Union waarschuwt Anderlecht: "Met goede moed herbeginnen"

door
Union waarschuwt Anderlecht:

Union SG is met een valste noot begonnen aan de race naar de titel. De Brusselaars verloren met 1-0 op het veld van KRC Genk en zien RSC Anderlecht naast zich komen. Anthony Moris lag aan de basis van het Genkse doelpunt.

Union had al een hele tijd niet meer verloren, maar beet op speeldag 1 van de play-offs dus al meteen in het stof. Net voor het halfuur schatte Moris een diepe Genkse bal verkeerd in. Tolu was er als de kippen bij en prikte de 1-0 knap tegen de netten.

LEES OOK: Union SG aan de bak: Hubert 'bidt' voor deze toptransfer

Moris trekt boetekleed aan

Union probeerde de druk op te voeren, maar Genk hield stand en stuurde de bezoekers ontgoocheld terug naar huis. Moris nam na de wedstrijd zijn verantwoordelijkheid. "Ik was verrast door de snelheid van de bal. Het zijn de kleine dingen die het verschil maken. Het is volledig mijn fout", aldus Moris voor de microfoon van de RTBF.

"Maar ik heb liever dat we met 1-0 verliezen en dat ik, als aanvoerder, in de fout ga. Het belangrijkste voor mij is hoe we herstellen van deze nederlaag. Maar ik weet zeker dat we met goede moed kunnen herbeginnen."

Union zoekt revanche tegen Cercle Brugge

Op speeldag 2 opent Union de poorten van het Dudenpark voor Cercle Brugge. Dat is een wedstrijd die drie punten moet opleveren, en het liefst voor Blessin en co met een overtuigende prestatie.

Eén speeldag later trekt Union dan naar Anderlecht voor een strijd op het scherp van de snee. Of hoe de play-offs op geen enkel moment vervelen.

Wint Union van Cercle?

Meest recent

'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

4
4
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

90
90
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

86
86
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

204
204
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

56
56
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

63
63
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

91
91
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

36
36
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

231
231
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

116
116
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

456
456
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

247
247
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

110
110
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

488
488
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

651
651
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

98
98
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

457
457
De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Hij kwam naar Napels om nog één keer écht te voetballen. Om te winnen, te ...

406
406
'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

86
86
Union SG aan de bak: Hubert 'bidt' voor deze toptransfer

Union SG kreeg al terecht veel lof voor zijn transfers, maar het afgelopen jaar sloegen ze ook de ...

84
84
Messi geeft heel verrassend toekomstplan prijs

Lionel Messi is nog steeds voortreffelijk bezig bij Inter Miami. De Argentijn is niet zinnens om ...

56
56
Standard in dubio: cashen of nieuw contract?

Bij Standard willen ze in 2026 eindelijk weer eens de top zes halen. De Rouches zullen dan beter ...

163
163

Meer sportnieuws