'Neymar maakt nieuwe knaltransfer en kiest volgende club'

536 stemmen
'Neymar maakt nieuwe knaltransfer en kiest volgende club'

Neymar zette de voetbalwereld niet zo lang geleden nog maar eens op haar kop, deze keer met een transfer naar het Midden-Oosten. De Braziliaan denkt nu echter al verder en zou opnieuw een schoktransfer plannen.

Neymar verkaste in augustus 2023 voor 90 miljoen naar de woestijn, waar hij zijn kribbel zette onder een astronomisch contract tot midden 2025. Blessureleed verhinderde hem echter om zijn stempel te drukken en de teller staat momenteel nog maar op 5 duels (1 goal, 3 assists).

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club pakt uit én vreest, Genk gaat hard’

Neymar wil terug naar Brazilië

Fichajes leek niet zo lang geleden te weten wat de volgende bestemming wordt van de Braziliaan: Santos. Het medium baseerde zich daarvoor op woorden van Marcelo Teixeira, de voorzitter van de Braziliaanse topclub, die verklaarde dat een terugkeer dichterbij is dan het lijkt.

Ekrem Konur blaast de geruchten nu opnieuw leven in. De transferspecialist - weliswaar niet de meest betrouwbare bron - schrijft op X dat Neymar van plan is om in 2025 terug te keren naar Brazilië om voor Santos te gaan spelen.

Voor 222 miljoen naar PSG

Neymar trok in 2017 voor 222 miljoen van FC Barcelona naar PSG, waarmee hij nog altijd de duurste transfer aller tijden is. Bij PSG vulde hij zijn prijzenkast verder aan, maar het grote doel - de Champions League winnen - kon hij niet realiseren.

Na zijn miljoenentransfer naar Al-Hilal lijkt Neymar nu voor zijn gevoel te gaan kiezen en koers te zetten richting zijn geliefde Santos. Zowel de club zelf als Neymar zouden een hereniging naar verluidt wel zien zitten.

Sluit hij zijn carrière af bij Santos?

Meest recent

Voetbal op TV: uitstekend nieuws voor Anderlecht-fans

Komend weekend valt het doek over het wereldkampioenschap 2026. Maar de voetbalfans zullen niet lang ...

34
34
'Club vliegt erin met Tzolis-miljoenen: wending Adedeji-Sternberg'

Club Brugge staat op punt om Christos Tzolis voor een smak geld te verkopen aan Arsenal FC. En dat ...

373
373
Frankrijk spreekt schande: "Hij deed bijna alles fout"

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet voor de wereldtitel niet kunnen verzilveren. Les Bleus ...

187
187
Anderlecht-fans vellen duidelijk oordeel na vertrek Borguet

RSC Anderlecht is weer aan een paleisrevolutie achter de schermen bezig. Na zes seizoenen neemt Tim ...

147
147
Coucke roept erg straffe taal bij Cercle: “Waarom niet?”

Cercle Brugge zit in de voorbereiding voor komend seizoen. Groen-Zwart zag doelman Warleson ...

122
122
‘Club Brugge jubelt: verrassende oplossing Nilsson in zicht’

Club Brugge is volop bezig met de zomermercato. Niet alleen ingaand, maar ook uitgaand hoopt ...

187
187
Anderlecht met lichtpunten én zorgen naar Hammarby

RSC Anderlecht won met 0-1 van AZ, maar het resultaat is in oefenmatchen van ondergeschikt belang. ...

160
160
Vanwesemael kiest voor STVV: "Er was interesse"

STVV zag al een aantal sterkhouders de club verlaten, maar het wist wel Robert-Jan Vanwesemael tot ...

89
89
Bommetje bij Anderlecht: stoelendans en exit Borguet

Bij RSC Anderlecht blijft het toch weer onrustig. De Brusselaars blijven maar van mensen wisselen op ...

462
462
'Club Brugge en Arsenal sluiten deal: recordsom is een feit'

Christos Tzolis verlaat Club Brugge. Arsenal en Blauw-Zwart hebben volgens de doorgaans zeer goed ...

704
704
'Club Brugge en Ajax vechten om handtekening Genk-pion'

Gaat KRC Genk dan toch een van zijn talentvolle spelers uit de A-kern verliezen? Het begint er ...

550
550
OH Leuven heeft weer beet en stelt volgende speler voor

Bij OH Leuven gaat het plots snel. De Belgische eersteklasser heeft vandaag zijn volgende ...

52
52
Club Brugge verrast en laat talent vertrekken

Club Brugge gooit de laatste jaren hoge ogen met zijn jeugdwerking. Dat deed het afgelopen seizoen ...

191
191
'Genk zet zich schrap: monsterlijk bod op komst'

Bij KRC Genk wisten ze deze week met Jess Thorup hun nieuwe trainer te vinden na het plotse vertrek ...

303
303
'SK Beveren haalt ein-de-lijk eerste aanwinst binnen'

SK Beveren raasde vorig seizoen door de Challenger Pro League, waarin het ongeslagen de titel ...

114
114
'Monaco houdt Belgisch toptalent langer aan boord'

Bij AS Monaco werd er deze zomer serieus gesnoeid in de Belgische connectie. Trainer ...

49
49
'Sibierski baalt: aanwinst zet Anderlecht in wachtkamer'

Anderlecht wou tegen zijn eerste Europese opdracht zijn vier belangrijkste aanwinsten binnen hebben, ...

550
550
'Club Brugge plukt staflid weg bij Rode Duivels'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen druk bezig zich te versterken. Met Yann Sommer en Andrej Vasovic ...

293
293
Grote zorgen om Malick Fofana na update van trainer

Rudi Garcia deed op dit WK geen beroep op Malick Fofana bij de Rode Duivels. De 21-jarige winger was ...

96
96
Wesley Sonck zag Anderlecht-sprookje nachtmerrie worden

Sommige transfers lijken een kwestie van tijd. Alles ligt klaar, de verhuis is geregeld en de ...

212
212
'Anderlecht slikt wéér blessuredomper'

Binnen exact een week moet Anderlecht al een eerste keer aan de bak, want volgende donderdag moet ...

524
524
Tweede keer prijs voor KVK: ex-prijsschutter 1B tekent

KV Kortrijk wist zijn verblijf in de Challenger Pro League te beperken tot amper één ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt mis, Standard slaat weer toe'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

239
239
‘Bliksemontslag Tuchel? Engelse bond hakt knoop door’

Engeland werd in de halve finale van het WK uitgeschakeld door Argentinië. The Three Lions ...

196
196
Snoeiharde Scaloni maakt criticasters met de grond gelijk

Argentinië – Engeland werd een heuse veldslag. De Engelsen leken op weg naar de ...

109
109

Meer sportnieuws