono

Real zou zijn pijlen nu ook richten op Franco Mastantuono. Dat schrijft MARCA. Dat is een 16-jarige aanvallende middenvelder van de Argentijnse topclub River Plate. De jongeling mocht al vaak spelen bij River en wekte zo de interesse op van heel wat clubs.

Mastantuono heeft nog een contract tot eind 2026 in Buenos Aires en moet volgens Transfermarkt 4 miljoen euro kosten. In zijn overeenkomst zou echter een afkoopclausule staan van 45 miljoen. Een stevig bedrag voor een speler van zijn leeftijd. Real zou volgens de genoemde bron al in actie zijn geschoten voor een transfer.

Real wil ook Yoro

Dat geldt ook voor het dossier van Leny Yoro, de talentvolle centrale verdediger van LOSC Lille. De onderhandelingen met zijn zaakwaarnemer Jorge Mendes zouden al lopen. Er zou wel veel concurrentie heersen.

Yoro is pas 18, maar maakt indruk in Frankrijk. De jonge Fransman zou 40 miljoen moeten kosten volgens Transfermarkt en heeft een contract tot midden 2025 in bij Les Dogues.

Wie zal Real kunnen halen?

Meest recent

Brusselmans waarschuwt De Wever met donkere voorspelling

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

0
0
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

1
1
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

30
30
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

131
131
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

71
71
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

68
68
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

253
253
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

187
187
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

76
76
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

334
334
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

199
199
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

97
97
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

311
311
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

296
296
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

256
256
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

714
714
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

202
202
Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

869
869
"Wat een aanfluiting!" - Gouden Schoen doet bom ontploffen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

724
724
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

149
149
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

450
450
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

532
532
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

187
187
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

128
128
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

658
658

Meer sportnieuws