'Real Madrid richt pijlen op 16-jarig supertalent'

door
'Real Madrid richt pijlen op 16-jarig supertalent'

Real Madrid is zoals steeds vaak het onderwerp van transfergeruchten. De Koninklijke wordt nu gelinkt aan een 16-jarige Argentijns toptalent.

Los Merengues mogen zich komende zomer al opmaken voor de komst van Endrick. Het Braziliaanse supertalent komt over van Palmeiras en moet op lange termijn de nieuwe nummer 9 worden van de Koninklijke. Real betaalde maar liefst 45 miljoen voor de 17-jarige.

LEES OOK: ‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Real wil ook Mastantuono

Real zou zijn pijlen nu ook richten op Franco Mastantuono. Dat schrijft MARCA. Dat is een 16-jarige aanvallende middenvelder van de Argentijnse topclub River Plate. De jongeling mocht al vaak spelen bij River en wekte zo de interesse op van heel wat clubs.

Mastantuono heeft nog een contract tot eind 2026 in Buenos Aires en moet volgens Transfermarkt 4 miljoen euro kosten. In zijn overeenkomst zou echter een afkoopclausule staan van 45 miljoen. Een stevig bedrag voor een speler van zijn leeftijd. Real zou volgens de genoemde bron al in actie zijn geschoten voor een transfer.

Real wil ook Yoro

Dat geldt ook voor het dossier van Leny Yoro, de talentvolle centrale verdediger van LOSC Lille. De onderhandelingen met zijn zaakwaarnemer Jorge Mendes zouden al lopen. Er zou wel veel concurrentie heersen.

Yoro is pas 18, maar maakt indruk in Frankrijk. De jonge Fransman zou 40 miljoen moeten kosten volgens Transfermarkt en heeft een contract tot midden 2025 in bij Les Dogues.

Wie zal Real kunnen halen?

Meest recent

Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

21
21
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

88
88
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

23
23
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

225
225
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

101
101
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

453
453
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

77
77
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

144
144
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

102
102
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

140
140
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

188
188
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

270
270
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

119
119
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

47
47
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

68
68
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

330
330
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

70
70
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

382
382
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

322
322
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

83
83
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

253
253
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

447
447
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

157
157
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

345
345

Meer sportnieuws