Anderlecht doet concurrentie beven: "Indrukwekkend"

650 stemmen
Anderlecht doet concurrentie beven:

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan de play-offs. Paars-Wit pakte thuis de volle buit tegen Antwerp en zag Union maandag verliezen op het veld van KRC Genk. Wie van de Brusselse clubs gaat met de titel aan de haal?

Anderlecht had het in de eerste helft niet onder de markt tegen de Great Old, maar werd een handje geholpen door Wijndal. Die gaf een kopstootje aan Hazard en werd met rood van het veld gestuurd. De wedstrijd kantelde en het was uiteindelijk Sardella die de enige treffer van de partij scoorde.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Anderlecht is één team

Paars-Wit kwam uitgebreid aan bod bij Complètement Foot van de RTBF. Analist Joachim Mununga was onder de indruk van de recordkampioen. "Dit Anderlecht heeft zijn hoogte- en dieptepunten aangepakt. Ja, de rode kaart gaf de Paars-Wit duidelijk een voordeel, maar toch moet ik benadrukken dat, als je naar Anderlecht kijkt, dat het één team is."

"Iedereen speelt met hetzelfde idee, het lijkt duidelijk", ging Mununga verder, die daarna het Brusselse middenveld loofde. "Het middenveld van Anderlecht werkte ook heel goed. Telkens als ze de bal verloren, recupereerden ze die meteen. Dat getuigt van een indrukwekkende maturiteit."

Anderlecht moet naar Club Brugge

Ook de volgende speeldag in PO1 belooft vuurwerk. Anderlecht trekt naar Club Brugge, waar ze de recordkampioen ongetwijfeld met geslepen messen opwachten en revanche willen na het puntenverlies tegen Cercle.

Concurrent Union ontvangt dan weer Cercle Brugge. Krijgen we na die twee duels al wat afscheiding aan de kop van het klassement? Of blijven beide ploegen samen op kop?

Wie wordt kampioen?

Meest recent

'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

9
9
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

28
28
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

32
32
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

100
100
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

193
193
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

809
809
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

173
173
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

82
82
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

169
169
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

93
93
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

269
269
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

108
108
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

532
532
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

521
521
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

414
414
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

937
937
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

216
216
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

279
279
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

430
430
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

58
58
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

593
593
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

230
230
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

186
186
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

102
102

Meer sportnieuws